![]() |
Re: Tuning pe machete
Suportu are pe el iarba ! Am vrut sa dea impresia ca sta pe o pajiste :D
In realitate arata mult mai bine:) o sa mai fac ceva poze cu ea in alt cadru, nu cu toate draciile pe birou :D |
Re: Tuning pe machete
f frumoasa! ;)
imi place clean look! felicitari! sfat: incearca ceva la stopurile alea :-P |
Re: Tuning pe machete
eddy iti dai seama ca nu raman asa :D am si mentionat, e done in proportie de 80% :)
|
Re: Tuning pe machete
razak: foarte tare masina, incearca sa ii faci si o diorama mai placuta, sa se asorteze cu iarba:)
|
Re: Tuning pe machete
n-am gasit bah nene tufe care sa dea bine cu 1/24, decat pt HO 16mm :D
|
Re: Tuning pe machete
5 Attachment(s)
before & after. (macheta este din plastic :( deci nu`s detalii :( )
|
Re: Tuning pe machete
2 Attachment(s)
DaciaRally Team (nu e chiar tuning, dar merge...)8)
|
Re: Tuning pe machete
Daca te apuci sa faci tuning pe machetele alea sa-ti dai si demisia din functia de moderator :D
|
Re: Tuning pe machete
:lol: ..nu cred ca le strica, doar asa..inca o reclama in plus pe ele :D
|
Re: Tuning pe machete
4 Attachment(s)
Am facut la Gordini scaunele albe pe centru.. ce parere aveti? :-)
|
Re: Tuning pe machete
mult mai faine asa!
eu as fi optat pt tot interiorul alb :rolleyes2 :rolleyes2 |
Re: Tuning pe machete
mmda.. e o idee.. dar.. cred ca ar fi prea 'modern' pentru masina.. + ca tb vopsea pt asa ceva.. si.. trebuie facut cu atentie.. nu ma bag la asa ceva :D
ms ;) |
Re: Tuning pe machete
project mustang. teaser pentru bodykit si lambo (sau fluture sau pinguin sau cum s'or mai numi). poza aici, ca nu ma lasa sa urc gif'uri prea mari pe serverul 4tuning.
|
Re: Tuning pe machete
Suna bine.. Bafta!!
P.S. de ce nu pui poza JPG? :) |
Re: Tuning pe machete
pentru ca ar trebui sa pun 2 si mi'a placut mai mult sa fac un gif pentru ambele:)
|
Re: Tuning pe machete
3 Attachment(s)
aha.. ok :D
------------ Ma bate gandu` sa ii 'scot' siglele de pe portbagaj la gordini.. ce ziceti? 1. Sa o las asa 2. Sa scot doar Renault 12 si sa las doar GORDINI 3. Scot tot :D Astept sfaturile dumneavoastra :D |
Re: Tuning pe machete
3. scoate tot!
clean look rulez!!! si pune-i si o toba, single pipe, cromata! ;) |
Re: Tuning pe machete
am toba.. am pus`o mai demult, asa de proba.. dar.. nu prea as vrea sa o modific prea mult.. :D parca imi pare rau de ea.. ms de sfat.. sa vad ce fac :D
|
Re: Tuning pe machete
4 Attachment(s)
@Eddycdk: ia vezi.. cum e? :D 8)
am dat`o jos frumos pe cea stock. in caz ca vreau sa revin la normal.. o pot pune fara prbl.. :D |
Re: Tuning pe machete
acum depinde unde vrei sa dai andrey :D in dacia 1300 cu tuning sau in renault 12 gordini, un gordini nu arata decat intr-un singur fel , a GORDINI!
|
Re: Tuning pe machete
5 Attachment(s)
Si eu pe aici cu 8-ul meu...mici modificari!
|
Re: Tuning pe machete
si voi nu sunteti vorbiti ah?
|
Re: Tuning pe machete
Chiar ma miram si eu :lol: ..amandoi imi aratau aceeasi lucrare pe machete diverse :lol:..smecherilor 8)
|
Re: Tuning pe machete
@razak
pai Gordini cu tuning nu merge? :D .. totusi.. ce i`am facut.. nu cred ca am kitchuit`o.. :D @razvan ti`au iesit bine.. dar mai bine mi`au iesit mie ca a fost ideea mea.. :lol: :lol: |
Re: Tuning pe machete
acum andrey depinde de fiecare cum vede treaba :) eu nu m-as fi atins de ea, a mea sta cuminte in cutie si asteapta ziua in care voi pune rafturile pe pereti :D
|
Re: Tuning pe machete
1 Attachment(s)
Before - > After [ METAMORPHOSYS ]
|
Re: Tuning pe machete
Hehe ..ti-a venit super ma :D ...la stopuri? Ai rezolvat?:)
|
Re: Tuning pe machete
not yet ... lipsa de timp :| a trebuit sa bag Peugeot-ul in service si sa ma interesez si de actele pt Suzuki :) ca acum ma trezesc fara numere :D
|
Re: Tuning pe machete
3 Attachment(s)
Hummer...cu barca:arrow: :arrow: :arrow:
|
Re: Tuning pe machete
UPDATE: Am pus covorase in Gordini.. maine revin cu poze :twisted:
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
E scris la machete stock
|
Re: Tuning pe machete
5 Attachment(s)
una din iubitele mele machete:D sunt fan BMW :D sper sa va placa:-P oricum la vara ii schimb culoarea are deja 2 ani:D m-am plictisit
triplele sunt de Z3 coupe sper sa va placa cum a iesit |
Re: Tuning pe machete
6 Attachment(s)
mai am acuma in service:P un maserati si un Z3 M roodster debea astept sa le termin:D puteti sa imi spineti niste sugestii ce sa-i mai fac:D
|
Re: Machete stock!
Quote:
nu dai seria6?:D sau schimb cu un corvette tunat!sunt mort dupa BMW:D |
Re: Tuning pe machete
vezi ca seria 6 ala a costat peste 200 ron :D
|
Re: Tuning pe machete
3 Attachment(s)
Citroen Metamorphosys C3 Pluriel Done :D
|
Re: Tuning pe machete
Z3 o sa iasa frumos daca il vopsesti bine...si pisica ai stricat-o cu stopurile alea de Z3 :( vopseste-o mai frumos macar..
6 e a lu andrey2003..si nu-l da sigur:) |
Re: Tuning pe machete
3 Attachment(s)
Doua machete tunate, la scara 1/43, FORD ESCORT si VW BEETLE
Mai intai, se "prezinta" FORDUL, un cabriolet alb derivat, din berlina:rolleyes2 |
Re: Tuning pe machete
6 Attachment(s)
A venit randul VW BEETLE, tot un cabriolet... si "pozele de grup", cu modele originale si si cele tunate.
Sper sa va placa, deoarece nu prea se fac tuninguri la scara 1/43. Astept sugestiile voastre:D |
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning