![]() |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
gumpert apollo
hai cu berea si alta masina :)) |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
ti-ai bagat ogc ? coduri sa vezi ?:))
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
mai zii si pe asta :) sa te vad
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
n-am coduri..dar ai lasat sa se vada sigla :)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
manu_96xls ce modifici pe aici ?:)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Ai pus 2 poze din care una concept, avea rost să o las?:-P
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
pai da...
nu avem voi cu concepturi ?:) |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
Reguli: Interzis a se posta : concepte/prototipuri |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
bineee............... nu era concept aia :)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Rolls?
Nu stiu modelul.. ceva de prin 1907? :lol: |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Ghiciti-o pe asta :)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Buick 95 phaeton (1931).
Pune poză... |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
nu cred ca are de gand sa puna prea curand..
o sa pun eu o masina.. |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Porsche? 94 si ceva? 924?
Venturi?:| |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
nope..
mai inspre sud asa :-) (ca sa nu ne lungim prea mult..si asa nu prea e activitate pe aici) |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
o masnia nu ghicesc:))de unde le recunoasteti domne...
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Pune alta, nu cred ca o s-o ghiceasca nimeni :|
Spune-ne si ce marca e :| |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
abarth 1300 scorpione
neeeeext..... |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
corect
sa puna cineva poza... |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
salut am eu cv
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Alfa Romeo sau Saab zic eu :-??
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Lancia e :) Delta cred
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Am zis bine sus?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
lancia delta 2
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
evo 6?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
porche zic si eu
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
lancia delta hpe
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
PUN si eu o masina..... NU A FOST PROTOTIP.....
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
probabil RATZA ( CALIN GRUIA ) o sa zica ca e HUMMER rosu chiar :grin::grin::grin:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
BMW isseta!;) Poți pune tot tu mașină.:-)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
OK !!! Daca asta sa nimerit asa repede .......hai sa mai incercam cu ceva ...
....... deci zi-le domnu MANU :peace::mrhappy: |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
lamborghini jalpa
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
pun eu daca tot nu pune nimeni...una mai usoara
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Venturi?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Honda NSX
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
niciuna....mai incercati :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning