![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
vrey sa faci o animatie in care sa se deschida capota sau o randare cu capota deschisa?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Quote:
uite asa : p.s : de mentionat faptu ca, dupa ce ai mutat rotate in locul potrivit, iesi din optiunea aceea de mutare a pivotului (respectiv rotate) altfel rotesti in gol daca ramai pe optiunea respectiva |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Imi spune si mie cineva cum fac max-ul sa fie negru?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Help please!
Cu ce program faceti masinile 3D?Sunt nou si nu ma prea pricep, am inceput de o saptamana sa desenez masini.:oops:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Cu ce program se fac chestiile astea 3D?
:D |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
majoritatea lucram cu 3dmax 9 dar mai sunt si alte programe maya ,cinema4,etc depinde cu care te acomodezi
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
imi poate spune cineva cum fac sa rotesc volanul unei masini in 3ds max si sa i se miste si rotile???????
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
2 Attachment(s)
Am si eu o problema cu geamurile masinii cand folosesc o imagine pe post de background in vray. Am pus o imagine(screen) ca background si aceeasi imagine(enviroment-spherical) pentru reflexii. Cand randez mi se reflecta in geamuri poza enviroment-spherical si nu se potriveste cu backgroundul.Am incercat sa pun in slotul de enviroment al sticlei poza screen. Asa apare alta problema. Vedeti mai bine in poze. Aveti vreo idee ce sa fac?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
incearca cum ti-am spus eu, e aceiasi metoda... nu-i greu
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Rezultate 4T 3D Car Battle Special Edition 6 - Individual
buna! sunt nou pe 4 tuning si as vrea sa stiu ce programe folositzi pt virtual tuning
|
Re: Rezultate 4T 3D Car Battle Special Edition 6 - Individual
sal dak te uiti bine o sa vezi ca pe apropape fiecare thread de la sectiunea 3D scrie ce program se foloseste. 3D studio max acesta e programul
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning