Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 17-04-09 18:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Să paşteţi fericiţi toţi băăăăi !;)

Hyena 17-04-09 18:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
unde ne vedem azi la ce ora etc.... sau mai bine lasa

B83RUP 17-04-09 18:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 2229001)
LUCIAN(gxz) cum ramane cu propunerea mea?

:lalala:

B83RUP 17-04-09 18:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2229018)
da sefu..... si eu te-am intrebat ceva si vad k te fofilezi.....

:lalala:

Hyena 17-04-09 18:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nasoala treaba... la mine cum mi se propune cum hop pe cai .... poate lucian cauta sa se traga cu cineva mai puternic.. dar ar fi ceva de vazut macar 4fun cum ma dau si yo

B83RUP 17-04-09 18:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2246775)
nasoala treaba... la mine cum mi se propune cum hop pe cai .... poate lucian cauta sa se traga cu cineva mai puternic.. dar ar fi ceva de vazut macar 4fun cum ma dau si yo

normal ca 4fun
sunt constient ca ma face
dar vreau sa vad cum stau cu un urs turbo
aia e am si yoo o curiozitate:oops:

daffy duck™ 18-04-09 02:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2246753)
unde ne vedem azi la ce ora etc.... sau mai bine lasa

pai cei de la inferno se intalnesc in diferite locuri....mass efect se vede pe kiseleff , sau nu au apucat sa isi anunte noul membru??

Lucian_GXZ 18-04-09 03:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sti ce mi se pare urat din toata treaba asta... ca s-a mers pe burta... E un lucru clar si stiut din totdeauna... la noi in club nimeni nu e tinut cu fortza sau cu japca... catziva intra, datorita conditziilor puse dar de iesit... iese cine vrea... fara niciun resentiment... Acum nu pot decat sa-i urez multa bafta si asfalt uscat.

Lucian_GXZ 18-04-09 04:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am marea rugaminte la toata lumea sa incercam sa nu stricam spiritul Pastelui cu discutii ce nu-si mai au rostul.

KENZO 18-04-09 04:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Corect Lucian,PASTE FERICIT TUTUROR!

Lucian_GXZ 18-04-09 04:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim, si tie un Paste Fericit Kenzo!

Hyena 18-04-09 09:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am vb doar cu jonny, m-am alaturat in brigada veche pt. ca asta am vrut de prima data. Pasta fericit tuturor !

Yoghy_bwc 18-04-09 10:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sfanta sarbatoare a Pastelui sa va aduca liniste sufleteasca si cat mai multe impliniri tuturor... Paste fericit din partea BlackWidow Club si sa ne auzim cu bine! Bafta Luciane! ;)

Fr33`e30 18-04-09 10:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salut toata echipa Inferno Motorsport ... va deranjez si eu cu 2 3 vorbe bune ... Va urez un Paste Fericit , sanatate , si tot asa baietzi , BAFTA in Continuare

just2sol 18-04-09 10:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2247876)
Salut toata echipa Inferno Motorsport ... va deranjez si eu cu 2 3 vorbe bune ... Va urez un Paste Fericit , sanatate , si tot asa baietzi , BAFTA in Continuare

Multumin mult, si tie la fel ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning