![]() |
Re: intalnirea de week end !
Ce show va fi la baia mare???? cand va fii show-ul??
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Week end-ul asta nu organizati o intalnire??? daca da ziceti pe forum sa mai stim si noi astia mai incepatori
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Deci eu am o idee... Sa ne intalnim vinerea viitoare sub podul decebal dinspre textila.
Deci care vine sa zica si pe forum! |
Re: intalnirea de week end !
azi? se aude fceva :D ? Dupa o lunga pauza apar si io daca va fi ceva
|
Re: intalnirea de week end !
Howw stati mai intalnirile se fac sub decebal in cealalta parte in parcare unde stau si taxiurile(celalalt mal al somesului) nu langa textila, in fiecare vineri de la 21, deci si azi :D
|
Re: intalnirea de week end !
Azi chiar nu pot:???:joaca Romania8)poate pe saptamana viitoare ma prezint si eu,dar azi chiar vreau sa vad si pe Romania in actiune+ ca mai ii si Franta-Olanda8).Fiti iubiti impatimiti ai motoarelor!:-P
|
Re: intalnirea de week end !
Deci azi nimeni nu e prezent?????:sad:
|
Re: intalnirea de week end !
Eu mas duce... dar tot nu inteleg unde trebuie sa ma duk.
|
Re: intalnirea de week end !
Mai cum vii de pe botizului stii parcarea de sub pod???
Na acolo:D |
Re: intalnirea de week end !
aaaaaaaaa :))) stiu aia...
si cam cati se strang in fiecare vineri? |
Re: intalnirea de week end !
Depinde, cand cum......
|
Re: intalnirea de week end !
hai Romania!!!!
|
Re: intalnirea de week end !
daca nu ploua vin si eu ...dupa meci...
|
Re: intalnirea de week end !
Eu daca ajung acasa pana la 9. 100% o sa ma duk.
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
ITALIA-ROMANIA 1-1
Daca romanii nu se bucurau asa de tare castigam :((( Dar si asa e bine! |
Re: intalnirea de week end !
Da am trecut pe acolo dar nimeni nu a fost doar un microbus.... se poate ca din cauza meciului, asa ca mam dus si eu in oras si am claxonat alaturi de ceilalti suporteri :))))
|
Re: intalnirea de week end !
Am fost si eu pe acolo la ora 21.20 da numai o masina era ......:sad:
Se cam destrama trupa sau meciul e de vina???? |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Da eu am fost cu el :))) Claxonu sa cam ragusit, nu e asa? :))
|
Re: intalnirea de week end !
Atunci cand crezi ca ti-ai revenit si ca lucrurile incep iarasi sa se aseze,trecutul vine si te agata din spate....Lacrimile tale de tristete adanca vor fi de fericire fiindca TU esti Adi Mutu,fenomenul briliantul......Hai Romania....
|
Re: intalnirea de week end !
Acuma is foarte curios ce vor face cu olanda.
Deci pana la urma sa fiu la subiectul thread-ului, Sper ca saptamana viitoare sa se stranga ceva lume la intalnire :P |
Re: intalnirea de week end !
Astazi este intalnire??? vin ceva baieti?
|
Re: intalnirea de week end !
eu o sa trec pe acolo.
restu vedem ... |
Re: intalnirea de week end !
S-a intamplat ceva azi?Dracushor tu ai Tigra galbena?Te-am vazut la Crinu veneai de pe pod,era vro 9.40:D
|
Re: intalnirea de week end !
Da eu am tigra galbena... si cred ca pe mine mai vazut ca de la intalnire mam dus in 16
|
Re: intalnirea de week end !
Da,exact,spre 16 mergeai,inseamna ca suntem vecini de cartier.Unde stai?
Apropo frumos suna toba;) |
Re: intalnirea de week end !
eu stau in 14 :) doar mam dus pana la un preten
|
Re: intalnirea de week end !
Astazi este ceva intalnire?
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Pana vineri mai este.
nu ma grabesc ca graba strica treaba :)))) |
Re: intalnirea de week end !
Azi se prezinta cineva?:)
|
Re: intalnirea de week end !
pai am fost cativa... doar ca eu nu am stat mult
|
Re: intalnirea de week end !
Eu am fost in sens cu florin si wsp-u si cu baiatu cu crx si ala cu astra edy la nr. si inca ceva amici,a fost un BMW seria 7 cu numere de ungaria care a dat niste cercuri acolo prin sens,sick dude:lol:
|
Re: intalnirea de week end !
EDY e Astra Bertone
dar sa lasam offtopicul. sunt alte locuri pt discutzii din astea ;) |
Re: intalnirea de week end !
A fost astazi ceva la intalnire??? eu nu m-am putut duce ca is cam bolnav unpic :(( ca altfel ma duceam
|
Re: intalnirea de week end !
Azi cineva? Incerc sa trec si eu pe acolo..dupa o lunga pauza..Va salut!
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning