![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Corect, bogdy are dreptate aici...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian suna-ma sa vb ceva destul de imp....ms
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) in ce stil o arzi daffy, sti? sunt si pe mess... dar pe invisible...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Mult asteptatul suport de stalp pt ceasuri a ajuns inca nu este finalizat este 90% din el asa ca am zis sa postez niste poze cu el
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu pot spune decat ca a iesit BETON! (cred ca la sf. lunii am sa mi le fac si eu asa)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cat te a costat suportu ca as avea si eu nevoie pe ursake?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca vrei ti-l dau eu pe-al meu (moka :P) dar dupa ce mi-l fac pe-asta...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru toti ...... as vrea sa fiu primul care va ureaza..... PASTE FERICIT !!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da..Paste fericit pentru toti!
lucica da tu de ce il dai ?:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
adevarat pashte fericit.....diseara ne intalnim?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
diseara da ne intalnim...
Paste fericit tuturor |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da ma, logic. vin sa-mi vopsesti ouale!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pai al meu e cu suport universal.. si vreau sa-mi fac custom.. sa pice os :D identic cu cel al lui bogdy si plus ca e cu 2 ceasuri si acum mi-am dat seama ca mai vreau unu si de amestec :twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hehehee......da te-0ai gandit dak vreau sa itzi vopsesc oule?=))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning