![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
:) ce topic..
berbec >:) |
Re: Ce zodie sunteti?
Gemeni
|
Re: Ce zodie sunteti?
DRAC :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
:rolleyes2 ... :twisted:? Zodie noua? :lol:
Sau asa zici tu la rac? :lol: |
Re: Ce zodie sunteti?
hmm..ca zodie sunt rac...dar...e mai mult sunt "drac" :rolleyes2
|
Re: Ce zodie sunteti?
:lol: foarte tare topicu asta :lol:
sagetator ;) 4 dec |
Re: Ce zodie sunteti?
taur b)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemeni:drunk::crazy:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Peste 8) :twisted:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Vărsător :lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
balanta...
|
Re: Ce zodie sunteti?
GEMENI ! :X si sunt mandra de zodia mea :X
-Indragostita -Sufletista -Vorbareata :)) ! si numai shtiu ;)) :D:X |
Re: Ce zodie sunteti?
Eu sunt pe 23 august. Adica undeva intre Fecioara si Leu. Am auzit ca aceasta chestie se numeste cuspida. Eu am votat Fecioara fiindca asta sustin parintii mei. :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
pesti...mie imi place ca animalele mele preferate sunt chiar pestii :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
capricorn :)....
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Berbec... Ma enerveaza incapatanarea mea :lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
sunt LEU:-P si-mi place zodia mea:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
gemeni sunt la elgalitate cu scorpionii :twisted:
|
Re: Ce zodie sunteti?
gata,nu mai sunt la egalitate.
si eu sunt tot geaman. pana acum sunt mandru de mine...am cateva defecte (imi place sa ma contrazic,nu accept niciodata ca as putea sa gresesc,fara argumente puternice) <- asta e unu din ele :D |
Re: Ce zodie sunteti?
capricorn...
din cati capricorni majoritatea se enerveaza foarte repede...ca mine :D |
Re: Ce zodie sunteti?
gemeni, cei mai prosti soferi:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning