Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

florin_cars 27-10-07 01:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
are si flavius secrete..ce sa-i faci :oops: :-P

DolusD 27-10-07 19:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1170045)
d unde sti u flavi k nu mi-ai zis nik:-/

am uitat ! asa se intampla cand ii dai a I-a pana la 100 km/h ! doamne fereste , nu doresc la nimeni dar ma amuza faza cu a I-a pana la 100 km/h !

Sasha_z 27-10-07 19:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1170946)
am uitat ! asa se intampla cand ii dai a I-a pana la 100 km/h ! doamne fereste , nu doresc la nimeni dar ma amuza faza cu a I-a pana la 100 km/h !

=))))) ai si de ce sa te amuzi ....da whatever=)))

DolusD 27-10-07 19:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai normal k am ,dak prinde 100 km/h cu a I-a cum sa nu ma amuz , in k nu am vazut un subaru care sa prinda in a I-a 100 km/h si nici nu cred k o sa vad , pai itzi dai seama ce plecare ar trebui sa aibe ???? l-ar putea bate o dacie la liniutza ! whatever :))

GTXR 27-10-07 22:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
o zisasi pe a grea ;)

NightClubRacer 01-11-07 23:50

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dar de corvetu galben ce stiti? :D

florin_cars 02-11-07 00:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce generatie?

NightClubRacer 02-11-07 00:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu stiu exact anu, dar era mai nou modelu...creca ceva dupa 2003

GTXR 02-11-07 13:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Corvetu' lu Goeru C6?

Sasha_z 02-11-07 17:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1180342)
Corvetu' lu Goeru C6?

da probabil de acela e vb...:|

cristea_rotitza 02-11-07 19:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
poi este singurul,din pacate nu am poze cu el dar i fac curand

GTXR 02-11-07 23:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
iarasi mai e un Seat galben,cu nr ADU ,frumos o sa fac niste poza ca-l vad in fiecare zi,are casa langa Rotaru'..

GJ 33 KOS 03-11-07 20:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
......poze facute de mine... (cu telefonu' :sad: )
o las pe Sasha sa faca prezentarea ..... ;)

NightClubRacer 03-11-07 23:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hai sasha cu info :D

Sasha_z 04-11-07 13:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1182084)
......poze facute de mine... (cu telefonu' :sad: )
o las pe Sasha sa faca prezentarea ..... ;)

:yikes: omg... nu stiu masina... e de mult pe oras????:-?

cristea_rotitza 04-11-07 16:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1182872)
:yikes: omg... nu stiu masina... e de mult pe oras????:-?

sasha audi asta e al celu kr a avut passatul 66six dak nu ma insel,kos-le corecteaza-ma dak gresesc

GJ 33 KOS 04-11-07 17:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1183138)
sasha audi asta e al celu kr a avut passatul 66six dak nu ma insel,kos-le corecteaza-ma dak gresesc

RS 4, V8, 4.2 FSI,......... e al unui tip din CT (prieten cu SIXU') :lol:

florin_cars 05-11-07 10:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
n-a k s-a imbarligat toata ierarhia SIXU'lui :lol:

Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1182872)
:yikes: omg... nu stiu masina... e de mult pe oras????:-?

vaiiiiiiiiiiiii :shock: :?: :!: N-o stii u? :lol: :lol:
dezamagire... :rolleyes2

Sasha_z 05-11-07 19:02

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1183175)
RS 4, V8, 4.2 FSI,......... e al unui tip din CT (prieten cu SIXU') :lol:

pff da./.. e a unui baiat din Navadari... care are si un Subaru... inainte de acest RS4 a avut A4 ... dap e 4.2 si 460 cp:rolleyes:.... :-? Onis parca il cheama nu`mi aduc aminte exact...:|

Sasha_z 05-11-07 19:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si pozele sunt facute cumva la Danut la service???:rolleyes2: ??

GJ 33 KOS 05-11-07 22:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1185262)
si pozele sunt facute cumva la Danut la service???:rolleyes2: ??

pozele le-am facut io.... :lol: pe tip il cheama Otis ;)

Sasha_z 07-11-07 21:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1185767)
pozele le-am facut io.... :lol: pe tip il cheama Otis ;)

asa Otis :oops:....pai n`am zic ca le`a facut altcineva....dar locatia??? unde sunt facute???asta am intrebat;)

cristea_rotitza 08-11-07 00:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cred k la moi dincolo de rovinari unde sta SIX

GJ 33 KOS 08-11-07 22:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:peace: exact la SIXU' :peace:

florin_cars 17-11-07 23:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
masina asta e in lucru de 2 ani...ce ziceti..aveti idee careva unde anume exista un asemenea spatiu? e bestiala..abia astept finalitatea..sper k are si un motor pe masura exteriorului, si sper sa apuc s-o vad la anu...salivezzz :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:

:arrow:

NightClubRacer 17-11-07 23:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:dribble: belea, creca va iesi super

xxdadixx 18-11-07 19:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1204083)
aveti idee careva unde anume exista un asemenea spatiu?
:arrow:

Dupa volan cred ca e prin UK :lol: :-P

cristea_rotitza 19-11-07 08:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
d la cine ai pozele?mai multe info k sa putem afla.

florin_cars 19-11-07 17:02

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e din TG-JIU masina. pai il putem intreba pe owner..da' ma gandeam k avem si ceva shpioni printre noi care mai recunosc service-uri shmechere k cel de sus :-P

florin_cars 19-11-07 17:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
proprietarul este mishawrc, proaspat venit pe forum iar motorul este adus din Anglia dar e varianta americana, a participat la ceva curse intr-o Sierra, fiind un minunat 2.8 V6 injectie electronik ..cu bunatati in el..deci anul viitor mai dau o fuga la Tg-Jiu..sa-l miros, sa-l aud..sa am orgasme :twisted: :twisted:

DolusD 19-11-07 18:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
wow , chiar belea masina , nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa arate la sfarsit !

cristea_rotitza 19-11-07 23:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sa fie cumva la lazar service?

NightClubRacer 20-11-07 10:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da o tura si vezi :D

Sasha_z 20-11-07 11:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
foarte tare masina Florine :peace:



baieti ... faceti poze la bmw cabrio a lu' Geani ;) o superbitate :hug:

GTXR 23-11-07 13:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
ma grabeam ca faceam mai multe poze,,,da nu e problema ca il stiu pe proprietar ;)

cristea_rotitza 24-11-07 01:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1212288)
ma grabeam ca faceam mai multe poze,,,da nu e problema ca il stiu pe proprietar ;)

exista f multe poze pe 4tuning cu aceasta masina.....

GTXR 24-11-07 11:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1213246)
exista f multe poze pe 4tuning cu aceasta masina.....

vrei sa zici ca sunt luate de pe net ? vino la piata mica in fata la flori ,o sa o vezi parcata acolo ;)

DolusD 24-11-07 12:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
prin zona aia e , am vazut-o si eu

cristea_rotitza 24-11-07 13:20

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1213639)
prin zona aia e , am vazut-o si eu

LOL nu a zis nimeni asta,masina a aparut prin oras de o luna si ceva de zile numai k tipul e la faculta la bucuresti i e cu ea acolo.

GJ 33 KOS 25-11-07 21:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
focusul ala a fost prezentat shi la pro-motor ;) .... frumoasa mashina.... nu cred k a vandut-o propietarul k era prea incantat de ea :lol:


All times are GMT +2. The time now is 20:17.

- Copyright 2026 4Tuning