![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce se intelege prin haos ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce vrei :):D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de ce drk? ai vreun plan? :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai bine nu interpretez eu =))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am trecut azi prin aparatori si am vazut r5 gtt al lui boncea, parca asea il cheama...ce se mai alege de el? :D nu il vinde?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba da DMX, il vinde, vorbeste cu el la intalnire vineri.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
panarama de om esti ma DRK :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cum sa iti pui semnatura ca ai pisica bolnava ma ? =))))))) n`ai minte :))) du`o la castrat :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e pisica nu e motan:lol: :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e putin racita dar in seara asta o aiba un tratament si maine sper sa se vindece
de castrat nu o sa castrez dar in primavara o sa sufere un transplant de inima(cu una mai puternica cu pulsu mai mare :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vin eu si o decuplez de la aparate =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am cum sa ajung...a mea mashina este in Service si mashian cu care vroiam sa vi na suferit un mci accident(dauna) pe Dn akum 2 ore =)))))) amias pl ma urashte dnzeu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cum frate?:shock::shock:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu obishnuiesc :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vand bara fata completa (fara proiectoare) e 60 3 mil, bara fata completa inclusiv proiectoare 7,5mil, bara spate bmw e 60 2 mil,praguri laterale bmw e 60 1 mil bucata proiectoare noi e 60 3 mil bucata, toate sunt originale bmw...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Acum imaginati-va catamai capu` are :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Din seria "in pat cu dushmanul" - episodul 2
un fost membru inferno motorsport, hyena rjp |
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Si daca tot am inceput cu fosti membri inferno motorsport, continui si cu cel mai celebru racer-gay de pe la noi :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Ca sa nu apara comentarii... si 2 poze cu mine :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cum adik numai cu foshti membri inferno pana acum...??bahhhhhhhh fac crima:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
marog... exceptand tu si cu mine :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai ai poza cu mine cu lopata??:))) pune-o si pe aia
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu e panik hyena :) oricum tare poza :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
cauntand o poza cu preshedintele nostru intr-o ipostaza dubioasa am dat peste poza asta =))) ( Hyena-Fost membru Inferno MotorSport
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
si dak el a pus poza de la distantza eu o pun mai inddeaprope :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
uitatzi-l Pe KYD :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vara asta mai exact cred k de 1Mai dar nu sunt f sigur:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
are si viruss lucui lui pe aceasta sectziune...mancatziash dantura aia de cal =)))))) dar ce itzi zicea hyena de erai asa incantat?=))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
si mezinul Clubului este prezent aici pe sectziune....ce zambet inocent :):D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
pe undeva prin 2007--actori principali Andu(vice-presedinte IMS),Vlad-THM si un fost membru Inferno Rebelu'
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
Voi ati vrut o :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tare rau asta cu lucian =))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Ok...Amintirile ma chinuieste,amintirile ma rascoleste .. yeeee..yeeeeeeee \:d/ ,cum a spus si hyena,voi ati vrut`o8)Aia 2 erau ascunsi la cambuza :->
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))))))))))))))))))))))))))))))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning