![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
de unde ai comandat alarma?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
de p forum....un anume sicalosu are de vanzare....dai un search si vezi:D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
are cinva termotronic sau stie cineva daca baga si aer rece?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Thermotronicul lucreaza numai pentru incalzire. Ca sa intre aer rece dai butonul din mijloc maxim stanga.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
oricum eu am cam incasato' acuma de paste...am luat un radar am avut 360lei+certificatu' retinut pt foliile neomologate apoi la RAR in 75 lei si tot asa...io m-am saturat... hai k va salut si bafta!! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
adevarul e ca iarna foarte repede se incalzeste
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
vreau si eu o sigla de masca fata cine are? si cati bani?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
te referi la semnul vw din grila din fata nu? daca te ajuta tio pun la posta.....numa sa platesti transportul... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ok lasami nr de tel pe privat si te sun eu
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
:o:o Salut :!: |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Vento-ul VR6 de la Ploiesti, cel din poza de la semnatura este dauna totala.
Dupa sarbatori ma apuc sa-l dezmembrez. Are carcasa la cutia de viteze sparta, un lonjeron strambat , la motor ii trebuie modulul de aprindere de pe bloc, baia de ulei si pompa de apa. Motorul este trecut in acte, daca va intereseaza recarosarea... Motorul are 17.000 km si masina este din 1994. O dau in 1500 euro. O sa fac si lista de piese de vanzare dupa ce o dezmembrez asta daca nu sunteti interesati vreunul s-o luati cu totul. Vento-urile sunt niste masini extraordinare. Dupa 15 ani mi-au sarit ambele air-bag-uri si am scapat fara o zgarietura. Multa bafta tuturor si fara evenimente neplacute! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Imi pare rau ca aud asta.Daca o dezmembrezi m-ar interesa blocul de lumini, daca este modelul rotunjit si are reglaj faruri si ceata fata si spate.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pe mine m-ar interesa motorul complet(chiar si asa defect cum e),stopurile si cam atata cred...anunta-ma daca e ceva:D te salut si chiar imi pare rau sa aud asa ceva...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning