Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

sonnya 20-08-08 14:01

Re: Ce zodie sunteti?
 
:) ce topic..
berbec >:)

Victor_WRC 22-08-08 13:49

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni

Gabriel_xenon 30-08-08 11:45

Re: Ce zodie sunteti?
 
DRAC :D

Black Pearl 30-08-08 15:40

Re: Ce zodie sunteti?
 
:rolleyes2 ... :twisted:? Zodie noua? :lol:
Sau asa zici tu la rac? :lol:

Gabriel_xenon 31-08-08 22:45

Re: Ce zodie sunteti?
 
hmm..ca zodie sunt rac...dar...e mai mult sunt "drac" :rolleyes2

Rares_CRM 05-09-08 23:53

Re: Ce zodie sunteti?
 
:lol: foarte tare topicu asta :lol:
sagetator ;) 4 dec

norbi_bidi 06-09-08 00:15

Re: Ce zodie sunteti?
 
taur b)

StreetStyle22 07-09-08 22:12

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni:drunk::crazy:

Yonut21 07-09-08 23:48

Re: Ce zodie sunteti?
 
Peste 8) :twisted:

PureBase 12-09-08 16:30

Re: Ce zodie sunteti?
 
Vărsător :lol:

22VIN 12-09-08 16:38

Re: Ce zodie sunteti?
 
balanta...

DTH 19-09-08 15:41

Re: Ce zodie sunteti?
 
GEMENI ! :X si sunt mandra de zodia mea :X

-Indragostita
-Sufletista
-Vorbareata :)) !

si numai shtiu ;)) :D:X

Andrei1994 19-09-08 16:07

Re: Ce zodie sunteti?
 
Eu sunt pe 23 august. Adica undeva intre Fecioara si Leu. Am auzit ca aceasta chestie se numeste cuspida. Eu am votat Fecioara fiindca asta sustin parintii mei. :D

Darius DMS 19-09-08 23:22

Re: Ce zodie sunteti?
 
pesti...mie imi place ca animalele mele preferate sunt chiar pestii :D

stefan_88 19-09-08 23:57

Re: Ce zodie sunteti?
 
capricorn :)....

EaGle 20-09-08 00:06

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 1764859)
capricorn :)....

Ca mine..suntem 2 capre :lol:

stefan_88 20-09-08 01:08

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1764871)
Ca mine..suntem 2 capre :lol:

lasa ca e bine :)....:lol:

Sonny 20-09-08 13:17

Re: Ce zodie sunteti?
 
Berbec... Ma enerveaza incapatanarea mea :lol:

Danutz Bratosin 20-09-08 13:20

Re: Ce zodie sunteti?
 
sunt LEU:-P si-mi place zodia mea:D

cryssl 24-09-08 11:01

Re: Ce zodie sunteti?
 
gemeni sunt la elgalitate cu scorpionii :twisted:

eMH 15-11-08 11:21

Re: Ce zodie sunteti?
 
gata,nu mai sunt la egalitate.
si eu sunt tot geaman. pana acum sunt mandru de mine...am cateva defecte (imi place sa ma contrazic,nu accept niciodata ca as putea sa gresesc,fara argumente puternice) <- asta e unu din ele :D

NONE 23-11-08 04:14

Re: Ce zodie sunteti?
 
capricorn...
din cati capricorni majoritatea se enerveaza foarte repede...ca mine :D

Sindrom 24-11-08 13:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
gemeni, cei mai prosti soferi:))


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning