![]() |
Re: Masini tari din Iasi
a crezut ca daca ii scoate rotile nu il mai ia leasingul !!
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Primavara este aproape :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Nasol cu ferrari !
|
Re: Masini tari din Iasi
Asta e , traim in Romania si orice este posibil , ca e logan sau f430 pt ei e acelasi lucru :P
|
Re: Masini tari din Iasi
era un articol la ziar ca i-au luat masina cei de la leasing.
http://www.ziaruldeiasi.ro/economic/...politia~ni72u2 |
Re: Masini tari din Iasi
Criza sa fie oare ? Nu prea cred , din cate am vazut a platit cam 80 % din suma , aproape 200.000 euro
|
Re: Masini tari din Iasi
masina a fost luata de firma de leasing ! Personal m-am intalnit cu masina de tractare in aporpiere de roman mergeau spre Bucuresti
|
Re: Masini tari din Iasi
Pfff... Zlate, you do it again!
Nu e pt prima oara :) si nici a 2 a oara :) A avut destule pe parcursul timpului :P |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Politia Romana , in dotare cu un bmw E90 330XD:)!Surprins langa Bolta Rece :D
|
Re: Masini tari din Iasi
astea-s masinile de ep autostrazile noastre :P ! intre turda si gilau am dat de evo X al politiei romane
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Da este un singur evo X deocamdata , varianta cu cele mai putine dotari din cate am observat (GSR) , apare pe net cum ''Maestrul'' Titi Aur le arata cum se comporta masina cand este fortata :D si o poza :)
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
si doua masini frumoase
ambele vazute in nicolina scuzati claritatea dar pozele sunt facute cu telefonul |
Re: Masini tari din Iasi
abarth`ul e demential:oops: ma unge la suflet cand il vad
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning