![]() |
Re: Roman
P.S. sunt si eu aici dar cat timp nu exista discutii in care sa excelez raman OBSERVATOR :D ...CRACIUN FERICIT ROMASCANILOR SI TUTUROR PASIONATILOR sau non pasionatilor de tuning!!! Un an nou plin de impliniri si bucurii
|
Re: Roman
Craciun Fericit, La multi ani si tot ce va doriti!!!
Poate anul viitor o sa fie mai bun pt relatia Roman-forum 4tuning :) |
Re: Roman
Pe mine mar interesa un kit xenon pt Seicento meu...ai magazin in Roman??? si o lista de preturi poti posta?
|
Re: Roman
salutari
o intrebare (de baraj) am si eu. imi poate spune cineva cum il cheama pe fratele fostului campion de karting anania? pt ca stiu ca e din roman si poate voi stiti mai bine |
Re: Roman
Quote:
nu stiu cum il cheama pe fratele sau:rolleyes2 , pe el il cheama Razvan, unul dtintre ei are o impreza sti |
Re: Roman
il cheama Bogdan,si are si el un subaru(parca:razz:)
|
Re: Roman
multumesc frumos pt informatie, m-a rugat cineva(un romascan, culmea) sa-i spun cum il cheama, si evident ca la voi am apelat, ca era singura solutie :)
|
Re: Roman
Roman-ul nu mai misca nimic?
|
Re: Roman
Romanul e undercover :))....eu singur ce pot sa fac? :D
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
n'am ce...e mort orasul asta...
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Daca va intalneati asa cum v-am spus ..mai multi ...la un moment dat tot apareau oameni care sa va sustina...tre sa si vreti sa faceti ceva;)
|
Re: Roman
Man...cu iam spus si lui WRC ;) eu si asa plec la Bucuresti/ Iasi in toamna...si sincer...chiar nu ai cu cine...
|
Re: Roman
asta e.... eu is a 11a n'am pemis.... bogdan e a 12a are bacul....
trist:( |
Re: Roman
Asta e ...mai asteptam...poate poate
|
Re: Roman
pai ...va asteptam in piatra neamt :)
|
Re: Roman
salut ! ma bag si eu in seama pe aici , dupa cum vedeti sunt din Sabaoani ...vecin de-al vostru...pasionat de tuning si masini...si viitor posesor de permis de conducere (sper :D) , ca mai am o luna pana la examen
|
Re: Roman
Ma bucur ca ai venit "printre noi" :) Din pacate comunitatea Roman...cum cred ca ai vazut si tu este cam varza...oameni pasionati sunt, masini sunt...comunitate nu este, din pacate!!! Nu are importanta de unde esti, important este cine esti si ce ai de gand sa faci ;) First sa iti iei permisul!!! MULT SUCCES din partea mea!!! Numai bine
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Sunt si eu nou , e pt prima data cand am intrat, si mi se pare destul de interesant , poate voi fi si eu de folos
|
Re: Roman
bine ai venit pe forum :)
|
Re: Roman
din cate am vazut , in paginile anterioare, lumea nu prea se "inghesuie" la "iesit". Voi cei de pe forum unde va intalniti?
|
Re: Roman
Quote:
@morpheusmaster, bogdane luna asta pe 25 intalnire mare la piatra , poti veni?? |
Re: Roman
cum pot sa fac rost de emblema 4tunning, pentru a o lipi pe luneta?
|
Re: Roman
Quote:
erau pe forum niste baietii care vindeau https://forum.4tuning.ro/showthread.p...10#post1489510 sau sa ti'o faci tu in roman la o agentie publicitara (era unu in groapa) da'mi add pe messenger la idu' totolino90 |
Re: Roman
ce se mai aude la Roman ???....incepe sa se formeze si aici o comunitate mare ?:)
|
Re: Roman
Vineri 16.05.2008 ora 20:00 mare intalnire mare la Piatra Neamtin parcarea |Stadionului municipal...invitati din |Roman , Tg Neamt, Suceava si bineinteles Bacau.
|
Re: Roman
Quote:
daca da cine? |
Re: Roman
Renault R26, Subaru WRX STI Negru - dar nu sunt 100% sigur ca vin
|
Re: Roman
morph...te prezinti vineri la piatra ???:D
|
Re: Roman
Quote:
daca da.. pune ceva poze cu ele. |
Re: Roman
Nu au fost!!
|
Re: Roman
lasand la o parte politica , joi am obtinut si eu permisul de conducere Cat. A si B :D ( frumoase masini aveti prin Piatra ;) )
|
Re: Roman
Quote:
luna asa pe 26 ma inscriu si eu la vanirex, dar pana in septembrie, cand fac 18, n'o sa am permis |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
F E L I C I T A R I !!! Fara puncte!!! Vb. lui stefan :)) Sa nu il dai la baieti cu jocu de lumini pe masina, sa nu il dai la stelisti, sa nu il dai la :)...
P.s. e 1 data cand citesc "baieti cu jocu de lumini pe masina" |
Re: Roman
Doritori de FLASHTUNING in Roman / Piatra Neamt ?
Promotia verii la motoarele de 1.9 TDI 90 CP ( VW, Seat, Skoda..) |
Re: Roman
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:33. |
- Copyright 2026 4Tuning