Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 25-01-11 05:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un ceai.. - 20 C afara:(( te rupe la genunchi ce frig e:(

DTH 25-01-11 12:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
m-am pus pe buffering pānă diseară :rolleyes2

nea_gogu_de_la_gaze 25-01-11 14:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
invat pentru examenul de joi de la economie,nu inteleg nici o iota

KillTheMFs 25-01-11 18:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Incerc sa imi formatez pc-ul de tot, si acum salvez pe DVD-uri ce imi trebuie. :-)
Si ascult Big Ali Feat Rohff - Dirty House (Bass Boosted) :twisted:

Speakers gets blow up. :lol:

Dj_kyd 26-01-11 18:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Incerc sa imi fac de lucru:???:

the rider 28-01-11 00:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:36 sunt fumat spart, mananc ciocolate si mie pofta de suc de portocale natural si caut ceva amuzant pe net ....

cangri 28-01-11 00:55

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
plec acasa de la servici

DTH 28-01-11 03:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by the rider (Post 4028041)
1:36 sunt fumat spart, mananc ciocolate si mie pofta de suc de portocale natural si caut ceva amuzant pe net ....

nu pari ...ori ce ai luat nu e suficient de bun :ballbounc ( no offence ) :-)

on : şlafăn time

Babutz 28-01-11 05:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns home...pana luni ma relaxez...
acuma beau un suc si citesc ziarele

Dj_kyd 28-01-11 19:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma pregatesc de masa si plec sa dau o tura prin oras sa ma mai vada si pe mine lumea:lol:

cruizer11 28-01-11 20:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21 23 caut sotie pe okazii:lol::lol::lol:

valitataye 28-01-11 20:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Beau un spritz:lol:

Babutz 29-01-11 11:55

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am terminat mancarea si ma bag la farm frenzy8)

Babutz 30-01-11 10:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi-am curatat calcu`...si ma bag la yams

valitataye 30-01-11 15:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Debea m-am trezit.Halesc ceva si ies afara:lol:


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2026 4Tuning