Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Dracushor 08-06-08 00:48

Re: intalnirea de week end !
 
Ce show va fi la baia mare???? cand va fii show-ul??

veveve 09-06-08 12:31

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1578235)
Ce show va fi la baia mare???? cand va fii show-ul??

bosu uitate si la data cand o fost scris postu , scrie in stanga sus data si ora...postu ala cu baia mare ii vechi de o luna

Dracushor 10-06-08 22:04

Re: intalnirea de week end !
 
Week end-ul asta nu organizati o intalnire??? daca da ziceti pe forum sa mai stim si noi astia mai incepatori

13tsp 13-06-08 11:43

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1583405)
Week end-ul asta nu organizati o intalnire??? daca da ziceti pe forum sa mai stim si noi astia mai incepatori

Sunt de acord cu Dracushor,daca ne primiti bineinteles:-P.Numai bine;)

Dracushor 13-06-08 13:41

Re: intalnirea de week end !
 
Deci eu am o idee... Sa ne intalnim vinerea viitoare sub podul decebal dinspre textila.
Deci care vine sa zica si pe forum!

Devi 13-06-08 13:43

Re: intalnirea de week end !
 
azi? se aude fceva :D ? Dupa o lunga pauza apar si io daca va fi ceva

spark88 13-06-08 13:44

Re: intalnirea de week end !
 
Howw stati mai intalnirile se fac sub decebal in cealalta parte in parcare unde stau si taxiurile(celalalt mal al somesului) nu langa textila, in fiecare vineri de la 21, deci si azi :D

13tsp 13-06-08 13:53

Re: intalnirea de week end !
 
Azi chiar nu pot:???:joaca Romania8)poate pe saptamana viitoare ma prezint si eu,dar azi chiar vreau sa vad si pe Romania in actiune+ ca mai ii si Franta-Olanda8).Fiti iubiti impatimiti ai motoarelor!:-P

spark88 13-06-08 13:54

Re: intalnirea de week end !
 
Deci azi nimeni nu e prezent?????:sad:

Dracushor 13-06-08 13:58

Re: intalnirea de week end !
 
Eu mas duce... dar tot nu inteleg unde trebuie sa ma duk.

spark88 13-06-08 14:21

Re: intalnirea de week end !
 
Mai cum vii de pe botizului stii parcarea de sub pod???
Na acolo:D

Dracushor 13-06-08 14:46

Re: intalnirea de week end !
 
aaaaaaaaa :))) stiu aia...
si cam cati se strang in fiecare vineri?

spark88 13-06-08 14:48

Re: intalnirea de week end !
 
Depinde, cand cum......

raul_rebelul2005 13-06-08 15:03

Re: intalnirea de week end !
 
hai Romania!!!!

veveve 13-06-08 17:15

Re: intalnirea de week end !
 
daca nu ploua vin si eu ...dupa meci...

Dracushor 13-06-08 18:23

Re: intalnirea de week end !
 
Eu daca ajung acasa pana la 9. 100% o sa ma duk.

13tsp 13-06-08 18:49

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1589084)
hai Romania!!!!

Hai Romania:twisted:Sa ne ajute Cel de sus!:???:

Dracushor 13-06-08 21:00

Re: intalnirea de week end !
 
ITALIA-ROMANIA 1-1
Daca romanii nu se bucurau asa de tare castigam :(((
Dar si asa e bine!

Dracushor 13-06-08 22:18

Re: intalnirea de week end !
 
Da am trecut pe acolo dar nimeni nu a fost doar un microbus.... se poate ca din cauza meciului, asa ca mam dus si eu in oras si am claxonat alaturi de ceilalti suporteri :))))

spark88 13-06-08 22:19

Re: intalnirea de week end !
 
Am fost si eu pe acolo la ora 21.20 da numai o masina era ......:sad:
Se cam destrama trupa sau meciul e de vina????

13tsp 13-06-08 22:40

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by spark88 (Post 1589868)
Am fost si eu pe acolo la ora 21.20 da numai o masina era ......:sad:
Se cam destrama trupa sau meciul e de vina????

Cu siguranta meciual a fost de vina:-P.Au reusit baietii nostri un rezultat echitabil,nu ne ramane decat sa speram si in meciul cu Olanda.Hai Romania:twisted:

Spark 13-06-08 22:54

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1589863)
Da am trecut pe acolo dar nimeni nu a fost doar un microbus.... se poate ca din cauza meciului, asa ca mam dus si eu in oras si am claxonat alaturi de ceilalti suporteri :))))

daca u esti cu tigra galbena cu siguranta te-am vazut ;)

Dracushor 14-06-08 00:32

Re: intalnirea de week end !
 
Da eu am fost cu el :))) Claxonu sa cam ragusit, nu e asa? :))

raul_rebelul2005 14-06-08 11:35

Re: intalnirea de week end !
 
Atunci cand crezi ca ti-ai revenit si ca lucrurile incep iarasi sa se aseze,trecutul vine si te agata din spate....Lacrimile tale de tristete adanca vor fi de fericire fiindca TU esti Adi Mutu,fenomenul briliantul......Hai Romania....

Dracushor 14-06-08 11:59

Re: intalnirea de week end !
 
Acuma is foarte curios ce vor face cu olanda.
Deci pana la urma sa fiu la subiectul thread-ului, Sper ca saptamana viitoare sa se stranga ceva lume la intalnire :P

Dracushor 20-06-08 19:57

Re: intalnirea de week end !
 
Astazi este intalnire??? vin ceva baieti?

Spark 20-06-08 20:06

Re: intalnirea de week end !
 
eu o sa trec pe acolo.
restu vedem ...

13tsp 21-06-08 00:43

Re: intalnirea de week end !
 
S-a intamplat ceva azi?Dracushor tu ai Tigra galbena?Te-am vazut la Crinu veneai de pe pod,era vro 9.40:D

Dracushor 21-06-08 12:41

Re: intalnirea de week end !
 
Da eu am tigra galbena... si cred ca pe mine mai vazut ca de la intalnire mam dus in 16

13tsp 21-06-08 16:10

Re: intalnirea de week end !
 
Da,exact,spre 16 mergeai,inseamna ca suntem vecini de cartier.Unde stai?
Apropo frumos suna toba;)

Dracushor 21-06-08 16:58

Re: intalnirea de week end !
 
eu stau in 14 :) doar mam dus pana la un preten

Dracushor 27-06-08 15:05

Re: intalnirea de week end !
 
Astazi este ceva intalnire?

Razvan_SM 27-06-08 16:24

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1616302)
Astazi este ceva intalnire?

teoretic da, dar lasa intalnirile si fa VT-ul :-P

Dracushor 27-06-08 16:38

Re: intalnirea de week end !
 
Pana vineri mai este.
nu ma grabesc ca graba strica treaba :))))

13tsp 27-06-08 18:36

Re: intalnirea de week end !
 
Azi se prezinta cineva?:)

Dracushor 27-06-08 22:23

Re: intalnirea de week end !
 
pai am fost cativa... doar ca eu nu am stat mult

13tsp 28-06-08 00:43

Re: intalnirea de week end !
 
Eu am fost in sens cu florin si wsp-u si cu baiatu cu crx si ala cu astra edy la nr. si inca ceva amici,a fost un BMW seria 7 cu numere de ungaria care a dat niste cercuri acolo prin sens,sick dude:lol:

Spark 28-06-08 18:29

Re: intalnirea de week end !
 
EDY e Astra Bertone
dar sa lasam offtopicul.
sunt alte locuri pt discutzii din astea ;)

Dracushor 04-07-08 21:43

Re: intalnirea de week end !
 
A fost astazi ceva la intalnire??? eu nu m-am putut duce ca is cam bolnav unpic :(( ca altfel ma duceam

Snoopy 11-07-08 12:41

Re: intalnirea de week end !
 
Azi cineva? Incerc sa trec si eu pe acolo..dupa o lunga pauza..Va salut!


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning