Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

IVAN 02-06-09 09:26

Re: Intalnirea renault 5
 
fa o propunere de zi si ora si ne strangem noi...

nospherat 03-06-09 05:00

Re: Intalnirea renault 5
 
duminica,15.00-16.00,ceva in genu...?la polivalenta?

IVAN 03-06-09 23:30

Re: Intalnirea renault 5
 
eu vin, trebuie sa-l tractez si pe ionut pana acolo ... :D :D :D

Miez 04-06-09 08:03

Re: Intalnirea renault 5
 
tot nu e gata 5-u lui ? :)

IVAN 04-06-09 08:04

Re: Intalnirea renault 5
 
zilele astea se face

nospherat 05-06-09 05:26

Re: Intalnirea renault 5
 
pey si eu sunt cam in aceeasi situatie dar il termin pana atunci :D ...bun,altcineva?

IVAN 07-06-09 13:04

Re: Intalnirea renault 5
 
eu zic sa o mai amanam nitel pana-si repara astia troacele, ca nu avem anturaj... :D

miliady 09-06-09 13:59

Re: Intalnirea renault 5
 
a mea si-a revenit
;)

nospherat 10-06-09 00:55

Re: Intalnirea renault 5
 
Pai daca si'a revenit,poate ne vedem in weekend undeva pe litoral...asa,in gasca,ar fi frumos,eu sper sa ajung la mare in weekend...cu reno 5 :D ,in cazul in care rezolv problema cu benzina care ii vine cu nemiluita...

miliady 10-06-09 01:10

Re: Intalnirea renault 5
 
dracu are bani de benzina pana la mare?

nospherat 10-06-09 21:48

Re: Intalnirea renault 5
 
bagi juma de rezervor pentru pe acolo de plimbat frumos si pe autostrada te tractez eu :)

turbo_crys 14-06-09 03:49

Re: Intalnirea renault 5
 
daca veniti la mare dati un tzar ...0765528241....adi u stii unde ma gasesti ;)

nospherat 15-06-09 02:44

Re: Intalnirea renault 5
 
acu chiar ca nu mai avem bani de benzina..:(

villytzah 26-06-09 10:55

Re: Intalnirea renault 5
 
In weekendul 3-5 iulie se organizeaza etapa de VTM la Sinaia, ce ziceti de o intalnire si un drum in coloana, frumos, cu buburuzele pana acolo ?
Cine se baga ? Ar fi super tare sa aparem toti cu buburuzele :D. Plus ca etapa in sine va fi una interesanta, mai multe detalii https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=130657
Cine vrea, sa anunte aici sa vedem daca strangem macar de un echipaj de 5 masini.

Ferny 07-07-09 20:39

Re: Intalnirea renault 5
 
chiar cand facem de o intilnire???

Miez 08-07-09 07:54

Re: Intalnirea renault 5
 
bravo bre, ai terminat masina... si acuma cu gura mare pe forum :P

florin_bilutza 28-08-09 02:13

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by Miez (Post 2469929)
bravo bre, ai terminat masina... si acuma cu gura mare pe forum :P

mah io vin la intalnire da renou meu acuma e demontat....miez dami si mie un pm te rog ca sa imi aduc aminte sa te intreb ceva:)))))

Ferny 02-01-10 11:39

Re: Intalnirea renault 5
 
si aici la fel...

miliady 03-01-10 01:11

Re: Intalnirea renault 5
 
si aici la fel ce?

B-81-TAF 03-01-10 11:28

Re: Intalnirea renault 5
 
pe cand o intalnire ?...!

bodel 03-01-10 13:39

Re: Intalnirea renault 5
 
Chiar asa, pe cand o intalnire ????

Ferny 03-01-10 14:52

Re: Intalnirea renault 5
 
liniste....am uitat sa scriu, intilnire cand doriti...

miliady 03-01-10 18:16

Re: Intalnirea renault 5
 
ieri? e bine?

Ferny 03-01-10 18:34

Re: Intalnirea renault 5
 
week endul urmator e bine???sau unde va mai intilniti voi de obicei,inainte va mai gaseam pe la Carol,kiselef, acum liber peste tot ,bine e si vremea dar stabilim toti ceva si poate se intimpla.

bogdan_kwx 06-01-10 12:01

Re: Intalnirea renault 5
 
simbata asta ora 13,00 la polivalata e ok.cine vine cu cotetele?

B-81-TAF 06-01-10 13:00

Re: Intalnirea renault 5
 
e ok, eu vin.

villytzah 06-01-10 18:15

Re: Intalnirea renault 5
 
Sper sa ajung si eu, in functie de cum porneste cotetul :)

Ferny 06-01-10 21:40

Re: Intalnirea renault 5
 
Sunt prezent la ora stabilita.

bodel 06-01-10 22:08

Re: Intalnirea renault 5
 
Prezent.

villytzah 06-01-10 23:44

Re: Intalnirea renault 5
 
Azi a pornit :D. Ajung si eu sambata :)

miliady 07-01-10 10:09

Re: Intalnirea renault 5
 
Eu raman un mister... Poate vin, poate nu vin :) cabrioleta decide daca vrea sa vina :)

bogdan_kwx 07-01-10 10:49

Re: Intalnirea renault 5
 
se pare ca vremea va fi insorita, deci nu ratati ocazia sa etalati masinile astea de peste 20 ani vechime

miliady 08-01-10 08:54

Re: Intalnirea renault 5
 
cabrioleta mea abia face 20 ani acum :)

e cea mai tanara.

daca e soare vin decapotat :P

browser 08-01-10 14:01

Re: Intalnirea renault 5
 
Hai adi ca a ta face senzatii.... :lol::lol:

miliady 09-01-10 00:36

Re: Intalnirea renault 5
 
face doar vara... acu e un cotetz acoperit

andy_wpo 09-01-10 15:30

Re: Intalnirea renault 5
 
sa puneti poze multeeeeeee

valir5gts 10-01-10 19:06

Re: Intalnirea renault 5
 
5 Attachment(s)
Nu sunt multe dar mai bine decat nimic. Soare, buburuze multe si nervoase.

browser 10-01-10 20:00

Re: Intalnirea renault 5
 
S a bagat si buga in seama :D

andy_wpo 10-01-10 22:08

Re: Intalnirea renault 5
 
Atat? :(

cumtecaut 21-01-10 21:03

Re: Intalnirea renault 5
 
salutare tuturor.sunt proaspatul proprietar al unui renault 5 alpina turbo.rugamintea mea este,daca ati putea sa imi dati ceva link-uri cu ceva documentatie ex.(ce ulei se foloseste,filtre,etc,ceva poze cu motorul,am probleme cu aprinderea si nu stiu unde sa leg firele,o schema electrica,eventual de la cine sa cumpar o aprindere)probleme la care sa ma astept pe viitor,elemente de directie,preturi,eventual piese compatibile de la alte tipuri de masini.va multumesc anticipat.


All times are GMT +2. The time now is 23:53.

- Copyright 2026 4Tuning