Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

morpheusmaster 25-12-07 02:59

Re: Roman
 
P.S. sunt si eu aici dar cat timp nu exista discutii in care sa excelez raman OBSERVATOR :D ...CRACIUN FERICIT ROMASCANILOR SI TUTUROR PASIONATILOR sau non pasionatilor de tuning!!! Un an nou plin de impliniri si bucurii

SHOGUN-A8 26-12-07 15:20

Re: Roman
 
Craciun Fericit, La multi ani si tot ce va doriti!!!
Poate anul viitor o sa fie mai bun pt relatia Roman-forum 4tuning :)

morpheusmaster 06-01-08 12:58

Re: Roman
 
Pe mine mar interesa un kit xenon pt Seicento meu...ai magazin in Roman??? si o lista de preturi poti posta?

aleks 18-01-08 12:10

Re: Roman
 
salutari
o intrebare (de baraj) am si eu.
imi poate spune cineva cum il cheama pe fratele fostului campion de karting anania? pt ca stiu ca e din roman si poate voi stiti mai bine

26WRC 18-01-08 12:30

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1299295)
salutari
o intrebare (de baraj) am si eu.
imi poate spune cineva cum il cheama pe fratele fostului campion de karting anania? pt ca stiu ca e din roman si poate voi stiti mai bine

salut
nu stiu cum il cheama pe fratele sau:rolleyes2 , pe el il cheama Razvan, unul dtintre ei are o impreza sti

ionut17 18-01-08 12:40

Re: Roman
 
il cheama Bogdan,si are si el un subaru(parca:razz:)

aleks 18-01-08 14:23

Re: Roman
 
multumesc frumos pt informatie, m-a rugat cineva(un romascan, culmea) sa-i spun cum il cheama, si evident ca la voi am apelat, ca era singura solutie :)

Ali_ump 25-03-08 09:38

Re: Roman
 
Roman-ul nu mai misca nimic?

morpheusmaster 25-03-08 11:00

Re: Roman
 
Romanul e undercover :))....eu singur ce pot sa fac? :D

26WRC 25-03-08 11:03

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1444598)
Romanul e undercover :))....eu singur ce pot sa fac? :D

nu vrei sa faci :p

morpheusmaster 25-03-08 21:55

Re: Roman
 
n'am ce...e mort orasul asta...

buddy_lexx 25-03-08 21:57

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1446481)
n'am ce...e mort orasul asta...

fii si u mai optimist!! ai sa vezi k ,cu timpu..va fi ok!

Ali_ump 26-03-08 08:56

Re: Roman
 
Daca va intalneati asa cum v-am spus ..mai multi ...la un moment dat tot apareau oameni care sa va sustina...tre sa si vreti sa faceti ceva;)

morpheusmaster 26-03-08 09:27

Re: Roman
 
Man...cu iam spus si lui WRC ;) eu si asa plec la Bucuresti/ Iasi in toamna...si sincer...chiar nu ai cu cine...

26WRC 26-03-08 13:00

Re: Roman
 
asta e.... eu is a 11a n'am pemis.... bogdan e a 12a are bacul....
trist:(

Ali_ump 26-03-08 16:49

Re: Roman
 
Asta e ...mai asteptam...poate poate

stefan_88 28-03-08 09:59

Re: Roman
 
pai ...va asteptam in piatra neamt :)

andrei_400 03-04-08 21:35

Re: Roman
 
salut ! ma bag si eu in seama pe aici , dupa cum vedeti sunt din Sabaoani ...vecin de-al vostru...pasionat de tuning si masini...si viitor posesor de permis de conducere (sper :D) , ca mai am o luna pana la examen

morpheusmaster 03-04-08 22:48

Re: Roman
 
Ma bucur ca ai venit "printre noi" :) Din pacate comunitatea Roman...cum cred ca ai vazut si tu este cam varza...oameni pasionati sunt, masini sunt...comunitate nu este, din pacate!!! Nu are importanta de unde esti, important este cine esti si ce ai de gand sa faci ;) First sa iti iei permisul!!! MULT SUCCES din partea mea!!! Numai bine

buddy_lexx 03-04-08 23:32

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 1464154)
salut ! ma bag si eu in seama pe aici , dupa cum vedeti sunt din Sabaoani ...vecin de-al vostru...pasionat de tuning si masini...si viitor posesor de permis de conducere (sper :D) , ca mai am o luna pana la examen

bine ai venit printre forumisti!:D bafta la permis..sa ne tii la curent..k sa ne preg de sarbatorire...:D:D

andrei_400 04-04-08 17:14

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1464334)
Ma bucur ca ai venit "printre noi" :) Din pacate comunitatea Roman...cum cred ca ai vazut si tu este cam varza...oameni pasionati sunt, masini sunt...comunitate nu este, din pacate!!! Nu are importanta de unde esti, important este cine esti si ce ai de gand sa faci ;) First sa iti iei permisul!!! MULT SUCCES din partea mea!!! Numai bine

Multumesc pentru primire! da , am observat ca masini si oameni pasionati sunt , chiar am vazut si Sciento-ul tau odata...asa din viteza.. si citind threadu de la inceput am inteles si eu problemele cu care se confrunta "Comunitatea Roman" Cine stie , poate ne intalnim vreodata la o bere , un suc...ceva..mai ales daca iau carnetu (fac cinste :peace::-)

alyn_yonutzz 10-04-08 22:42

Re: Roman
 
Sunt si eu nou , e pt prima data cand am intrat, si mi se pare destul de interesant , poate voi fi si eu de folos

stefan_88 10-04-08 22:59

Re: Roman
 
bine ai venit pe forum :)

alyn_yonutzz 10-04-08 23:18

Re: Roman
 
din cate am vazut , in paginile anterioare, lumea nu prea se "inghesuie" la "iesit". Voi cei de pe forum unde va intalniti?

26WRC 11-04-08 14:19

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by alyn_yonutzz (Post 1478329)
din cate am vazut , in paginile anterioare, lumea nu prea se "inghesuie" la "iesit". Voi cei de pe forum unde va intalniti?

noi cei de pe forum...nu ne intalnim... daca vom fi mai multi poate organizam si ceva intalniri.....

@morpheusmaster, bogdane luna asta pe 25 intalnire mare la piatra , poti veni??

alyn_yonutzz 01-05-08 10:46

Re: Roman
 
cum pot sa fac rost de emblema 4tunning, pentru a o lipi pe luneta?

26WRC 01-05-08 11:58

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by alyn_yonutzz (Post 1509095)
cum pot sa fac rost de emblema 4tunning, pentru a o lipi pe luneta?

chiar nu stiu ce sa zic... eu mi'am luat'o de la tuning days..
erau pe forum niste baietii care vindeau https://forum.4tuning.ro/showthread.p...10#post1489510
sau sa ti'o faci tu in roman la o agentie publicitara (era unu in groapa)


da'mi add pe messenger la idu' totolino90

stefan_88 05-05-08 12:01

Re: Roman
 
ce se mai aude la Roman ???....incepe sa se formeze si aici o comunitate mare ?:)

Ali_ump 14-05-08 08:52

Re: Roman
 
Vineri 16.05.2008 ora 20:00 mare intalnire mare la Piatra Neamtin parcarea |Stadionului municipal...invitati din |Roman , Tg Neamt, Suceava si bineinteles Bacau.

26WRC 15-05-08 15:50

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1533025)
Vineri 16.05.2008 ora 20:00 mare intalnire mare la Piatra Neamtin parcarea |Stadionului municipal...invitati din |Roman , Tg Neamt, Suceava si bineinteles Bacau.

invitati din roman.. adica... si altii inafara de cei de pe forum?
daca da cine?

Ali_ump 15-05-08 16:01

Re: Roman
 
Renault R26, Subaru WRX STI Negru - dar nu sunt 100% sigur ca vin

stefan_88 15-05-08 17:05

Re: Roman
 
morph...te prezinti vineri la piatra ???:D

26WRC 17-05-08 17:10

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1535578)
Renault R26, Subaru WRX STI Negru - dar nu sunt 100% sigur ca vin

au fost?
daca da.. pune ceva poze cu ele.

Jok3r K10 17-05-08 17:45

Re: Roman
 
Nu au fost!!

andrei_400 07-06-08 17:56

Re: Roman
 
lasand la o parte politica , joi am obtinut si eu permisul de conducere Cat. A si B :D ( frumoase masini aveti prin Piatra ;) )

26WRC 07-06-08 18:23

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 1577613)
lasand la o parte politica , joi am obtinut si eu permisul de conducere Cat. A si B :D ( frumoase masini aveti prin Piatra ;) )

bravo, felicitari!!!;)

luna asa pe 26 ma inscriu si eu la vanirex, dar pana in septembrie, cand fac 18, n'o sa am permis

stefan_88 07-06-08 21:31

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 1577613)
lasand la o parte politica , joi am obtinut si eu permisul de conducere Cat. A si B :D ( frumoase masini aveti prin Piatra ;) )

felicitari ...si sa nu-l dai la baietii cu jocu de lumini pe masina ;)....

morpheusmaster 08-06-08 01:20

Re: Roman
 
F E L I C I T A R I !!! Fara puncte!!! Vb. lui stefan :)) Sa nu il dai la baieti cu jocu de lumini pe masina, sa nu il dai la stelisti, sa nu il dai la :)...

P.s. e 1 data cand citesc "baieti cu jocu de lumini pe masina"

grieg1955 09-06-08 15:13

Re: Roman
 
Doritori de FLASHTUNING in Roman / Piatra Neamt ?
Promotia verii la motoarele de 1.9 TDI 90 CP ( VW, Seat, Skoda..)

andrei_400 09-06-08 23:14

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1577649)
bravo, felicitari!!!;)

luna asa pe 26 ma inscriu si eu la vanirex, dar pana in septembrie, cand fac 18, n'o sa am permis

Multumesc pentru urari! Am facut vre-o 100 de km si ma descurc destul de bine , chiar daca mai am de invatat din trafic ! Referitor la scoala , si eu am vrut sa am permisul in mana la 18 ani dar mi s-a spus ca nu pot depune dosarul pana nu am 18 ani impliniti!Multa bafta!!


All times are GMT +2. The time now is 13:33.

- Copyright 2026 4Tuning