![]() |
Re: Intalnirea renault 5
fa o propunere de zi si ora si ne strangem noi...
|
Re: Intalnirea renault 5
duminica,15.00-16.00,ceva in genu...?la polivalenta?
|
Re: Intalnirea renault 5
eu vin, trebuie sa-l tractez si pe ionut pana acolo ... :D :D :D
|
Re: Intalnirea renault 5
tot nu e gata 5-u lui ? :)
|
Re: Intalnirea renault 5
zilele astea se face
|
Re: Intalnirea renault 5
pey si eu sunt cam in aceeasi situatie dar il termin pana atunci :D ...bun,altcineva?
|
Re: Intalnirea renault 5
eu zic sa o mai amanam nitel pana-si repara astia troacele, ca nu avem anturaj... :D
|
Re: Intalnirea renault 5
a mea si-a revenit
;) |
Re: Intalnirea renault 5
Pai daca si'a revenit,poate ne vedem in weekend undeva pe litoral...asa,in gasca,ar fi frumos,eu sper sa ajung la mare in weekend...cu reno 5 :D ,in cazul in care rezolv problema cu benzina care ii vine cu nemiluita...
|
Re: Intalnirea renault 5
dracu are bani de benzina pana la mare?
|
Re: Intalnirea renault 5
bagi juma de rezervor pentru pe acolo de plimbat frumos si pe autostrada te tractez eu :)
|
Re: Intalnirea renault 5
daca veniti la mare dati un tzar ...0765528241....adi u stii unde ma gasesti ;)
|
Re: Intalnirea renault 5
acu chiar ca nu mai avem bani de benzina..:(
|
Re: Intalnirea renault 5
In weekendul 3-5 iulie se organizeaza etapa de VTM la Sinaia, ce ziceti de o intalnire si un drum in coloana, frumos, cu buburuzele pana acolo ?
Cine se baga ? Ar fi super tare sa aparem toti cu buburuzele :D. Plus ca etapa in sine va fi una interesanta, mai multe detalii https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=130657 Cine vrea, sa anunte aici sa vedem daca strangem macar de un echipaj de 5 masini. |
Re: Intalnirea renault 5
chiar cand facem de o intilnire???
|
Re: Intalnirea renault 5
bravo bre, ai terminat masina... si acuma cu gura mare pe forum :P
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
si aici la fel...
|
Re: Intalnirea renault 5
si aici la fel ce?
|
Re: Intalnirea renault 5
pe cand o intalnire ?...!
|
Re: Intalnirea renault 5
Chiar asa, pe cand o intalnire ????
|
Re: Intalnirea renault 5
liniste....am uitat sa scriu, intilnire cand doriti...
|
Re: Intalnirea renault 5
ieri? e bine?
|
Re: Intalnirea renault 5
week endul urmator e bine???sau unde va mai intilniti voi de obicei,inainte va mai gaseam pe la Carol,kiselef, acum liber peste tot ,bine e si vremea dar stabilim toti ceva si poate se intimpla.
|
Re: Intalnirea renault 5
simbata asta ora 13,00 la polivalata e ok.cine vine cu cotetele?
|
Re: Intalnirea renault 5
e ok, eu vin.
|
Re: Intalnirea renault 5
Sper sa ajung si eu, in functie de cum porneste cotetul :)
|
Re: Intalnirea renault 5
Sunt prezent la ora stabilita.
|
Re: Intalnirea renault 5
Prezent.
|
Re: Intalnirea renault 5
Azi a pornit :D. Ajung si eu sambata :)
|
Re: Intalnirea renault 5
Eu raman un mister... Poate vin, poate nu vin :) cabrioleta decide daca vrea sa vina :)
|
Re: Intalnirea renault 5
se pare ca vremea va fi insorita, deci nu ratati ocazia sa etalati masinile astea de peste 20 ani vechime
|
Re: Intalnirea renault 5
cabrioleta mea abia face 20 ani acum :)
e cea mai tanara. daca e soare vin decapotat :P |
Re: Intalnirea renault 5
Hai adi ca a ta face senzatii.... :lol::lol:
|
Re: Intalnirea renault 5
face doar vara... acu e un cotetz acoperit
|
Re: Intalnirea renault 5
sa puneti poze multeeeeeee
|
Re: Intalnirea renault 5
5 Attachment(s)
Nu sunt multe dar mai bine decat nimic. Soare, buburuze multe si nervoase.
|
Re: Intalnirea renault 5
S a bagat si buga in seama :D
|
Re: Intalnirea renault 5
Atat? :(
|
Re: Intalnirea renault 5
salutare tuturor.sunt proaspatul proprietar al unui renault 5 alpina turbo.rugamintea mea este,daca ati putea sa imi dati ceva link-uri cu ceva documentatie ex.(ce ulei se foloseste,filtre,etc,ceva poze cu motorul,am probleme cu aprinderea si nu stiu unde sa leg firele,o schema electrica,eventual de la cine sa cumpar o aprindere)probleme la care sa ma astept pe viitor,elemente de directie,preturi,eventual piese compatibile de la alte tipuri de masini.va multumesc anticipat.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:53. |
- Copyright 2026 4Tuning