Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

AndreiKMK 31-01-11 00:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Sunt ros de plictiseala....

Babutz 31-01-11 09:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc biscuiti si beau cafeiu

valitataye 31-01-11 09:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Beau o cafea si ma apuc de invatat ptr permis:D

Dj_kyd 31-01-11 12:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am uploadat poze noi cu noua muzica pe masina8) si dinner time:arrow:

Babutz 01-02-11 10:12

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
:arrow:beau cafeiu si pregatesc un film

valitataye 01-02-11 16:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Fac chestionare:rolleyes2

Babutz 03-02-11 08:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi`am adus cafeiu..si citesc presa...azi nu calc in bucatarie !!:???:

DTH 03-02-11 14:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
încerc să mă trezesc...:lol:

Dj_kyd 03-02-11 18:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 4048891)
încerc să mă trezesc...:lol:

si nu te-ai trezit inca?:shock::lol:


Ont: ma pregatesc de plecare prin oras, doar trebuie sa ma mai vada si lumea sa stie ca inca mai traiesc nu?:lol:

valitataye 03-02-11 19:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma bag la un film:lol:

julaikos 04-02-11 06:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma bag la somn...

Babutz 04-02-11 08:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ultima zi de wrk:lol::lol::lol: mananc pufuleti

promiseland 04-02-11 08:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am chiulit de la servici..:D

DTH 04-02-11 21:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Dj_kyd (Post 4049557)
si nu te-ai trezit inca?:shock::lol:

La mine durează cam o oră jumate aşa să mă trezesc ...:lol:


On : Mă pregătesc să mă dau daună :lol:

Dj_kyd 05-02-11 07:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Trebe sa beau o cafea si sa plec la spalatorie... programare pentru cosmetizare:lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:11.

- Copyright 2026 4Tuning