Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

lowrider.STi 06-05-09 18:03

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
gumpert apollo
hai cu berea si alta masina :))

blad 06-05-09 19:14

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
ti-ai bagat ogc ? coduri sa vezi ?:))

blad 06-05-09 19:18

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
mai zii si pe asta :) sa te vad

lowrider.STi 06-05-09 20:34

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
n-am coduri..dar ai lasat sa se vada sigla :)

blad 06-05-09 22:07

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
manu_96xls ce modifici pe aici ?:)

manu_96xls 06-05-09 22:08

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Ai pus 2 poze din care una concept, avea rost să o las?:-P

blad 07-05-09 00:07

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
pai da...
nu avem voi cu concepturi ?:)

Sasha 07-05-09 09:02

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2295746)
pai da...
nu avem voi cu concepturi ?:)

Vlad, cred ca scrie destul de clar in primul post de pe acest thread:
Reguli: Interzis a se posta : concepte/prototipuri

blad 07-05-09 17:58

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
bineee............... nu era concept aia :)

Shortround 04-07-09 10:46

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Rolls?

Nu stiu modelul.. ceva de prin 1907? :lol:

blad 04-07-09 11:07

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 2460863)
Rolls?

Nu stiu modelul.. ceva de prin 1907? :lol:

bv :)

Shortround 04-07-09 11:36

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Ghiciti-o pe asta :)

manu_96xls 04-07-09 12:01

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Buick 95 phaeton (1931).
Pune poză...

lowrider.STi 06-07-09 14:30

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
nu cred ca are de gand sa puna prea curand..
o sa pun eu o masina..

Shortround 06-07-09 19:27

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Porsche? 94 si ceva? 924?

Venturi?:|

lowrider.STi 07-07-09 16:29

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
nope..
mai inspre sud asa :-) (ca sa nu ne lungim prea mult..si asa nu prea e activitate pe aici)

paul11pap 10-07-09 22:03

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
o masnia nu ghicesc:))de unde le recunoasteti domne...

Shortround 10-07-09 22:14

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Pune alta, nu cred ca o s-o ghiceasca nimeni :|

Spune-ne si ce marca e :|

lowrider.STi 10-07-09 22:51

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
abarth 1300 scorpione


neeeeext.....

brownshark 10-07-09 23:00

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
volvo 780

http://www.autoevolution.com/images/...ium-2293_3.jpg

lowrider.STi 11-07-09 13:16

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
corect
sa puna cineva poza...

niko bellic 16-07-09 16:42

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
salut am eu cv

Shortround 16-07-09 17:09

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Alfa Romeo sau Saab zic eu :-??

niko bellic 16-07-09 17:12

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 2490947)
Alfa Romeo sau Saab zic eu :-??

nope alta hai

Shortround 16-07-09 23:50

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Lancia e :) Delta cred

confuzzling 23-07-09 00:41

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by niko bellic (Post 2490886)
salut am eu cv

daca am putea sa vedem si poza, probabil ar ghici cineva...

Shortround 23-07-09 01:42

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Am zis bine sus?

cosminCOX 23-07-09 02:49

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
lancia delta 2

catalin266 12-03-10 18:12

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
evo 6?

REGISTRUFIRME.RO 31-05-10 12:38

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
porche zic si eu

Ruff_Ryders 04-06-10 19:32

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
lancia delta hpe

andy4M3 12-06-10 15:30

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
PUN si eu o masina..... NU A FOST PROTOTIP.....

andy4M3 12-06-10 15:33

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
probabil RATZA ( CALIN GRUIA ) o sa zica ca e HUMMER rosu chiar :grin::grin::grin:

manu_96xls 12-06-10 17:05

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
BMW isseta!;) Poți pune tot tu mașină.:-)

andy4M3 12-06-10 17:47

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
OK !!! Daca asta sa nimerit asa repede .......hai sa mai incercam cu ceva ...




....... deci zi-le domnu MANU :peace::mrhappy:

Ruff_Ryders 12-06-10 18:41

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
lamborghini jalpa

lowrider.STi 15-06-10 19:13

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
pun eu daca tot nu pune nimeni...una mai usoara

Shortround 16-06-10 18:29

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Venturi?

MarioCrT 17-06-10 15:41

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Honda NSX

lowrider.STi 18-06-10 15:59

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
niciuna....mai incercati :D


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning