Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

GAby645 19-02-11 10:36

Re: Masini tari din Iasi
 
a crezut ca daca ii scoate rotile nu il mai ia leasingul !!

MihaiCsl 19-02-11 14:20

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Primavara este aproape :D

vlad87 19-02-11 15:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Nasol cu ferrari !

Dan101 19-02-11 17:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Asta e , traim in Romania si orice este posibil , ca e logan sau f430 pt ei e acelasi lucru :P

RazvanMRG 19-02-11 18:36

Re: Masini tari din Iasi
 
era un articol la ziar ca i-au luat masina cei de la leasing.
http://www.ziaruldeiasi.ro/economic/...politia~ni72u2

Dan101 19-02-11 22:05

Re: Masini tari din Iasi
 
Criza sa fie oare ? Nu prea cred , din cate am vazut a platit cam 80 % din suma , aproape 200.000 euro

MnezO 20-02-11 01:27

Re: Masini tari din Iasi
 
masina a fost luata de firma de leasing ! Personal m-am intalnit cu masina de tractare in aporpiere de roman mergeau spre Bucuresti

o`neal 20-02-11 09:55

Re: Masini tari din Iasi
 
Pfff... Zlate, you do it again!
Nu e pt prima oara :) si nici a 2 a oara :) A avut destule pe parcursul timpului :P

Nuicarc 20-02-11 11:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by o`neal (Post 4102027)
Pfff... Zlate, you do it again!
Nu e pt prima oara :) si nici a 2 a oara :) A avut destule pe parcursul timpului :P

Lasa ca is ia 458 in schimb :D .

Dan101 21-02-11 22:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4108244)
senzatie masina.. o admir de fiecare data cand trec pe acolo unde este parcata mereu..

Safe place :D , am sa pun mai tarziu niste poze , sper sa ma ajute sSorin la capitolul asta :peace:

Dan101 23-02-11 19:33

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Politia Romana , in dotare cu un bmw E90 330XD:)!Surprins langa Bolta Rece :D

MnezO 23-02-11 21:34

Re: Masini tari din Iasi
 
astea-s masinile de ep autostrazile noastre :P ! intre turda si gilau am dat de evo X al politiei romane

Dan101 23-02-11 21:43

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Da este un singur evo X deocamdata , varianta cu cele mai putine dotari din cate am observat (GSR) , apare pe net cum ''Maestrul'' Titi Aur le arata cum se comporta masina cand este fortata :D si o poza :)

JusT_SaY_BoBo 02-03-11 14:14

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
si doua masini frumoase
ambele vazute in nicolina
scuzati claritatea dar pozele sunt facute cu telefonul

grg_92 02-03-11 15:21

Re: Masini tari din Iasi
 
abarth`ul e demential:oops: ma unge la suflet cand il vad


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning