![]() |
Re: Masini tari din Iasi
sorin ai uitat sa mentionezi la exotice golf 4 :twisted: si nu oricare ! Ala negru mnZ la numar
|
Re: Masini tari din Iasi
De fotografiat, fotografiez orice masina....o exotica cautam pentru altceva:-) ..deja ne intindem mult cu offtopicul
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
Una bucata Citroen din '52, masina a fost cumparata din Germania, dupa ce a fost restaurata, motor 1.9 Diesel, si a costat 20.000 Euro
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
bleah urata bara si praguri avea:???: cam care ar fi explicatia ca scoate fum numai pe stanga?nu e legata si cea din dreapta sau??? am mai vazut masini cu evacuare dubla la care cea din stanga era afumata si cea din dreapta era ca noua:lol::lol: |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
azi dim l'am vazut in targu de masini...nu stiu dak era la vanzare sau nu era pe la intrare...am lasat masina in capatul celalt si cand am venit nu mai era
|
Re: Masini tari din Iasi
Are niste faruri galbene :)) te dor ochii si un sunet puternic ! Apar mai multe clasice
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Cum a zis cineva mai sus, baieti, off topic-ul il faceti sus pe Copou sau in Parcarea de la Stadion. Aici, acum discutati despre masini tari din Iasi, ... Ok?
|
Re: Masini tari din Iasi
Crys ai redevenit moderator?
|
Re: Masini tari din Iasi
Citroen din '52, lam vazut pe la mine prin parcare acuma ceva zile frumoasa masina:twisted:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
nu sunt sigur dar banuiesc ca e X5M..
PS: scuzati calitatea pozelor |
Re: Masini tari din Iasi
Azi un CL AMG cu numere de Bacau,in 8 minute dupa ce l-am vazut am fost acolo si nu mai era.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning