Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

frost_dani 19-12-09 12:21

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
poti folosi si Maya si Cinema 4D si multe alte programe...nu neaparat 3d studio max.

Barum 29-12-09 23:39

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
Vreau sa fac in aceasta bara o gaura pentru proiector , si am tot cautat tutoriale si nu reusesc nici cum ca sa o fac , ma puteti ajuta cumva va rog ?:( is disperat :rolleyes2

trusca 30-12-09 19:21

Re: Lucrarile Mele Ruver
 
salut...ce program de tuning virtual folositi ?

GRIGO 31-12-09 00:56

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Oare e chiar atat de greu sa cauti putin aici pe forum?
e chiar un raspuns in primul post de pe pagina asta ...

Cobra2007 31-12-09 01:05

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by Barum (Post 2933203)
Vreau sa fac in aceasta bara o gaura pentru proiector , si am tot cautat tutoriale si nu reusesc nici cum ca sa o fac , ma puteti ajuta cumva va rog ?:( is disperat :rolleyes2

https://www.youtube.com/watch?v=fYk3tNp52r0 ;)

Barum 31-12-09 04:03

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by Cobra2007 (Post 2935654)

Mare multumita dom`le ! :oops: Un an nou fericit tuturor !:D

Cobra2007 31-12-09 22:42

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by Barum (Post 2935728)
Mare multumita dom`le ! :oops: Un an nou fericit tuturor !:D

Sa fi sanatos, la multi ani !

iridium 07-01-10 10:51

Astra F Caravan.
 
In primul rind imi cer scuze daca nu am postat in threadul corespunzator.
Are cineva o fotografie a unui Astra F Caravan, facuta de sus? Am celelalte pozitii, mai putin aceasta.

kinderu_audio 09-01-10 16:32

need help
 
a nevoie de cineva care ma poate si pe mine cu cateva idei si cateva desene 3 D.......care ma poate ajuta pm sau kinderu_876 multa bafta.....

andy design x 10-01-10 12:45

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
cand randez cu vray cum fac sa imi apara bara aceasta???

GRIGO 11-01-10 22:19

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
f10 - Vray system si bifezi frame stamp

andy design x 12-01-10 16:51

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by GRIGO (Post 2968106)
f10 - Vray system si bifezi frame stamp

thank you very much GRIGO

mba 15-01-10 20:09

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
bagati un sticky la threadu cu tutoriale ... va rog

ca m'am saturat sa'l caut de fiecare data cand vrea careva un tutorial

Done!

kinderu_audio 15-01-10 20:49

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
inca o data am si eu o rugaminte la unul din voi care ma poate ajuta cu modele in 3d daca vrea cnva sa imi dea un pm si o saa vb mai multe detalii ms mult bafta

frost_dani 17-01-10 12:06

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
2 Attachment(s)
stie cineva cum pot face ca atunci cand randez de aproape sa nu imi mai arate blurry texture ? ca in imagine ?

De la departare se vede bine , dar cand vreu sa fac un close-up se vede ca naiba.


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning