![]() |
Re: Masini tari din Iasi
auleu bondell..astept sa ma plimbi !!! :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut un Audi TT R8 by RavasiCorse,mai pe romaneste un TT R8 :D avea numere de Iasi si o tipa cu buze mari la volan.
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Oricum,eu o sa-i fac poze cand il gasesc:) ! |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Si,ce ai simtit? :lol: |
Re: Masini tari din Iasi
eu am vazut doar tt`ul ..tipa din pacate nu:cry::cry:
|
Re: Masini tari din Iasi
CL AMG , il mai gasesti in copou in spate ( cantina Cuza)
TT nu e cumva inlocuitorul la bmw ?! (din Pascani) |
Re: Masini tari din Iasi
TT din Pascani?nu cred,ma voi interesa!eu stiu ca nu avem niciunul.
|
Re: Masini tari din Iasi
masina asta e un TT simplu ! cun kit de r8 si apartine tipeic are are si Q7 cu kit DTM cu DYA la numar !
|
Re: Masini tari din Iasi
Am incurcat eu , sunt numere asemanatoare WOW ,WAW, UAU ...
Mersi de clarificare Mnezoo :D |
Re: Masini tari din Iasi
Care q7 din cate tin minte l-a botit pe drumul catre aeroport :)))
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
tu ce zici ? si plus ca e un simplu tt cu kit de r8 , nu are cum sa coste atat TTRS incepe de la 58.000 euro Oricum frumoasa masina :D |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Nici pretul nu este asa de mic, masina costand EUR 89.950. Performantele sunt si ele pe masura pretului, acest TT R8 intrand in "club 300" " https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1173257761 sunt cam la fel,e un kit practic,dar un chit..oficial sa zicem. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Ferrari....:lol:modelul asta zboara...nu are roti
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:34. |
- Copyright 2026 4Tuning