![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un ceai.. - 20 C afara:(( te rupe la genunchi ce frig e:(
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
m-am pus pe buffering pānă diseară :rolleyes2
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
invat pentru examenul de joi de la economie,nu inteleg nici o iota
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Incerc sa imi formatez pc-ul de tot, si acum salvez pe DVD-uri ce imi trebuie. :-)
Si ascult Big Ali Feat Rohff - Dirty House (Bass Boosted) :twisted: Speakers gets blow up. :lol: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Incerc sa imi fac de lucru:???:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1:36 sunt fumat spart, mananc ciocolate si mie pofta de suc de portocale natural si caut ceva amuzant pe net ....
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
plec acasa de la servici
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
on : şlafăn time |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am ajuns home...pana luni ma relaxez...
acuma beau un suc si citesc ziarele |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma pregatesc de masa si plec sa dau o tura prin oras sa ma mai vada si pe mine lumea:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21 23 caut sotie pe okazii:lol::lol::lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Beau un spritz:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am terminat mancarea si ma bag la farm frenzy8)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mi-am curatat calcu`...si ma bag la yams
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Debea m-am trezit.Halesc ceva si ies afara:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:30. |
- Copyright 2026 4Tuning