Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 16-12-08 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce se intelege prin haos ? :lol:

DRK*DeSiGn 16-12-08 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce vrei :):D

NightClubRacer 16-12-08 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce drk? ai vreun plan? :D

RoByNeT 16-12-08 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai bine nu interpretez eu =))))

NightClubRacer 16-12-08 22:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am trecut azi prin aparatori si am vazut r5 gtt al lui boncea, parca asea il cheama...ce se mai alege de el? :D nu il vinde?

Lucian_GXZ 17-12-08 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba da DMX, il vinde, vorbeste cu el la intalnire vineri.

DRK*DeSiGn 17-12-08 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1924418)
de ce drk? ai vreun plan? :D

o noua revolutzie :D asta in kz k ajung :)

johnny325 18-12-08 00:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
panarama de om esti ma DRK :))

RoByNeT 18-12-08 11:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum sa iti pui semnatura ca ai pisica bolnava ma ? =))))))) n`ai minte :))) du`o la castrat :)))

fiderzen 18-12-08 12:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e pisica nu e motan:lol: :lol:

NightClubRacer 18-12-08 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1925985)
Ba da DMX, il vinde, vorbeste cu el la intalnire vineri.

o sa vorbesc :D caut ceva mic si rau :lol: e din cauza lu unu cun oltcit rosu =))

Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1926620)
o noua revolutzie :D asta in kz k ajung :)

ia incearca sa ajungi :D

johnny325 18-12-08 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e putin racita dar in seara asta o aiba un tratament si maine sper sa se vindece
de castrat nu o sa castrez dar in primavara o sa sufere un transplant de inima(cu una mai puternica cu pulsu mai mare :))

RoByNeT 18-12-08 22:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vin eu si o decuplez de la aparate =)))

DRK*DeSiGn 18-12-08 23:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am cum sa ajung...a mea mashina este in Service si mashian cu care vroiam sa vi na suferit un mci accident(dauna) pe Dn akum 2 ore =)))))) amias pl ma urashte dnzeu

daffy duck™ 19-12-08 00:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum frate?:shock::shock:

NightClubRacer 19-12-08 08:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1929984)
nu am cum sa ajung...a mea mashina este in Service si mashian cu care vroiam sa vi na suferit un mci accident(dauna) pe Dn akum 2 ore =)))))) amias pl ma urashte dnzeu

daca nu te duci pe la biserica =))

DRK*DeSiGn 19-12-08 15:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu obishnuiesc :)

cornelfum 20-12-08 12:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vand bara fata completa (fara proiectoare) e 60 3 mil, bara fata completa inclusiv proiectoare 7,5mil, bara spate bmw e 60 2 mil,praguri laterale bmw e 60 1 mil bucata proiectoare noi e 60 3 mil bucata, toate sunt originale bmw...

Lucian_GXZ 20-12-08 21:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Acum imaginati-va catamai capu` are :))))

Lucian_GXZ 20-12-08 21:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Din seria "in pat cu dushmanul" - episodul 2
un fost membru inferno motorsport, hyena rjp

Lucian_GXZ 20-12-08 21:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Si daca tot am inceput cu fosti membri inferno motorsport, continui si cu cel mai celebru racer-gay de pe la noi :)))

Lucian_GXZ 20-12-08 21:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Ca sa nu apara comentarii... si 2 poze cu mine :)

bogdan_e36 20-12-08 22:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum adik numai cu foshti membri inferno pana acum...??bahhhhhhhh fac crima:))

Lucian_GXZ 20-12-08 22:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marog... exceptand tu si cu mine :)

DRK*DeSiGn 21-12-08 08:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai ai poza cu mine cu lopata??:))) pune-o si pe aia

Hyena 21-12-08 12:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1933475)
Din seria "in pat cu dushmanul" - episodul 2
un fost membru inferno motorsport, hyena rjp

Daia mi ai cerut poza, iti dedic melodia lu' parazitzii de ziua ta :D:D

DRK*DeSiGn 21-12-08 12:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu e panik hyena :) oricum tare poza :)))

DRK*DeSiGn 21-12-08 12:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
cauntand o poza cu preshedintele nostru intr-o ipostaza dubioasa am dat peste poza asta =))) ( Hyena-Fost membru Inferno MotorSport

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
si dak el a pus poza de la distantza eu o pun mai inddeaprope :))

Hyena 21-12-08 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1934286)
cauntand o poza cu preshedintele nostru intr-o ipostaza dubioasa am dat peste poza asta =))) ( Hyena-Fost membru Inferno MotorSport

=))) unde eram frate aici ca numai stiu :D

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
uitatzi-l Pe KYD :)))

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1934298)
=))) unde eram frate aici ca numai stiu :D

la mare :) hai k itzi sta bine cu umbrelutze =))

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vara asta mai exact cred k de 1Mai dar nu sunt f sigur:)

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
are si viruss lucui lui pe aceasta sectziune...mancatziash dantura aia de cal =)))))) dar ce itzi zicea hyena de erai asa incantat?=))

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
si mezinul Clubului este prezent aici pe sectziune....ce zambet inocent :):D

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
pe undeva prin 2007--actori principali Andu(vice-presedinte IMS),Vlad-THM si un fost membru Inferno Rebelu'

Hyena 21-12-08 13:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
6 Attachment(s)
Voi ati vrut o :D

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tare rau asta cu lucian =))))))))

kidu2006 21-12-08 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Ok...Amintirile ma chinuieste,amintirile ma rascoleste .. yeeee..yeeeeeeee \:d/ ,cum a spus si hyena,voi ati vrut`o8)Aia 2 erau ascunsi la cambuza :->

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))))))))))))))))))))))))))))))


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning