Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 16-04-09 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Corect, bogdy are dreptate aici...

daffy duck™ 16-04-09 19:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian suna-ma sa vb ceva destul de imp....ms

Lucian_GXZ 16-04-09 19:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) in ce stil o arzi daffy, sti? sunt si pe mess... dar pe invisible...

cozo 16-04-09 21:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2244010)
lasa ma decat ca tine :)) stiu explicatia ta ... trage mai bine =))

eu am unde sa pun.... tu dai foarte greu jos..... stii la ce ma refer......mai bn din fata napolitan si din profil biscuite.....

BGY_Bogdy 16-04-09 22:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Mult asteptatul suport de stalp pt ceasuri a ajuns inca nu este finalizat este 90% din el asa ca am zis sa postez niste poze cu el

Lucian_GXZ 17-04-09 09:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu pot spune decat ca a iesit BETON! (cred ca la sf. lunii am sa mi le fac si eu asa)

Evo-Jr 17-04-09 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cat te a costat suportu ca as avea si eu nevoie pe ursake?

Lucian_GXZ 17-04-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daca vrei ti-l dau eu pe-al meu (moka :P) dar dupa ce mi-l fac pe-asta...

cozo 17-04-09 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru toti ...... as vrea sa fiu primul care va ureaza..... PASTE FERICIT !!!!!

Evo-Jr 17-04-09 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da..Paste fericit pentru toti!
lucica da tu de ce il dai ?:D

DRK*DeSiGn 17-04-09 11:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adevarat pashte fericit.....diseara ne intalnim?

daffy duck™ 17-04-09 11:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
diseara da ne intalnim...

Paste fericit tuturor

Lucian_GXZ 17-04-09 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da ma, logic. vin sa-mi vopsesti ouale!

Lucian_GXZ 17-04-09 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 2245781)
da..Paste fericit pentru toti!
lucica da tu de ce il dai ?:D


Pai al meu e cu suport universal.. si vreau sa-mi fac custom.. sa pice os :D identic cu cel al lui bogdy si plus ca e cu 2 ceasuri si acum mi-am dat seama ca mai vreau unu si de amestec :twisted:

DRK*DeSiGn 17-04-09 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hehehee......da te-0ai gandit dak vreau sa itzi vopsesc oule?=))))


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning