Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

sorinsidesmokelfs 15-02-12 17:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Cat de tare...baieti am si eu o mica problema daca pot sa zic asa...cand dau pe load cars si selectez o masina pe unele din trasee(2-3 nu toate) imi da eroarea de mai jos in schimb cand intru in cariera pot juca dupa pofta inimii unde vreau eu:)A-si dori sa repar totusi pentru ca varul meu mai mic se mai joaca din cand in cand la mine iar mie imi e mai usor sa salvez masina si sa ii dau de la capat mereu decat sa intru iara in cariera sa o repar si sa inlocuiesc ce sare din ea:))

radu_cainamisir 15-02-12 17:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Maryus_x90 (Post 4882373)
daca dai burnout de ce se invarte si roata din fata :shock: photoshop fail xD



@radu_cainamisir-bad mapping(uitate cum se vede reflexia pe masina) si incearca sa lasi reflectia mai jos din 3ds max(Adica cam 100%)

e din cauza la enb

ebone 15-02-12 18:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Chevrolet Lacetti WTCC

radu_cainamisir 15-02-12 19:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4882599)
Chevrolet Lacetti WTCC

foarte frumo FELICITARI nu cred ca ai facut vre-o masina si mie sa nu imi placa

ebone 15-02-12 20:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4882650)
foarte frumo FELICITARI nu cred ca ai facut vre-o masina si mie sa nu imi placa

mersi. cand e gata tt`u? :>

R.Equinox 15-02-12 20:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4882807)
mersi. cand e gata tt`u? :>

TT"u a fost anulat..asa cred...sa raspunda Radu..

Radu A.K.A. G.R.M. 15-02-12 21:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Rusty Slammington WIP

Rosha 15-02-12 23:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4882599)
Chevrolet Lacetti WTCC

il urci te rog:D?

Rosha 16-02-12 00:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
scuze de dublu post:D

SEAT LEON CUPRA
2.5 in linie,466 caluti:D

ebone 16-02-12 01:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rosha (Post 4883085)
il urci te rog:D?

Nu pot sa il urc. Se supara baietii


http://rdmteam-sl.3dn.ru/ il gasesti aici, iti faci cont si gata

Rosha 16-02-12 02:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4883178)
Nu pot sa il urc. Se supara baietii


http://rdmteam-sl.3dn.ru/ il gasesti aici, iti faci cont si gata

mersi frumos:D

Inca un C4 si un C-Klass:D

radu_cainamisir 16-02-12 10:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ebone- tt-ul nu a fost chiar anulat decat ca daca nimeni il vrea (inclusiv eu:lol: ) nush ce rost mai are...este foarte low poly dar daca tu il vrei o sa il termin intr-o zi si ti-l dau. O sa incerc sa pun un interior mai calumea dar nush daca o sa se potriveasca

rosha- masini frumoase dar pozeaza-le ca noi pe drum

quick_silver2 16-02-12 10:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rosha (Post 4883131)
scuze de dublu post:D

SEAT LEON CUPRA
2.5 in linie,466 caluti:D

Observ progresul in bine de la acel rx-8 scarbos de-a dreptul la leon,bravo!
dar totusi,cel putin eu incerc sa ma tin dupa unele chestii ca si in realitate si anume:daca modelul are in realitate 5 prezoane la roata si eu voi pune janta tot cu 5 gauri,nici decum cu 4,la fel si cu motorul...
ai fi putut pune mai bine un 3.2 vr6,era mai plauzibil.

ma rog,faci cum vrei.

ebone 16-02-12 11:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4883454)
ebone- tt-ul nu a fost chiar anulat decat ca daca nimeni il vrea (inclusiv eu:lol: ) nush ce rost mai are...este foarte low poly dar daca tu il vrei o sa il termin intr-o zi si ti-l dau. O sa incerc sa pun un interior mai calumea dar nush daca o sa se potriveasca

rosha- masini frumoase dar pozeaza-le ca noi pe drum

e greu de facut o masina?:)))) m`ar interesa un Kia Pro_Cee`d

ebone 16-02-12 11:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rosha (Post 4883191)
mersi frumos:D

Inca un C4 si un C-Klass:D

cu placere. de unde ai luat C-Klass`u?


All times are GMT +2. The time now is 22:26.

- Copyright 2026 4Tuning