![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Eu unu nu sunt in masura sa iti dau un raspuns ti-am zis doar ce stiam de masina !
"Am spus o luna, nu maine. Am mai vazut viteji care cand ii chemi la start dupa ce se lauda, brusc au probleme cu masina" - nu ti-a zis nimeni ca nu vrea sau a invocat vre-o problema . Pur si simplu , masina nu este terminata , banuiesc ca sti cum e sa astepti sa ti se termine masina de facut ! ? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Da stiu.
Atunci insa eram asigurat ca in max o luna e pe strada. 9ff sunt f tari, banuiesc ca si seriosi insa eu zic ca pot mai repede decat 750cp ai lor. Imi place asa mult cand va bagati peste masinile altora... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ai un stil aparte , de a invarti vorbele!
Ma intreb daca nu iti explica nimeni ce se intampla cu acea masina ce mai ziceai ( ma refer la adresa Clubului Midnight Racers)! SEBASTIAN : "Sper sa fie si real, nu vezi ca ezita / ca s-o dea cotita daca..." |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ai idei preconcepute, alimentate de obicei de oameni mici.
Exceptand atunci de mult eu nu am zis prea multe de mr. Nu spun nimic de club, ce treaba am eu cu el? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Asta ma intrebam si eu !
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu te mai intreba.
Iti spun eu, imi e total indiferent si asta s-a vazut in ultimul timp. Parerea mea este ca: ideile preconcepute iti dauneaza si garantez pentru ce-ti spun. Ai sa vezi ca poate nu tot ce faci e bine si nici soldat nu e bine sa fi. Trece tu tot prin propile simturi, pentru ca ma cunosti si ma enerveaza ca ai mai mare incredre in altii decat in tine. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Am o intrebare, acest topic e f vechi si din cate am citit din cand in cand numai carcota si certuri am vazut. Intrebarea: S-a dat cineva pana acum cu motocicleta asta?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Da dar nu e public.
Nu cautam lauri nici canibali si nici victime, e pur si simplu placere. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
to much bullshit :) ... curse oameni ... lasatzi forumul ... prea multe vorbe..FAPTE :D
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Exact, la asta ma refeream.
Oricum nu eu am deschis acest topic, dar e adevarat ca m-am prins in joc. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Pai e masina ta totusi.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
:lol: A fost chiar amuzant! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
eu kiar vreau sa vad "motocicleta" la lucru... si sincer, sunt impartial... din partea mea sa se dea si cu un Koeniggseg (park asa se scrie), si cu un R1 si cu ce vrea el, da' vreau sa vad ceva spectaculos, macar la fel de "spectaculos" ca si numarul paginilor scrise in mare parte in van aici...
si sincer, poa' sa fie si bunica-mea la volan dak e show :D pe de alta parte, am fost martor la discutia respectiva si stiu exact "problema" inca de la inceput... e adevarat aici ca acel Porsche ar trebui sa fie "drama", si e adevarat ca multa lume il asteapta pe strazi, iar el intarzie... da' nimeni nu poate stii cu adevarat motivul delay-ului, dekt proprietarul... in rest, speculatii. eu unu' am vazut si la salon la standul nostru (MR) un banner mare afisat de MaffRacing pe care scriau exact datele tehnice ale bolidului si deasupra "In Curand"... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ma bucur ca imi confirmi public cele spuse de mine.
Acel Porsche sper sa existe si sa apara.Va fi o masina extrem de spectaculoasa si cu toate autuurile pe care le va avea eu voi merge nu doar sa-mi apar sansa ci sa-i halesc ficatii.Prieteni pana la start si dupa sosire , iar pe pista "dusmani de moarte". |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ce cuvinte exagerate folositi baai baiestasilor
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Exprimare plastica!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Sebastiane eu iti tin pumnii de acuma,si am incredere in masina ta pentru ca stiu ce poate...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Tot aud vorbe pe la colturi, dar nimic concret si in clar.
O fi nu o fi real, am primit mesaje de la intermediari, le-am verificat si cum de obicei posta manaca cacat nici de data asta nu s-au dezmintit... Sper sa nu fie o gluma sa fie real sa ma dumiresc cu asta si poate in una doua saptamani o cursa frumoasa. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
data viitoare sa nu mai zici ca posta mananca cacat ... ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ok dar nu va amestecati ca se genereaza aiurea conflicte. Ba mai mult uni vor sa scoata castanele din foc cu mana altora.
Lui Virgil ii multumesc ca a onorat jocul, iar daca cineva crede ca-i de gluma cu masina lui e infantil. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
mi se pare fair play...
inca o data spun si aici: Felicitari lui Andrei, Virgil si lui Sebastian pt noaptea de ieri si evident pt masinile lor ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
virgil vs andrei = virgil ( am inteles ca a fdost o distanta maricica..asa mi-a zis cineva)
virgil vs sebi = sebi :) (virgil a ramas fara ambreiaj) ... se mai intampla :D ... se pare ca viitorul ne rezerva curse frumoasa :) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Eu special am insitat ca Supra sa se dea cu o masina f rapida cum e STI albastru pentru a confirma ca nu are probleme si e in forma maxima. Rezultatul a fost cel care s-a vazut restul sunt simple speculatii. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
adevarul este ca nu mai conteaza, rezultatul final e cel care conteaza.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
da' imi place ca atunci cand Supra a castigat cursa cu Andrei Tentean (eu am auzit ca la o distanta de bun simt, dupa ce Andrei avea 2/3 masini in fata la 400 de m) nimeni nu a zis nimic de ambreiajul Suprei, de abia dupa cursa cu Sebastian... eu eram la 400 de m si am vazut un avans mare... foarte mare al Subaru'ului, iar dupa asta, in schimbarea treptelor 4-5 Suprei i-a cedat ambreiajul... imi pare rau pt acest deznodamant, dar din cate am inteles si Virgil a spus ca "motocicleta" fuge tare si pana la urma... nu cred ca doar ambreiajul a facut diferenta.... de ce sa nu fim si noi o data fair play... lasandu-i la o parte pe cei din spatele volanului, adica pe Sebastian si Virgil si "disputele" fiecaruia sau "simpatiile" personale, si sa vedem doua masini tari, o Supra si un Impreza STi... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
...a fost ca in zilele bune..ca acu 3-4 ani...
Am incercat-o si eu cu Supra ...si asa cum zicea si Sebi ..NU E DE JOACA...asa ca fapt divers...a incercat...acum ceva timp cu ...M6....si...a fost binisor.. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Felicitari Sebastian pt victorie. Ai cu adevarat o masina foarte rapida. Felicitari si lui Virgil ca s-a dat cu voi si lui Andrei pt ca a fost printre primii (dc nu primul din tara) care a inceput nebunia modificarilor la un STI.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
S-a terminat smecheria.
NU am fost la cursa si imi pare rau dar la ce am auzit aseara in Victoriei am ajuns la concluzia ca masina mea e pistol cu apa......... Felicitari la toata lumea care a participat........ |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Nu mai ganditi negativist, nu ajuta la nimic. Poti sa o tunezi la peste 700cp si asta e o baza de lucru infernala. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Merci Sebi.......sper sa ajung intr-o zi sa fac si asta!
Oricum felicitari - acum s-a vazut. Sunt curios cine o sa se mai dea cu tine :) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Nu stau sa ma gandesc la altii si atat timp cat nu se iau de mine nu le zic nimic, dar nu-mi place sa-mi fie jignita munca. Probabil ca acel Porsche al lui Mafteti, dar nu sufrageria pentru ca nu cred in ea ca poate fi mai mult dect o masinuta de agrement confortabila si rapida. Cursele se manca cu alta paine. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Lumea prin piata imi spune sa nu astept acel porsche, eu cred totusi ca va veni desi nu cred in termenul lor real.
Prima cursa o voi castiga prin neprtrezentarea adeversarului. Astept date concrete. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
felicitari.nu pot decat sa zic decat ca am ramas uimit de masina ta si te respect in primul rand puntru munca depusa pentru a ajunge la aceste satisfactii de a da fum la toate masinile. BAFTA IN CONTINUARE
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Multumesc mult!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Greul acum incepe!
Pacat ca nu toti sunt parolisti si uni mai mult dau din gura decat se dau. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning