Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 15-04-09 23:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dunga maine poimaine te alerga Gheara aia de la REMAT! :))

cozo 15-04-09 23:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2242476)
Dunga maine poimaine te alerga Gheara aia de la REMAT! :))

n-auzi mah k vrea sa-si ia logan 1,6 16v???? cu proiectul rabla?????????

da cum o9 sa zica..... si aveam un logan....1,6 16v......125 cai beti ....=))

BGY_Bogdy 15-04-09 23:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2242499)
n-auzi mah k vrea sa-si ia logan 1,6 16v???? cu proiectul rabla?????????

da cum o9 sa zica..... si aveam un logan....1,6 16v......125 cai beti ....=))

io i-am zis ca arata cam lipita cu guma de mestecat nu domne ca e TUN masina cred ca avea chiuloasa si supapele lipite cu guma TURBO :)))

DRK*DeSiGn 15-04-09 23:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu mai facetzi mijto de fratele dunga.....deci aveam un delsol 1.6 125 de cai cu motoru futut.....cautand un garaj :D

kidu2006 16-04-09 01:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/119099-cursa-accelerare-402m-slatina.html .. plm ...:???:

daffy duck™ 16-04-09 09:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai...sa vedem... sa speram ca nu o sa fie ca la craiova....

Lucian_GXZ 16-04-09 09:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
E meci greu.. si colo si colo.. cam din scurt... cred ca o sa alegem 2mai - litoral...

cozo 16-04-09 10:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2243133)
E meci greu.. si colo si colo.. cam din scurt... cred ca o sa alegem 2mai - litoral...

cea mai buna alegere.....

daffy duck™ 16-04-09 11:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 mai watch out :twisted:

RoByNeT 16-04-09 12:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa dai marea pe altceva ... neah ...

Lucian_GXZ 16-04-09 13:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Se stie ca lui robynet ii place marea! Deci, toti cei ce sunt in masura sa-l contacteze...

cozo 16-04-09 13:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2243642)
Se stie ca lui robynet ii place marea! Deci, toti cei ce sunt in masura sa-l contacteze...

pacat k el face plaja in trening...... si cu colaceii pe dedesubt!!!! :))

RoByNeT 16-04-09 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasa ma decat ca tine :)) stiu explicatia ta ... trage mai bine =))

BGY_Bogdy 16-04-09 18:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ Robynet vreau 7 dalea de care am vb aseara te rog ! ms

BGY_Bogdy 16-04-09 18:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am o rugaminte maine e vineri stiti ce se int si nu uitati de ce am vb noi...sa nu ne facem ca ploua cine nu stie sau nu isi da seama ce zic va rog add: bogdy_44 ms!


All times are GMT +2. The time now is 15:49.

- Copyright 2026 4Tuning