![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Să paşteţi fericiţi toţi băăăăi !;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
unde ne vedem azi la ce ora etc.... sau mai bine lasa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nasoala treaba... la mine cum mi se propune cum hop pe cai .... poate lucian cauta sa se traga cu cineva mai puternic.. dar ar fi ceva de vazut macar 4fun cum ma dau si yo
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
sunt constient ca ma face dar vreau sa vad cum stau cu un urs turbo aia e am si yoo o curiozitate:oops: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sti ce mi se pare urat din toata treaba asta... ca s-a mers pe burta... E un lucru clar si stiut din totdeauna... la noi in club nimeni nu e tinut cu fortza sau cu japca... catziva intra, datorita conditziilor puse dar de iesit... iese cine vrea... fara niciun resentiment... Acum nu pot decat sa-i urez multa bafta si asfalt uscat.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am marea rugaminte la toata lumea sa incercam sa nu stricam spiritul Pastelui cu discutii ce nu-si mai au rostul.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Corect Lucian,PASTE FERICIT TUTUROR!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim, si tie un Paste Fericit Kenzo!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am vb doar cu jonny, m-am alaturat in brigada veche pt. ca asta am vrut de prima data. Pasta fericit tuturor !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sfanta sarbatoare a Pastelui sa va aduca liniste sufleteasca si cat mai multe impliniri tuturor... Paste fericit din partea BlackWidow Club si sa ne auzim cu bine! Bafta Luciane! ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salut toata echipa Inferno Motorsport ... va deranjez si eu cu 2 3 vorbe bune ... Va urez un Paste Fericit , sanatate , si tot asa baietzi , BAFTA in Continuare
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning