Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

MnezO 05-02-11 14:59

Re: Masini tari din Iasi
 
sorin ai uitat sa mentionezi la exotice golf 4 :twisted: si nu oricare ! Ala negru mnZ la numar

TuningBoy 05-02-11 16:25

Re: Masini tari din Iasi
 
De fotografiat, fotografiez orice masina....o exotica cautam pentru altceva:-) ..deja ne intindem mult cu offtopicul

D3m0N 06-02-11 15:00

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
Una bucata Citroen din '52, masina a fost cumparata din Germania, dupa ce a fost restaurata, motor 1.9 Diesel, si a costat 20.000 Euro

JusT_SaY_BoBo 06-02-11 15:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4050709)
Pana la urma am gasit eu o poza cu el...dar,as vrea ceva mai profi... spate,fata,laterale....

din cate stiu eu masina are bara fata orig si pragurile si e foarte lasata
bleah urata bara si praguri avea:???:
cam care ar fi explicatia ca scoate fum numai pe stanga?nu e legata si cea din dreapta sau???
am mai vazut masini cu evacuare dubla la care cea din stanga era afumata si cea din dreapta era ca noua:lol::lol:

BoxeR.RGA 06-02-11 15:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4058982)
Una bucata Citroen din '52, masina a fost cumparata din Germania, dupa ce a fost restaurata, motor 1.9 Diesel, si a costat 20.000 Euro

am vazut-o si eu ieri la bariera-tigarete:). frumoasa masina

DeMoN94 06-02-11 16:51

Re: Masini tari din Iasi
 
azi dim l'am vazut in targu de masini...nu stiu dak era la vanzare sau nu era pe la intrare...am lasat masina in capatul celalt si cand am venit nu mai era

vlad87 06-02-11 17:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Are niste faruri galbene :)) te dor ochii si un sunet puternic ! Apar mai multe clasice



Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4058990)
am mai vazut masini cu evacuare dubla la care cea din stanga era afumata si cea din dreapta era ca noua:lol::lol:

Sunt altii care murdaresc si a doua evacuarea sa nu bata la ochi ;)

vinyl 06-02-11 19:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4059587)
Are niste faruri galbene :)) te dor ochii si un sunet puternic ! Apar mai multe clasice





Sunt altii care murdaresc si a doua evacuarea sa nu bata la ochi ;)

Buna asta :))))

CRyS` 06-02-11 21:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Cum a zis cineva mai sus, baieti, off topic-ul il faceti sus pe Copou sau in Parcarea de la Stadion. Aici, acum discutati despre masini tari din Iasi, ... Ok?

MnezO 07-02-11 10:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Crys ai redevenit moderator?

IS19CIP 07-02-11 14:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Citroen din '52, lam vazut pe la mine prin parcare acuma ceva zile frumoasa masina:twisted:

N3n3a 10-02-11 15:59

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
nu sunt sigur dar banuiesc ca e X5M..

PS: scuzati calitatea pozelor

Nuicarc 10-02-11 18:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi un CL AMG cu numere de Bacau,in 8 minute dupa ce l-am vazut am fost acolo si nu mai era.

Bondellu 10-02-11 19:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by DeMoN94 (Post 4059342)
azi dim l'am vazut in targu de masini...nu stiu dak era la vanzare sau nu era pe la intrare...am lasat masina in capatul celalt si cand am venit nu mai era

Nu era la vanzare am fost la o plimbare:))

Bondellu 10-02-11 19:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4058982)
Una bucata Citroen din '52, masina a fost cumparata din Germania, dupa ce a fost restaurata, motor 1.9 Diesel, si a costat 20.000 Euro

Motor 1.9 BENZINA 60 cp


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning