![]() |
Re: Masini tari in IASI
Quote:
Scuze ca nu am venit la prima intalnire de anu asta... sa-mi fie rusine... La urmatoarea promit ca vin. Sa ne vedem cu gume noi si nearse:lol: |
Re: Masini tari in IASI
si apropo eu azi am vazut un m3 alb in centru da il conducea un baiat:D
|
Re: Masini tari in IASI
Erau zilele trecute unul albastru si unul alb la OMV in pacurari. Scot un sunet bestial masinutele alea.
|
Re: Masini tari in IASI
te pomenesti ca or apartine aceleiasi familii.......
|
Re: Masini tari in IASI
aceeasi familie nu cred dar acelasi tip de job :twisted: sau aseamanare intre parinti cred ca da :twisted:
|
Re: Masini tari in IASI
3 Attachment(s)
Am vazut azi in parcare la Care si four:lol: Un maseratti Rosu grand turismo. Postez ceva poze facute8)
|
Re: Masini tari in IASI
1 Attachment(s)
La pascani....
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
Masina asta ia facut-o cadou Prisecaru lui nevastasa din cate stiu, sta in Miroslava si a iesit in Top 300 cel mai bogat om din Iasi, acu cativa ani, are firma CONEX de vopsele si alte cele;) Frumoasa masina! |
Re: Masini tari in IASI
Pana acu am vazut in Iasi:
-Lambo Gallardo portocaliu (AZ-AA-75) de germania -Aston Martin DB9 park (in fata la Traian) -Audi TT 2007 -Ferrari F430 -Honda Prelude (una negru sau gri mat super tare) -Toyota Celica -Toyota Supra -Maserati Gransport -Maserati Granturismo -Mercedes cl65 AMG -Mercedes SL 300 -M3-uri multe -Audi A8 W12 (B-XX-WDP) -Hummer H2 -Audi A5,S5 -Audi A4 B8 -Porsche Boxter si multe altele |
Re: Masini tari in IASI
Am vazut zilele trecute un Dodge Viper negru:D. Aveam nr de iasi... ceva cu VIP
|
Re: Masini tari in IASI
Stiu si eu Viper-ul. L-am vazut parcat pe Pacurari (din mers si nu am apucat sa fac poze) si o data in miscare in Copou. Sunetul e demential cu toate ca ma dau in vant mai degraba dupa sunetul gen Formula1. Acum vreo 2 zile am vazut in fuga un Opel Calibra rosu foarte modificat prin fundatie. Nu am reusit sa vad decat ca are numere de IS. Are cineva detalii?
|
Re: Masini tari in IASI
creca a mea era :mrgreen:
glumeam. apropo de calibre...unde a disparut FXR-ul ca nu l-am mai vazut prin is...sau...stie cineva unde poate fi vazut? |
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
6 Attachment(s)
Imi cer mii de scuze pentru calitatea pozelor, dar nu ma asteptam sa prind masina azi. Camera telefonului era in ultimul hal de curatenie :sad:
Later edit: am postat aici pentru ca mie mi se pare stock. Daca masina e modificata rog un moderator sa mute pozele in topicul de rigoare. |
Re: Masini tari in IASI
Din cate stiu eu mustangul e editie roush, adica are printre altele si un kit de compresor facut special de roush performance.
|
Re: Masini tari in IASI
radule, cred ca e doar stage 1 de la roush, adica are numai exterior..performanta vine de la stage 2
|
Re: Masini tari in IASI
4 Attachment(s)
Mustangul sta zi de zi alaturi de un dodge in Tatarasi!Acum un M3 frumusel care ma chinui sal prind de ceva zile :D:D:D
|
Re: Masini tari in IASI
limuzina m-ai dezamagit :-P Masina sta zilnic in statia Padurii. O vad de fiecare data cand trec spre facultate. Speram sa o prinzi tu pe lumina si sa faci niste poze clare (mie mi-ar fi iesit dezastru cu telefonul). Poate cand ai timp reusesti sa treci si pe lumina sa se vada clar bijuteria.
PS: stiu si Dodge-ul ala imens. Proprietarul a trecut pe langa mine cu Dodge-ul cand eu faceam poze mustangului :lol: |
Re: Masini tari in IASI
Da si eu cand merg spre scoala o vad zilnic din tramvai!Dar nu pot sa ma duc la scoala cu camera dupa mien!Plus ca am 14 ani si nu pot sa ma duc singur pana acolo sa o pozez ...din tatarasi pana acolo e un pic de mers..!M-am dus cand au avut parintii timp..
|
Re: Masini tari in IASI
Mustangul e sigur un Stage1 de la Roush adik e doar bodykit-ul, si e adus direct din state, era de vanzare acu vreo 5 luni, nu mai tin minte cat cerea :P.
A si M3-ul ala e al unei tipe,din cate stiu, s-a mai vb aici de el, am vazut-o prin oras, ii place sa-l tureze :D Dodge-ul e a lu aia de la agentia imobiliara Terra, e in fiecare duminik dim la Terra in fata. |
Re: Masini tari in IASI
mustang: 30.000e, pret fara vama si taxa de inmatriculare
m3. asa proprietara, asa masina viper: patronu` terra imobiliare |
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Luati revista autosupermarket cu masini de vanzare penultima editie si gasiti acolo si mustangul si dodgeul!Pe mustang cere 25.000 iar pe dodge 36.000 ;););) cine nu crede sa cumpere revista...daca se mai gaseste
|
Re: Masini tari in IASI
daca acum cere 25.000 inseamna ca l`o mai ieftinit:lol:
stiu ca era la vanzare cu 29.999 |
Re: Masini tari in IASI
Asa cum este ea, cu un amarat de V6....e frumoasa!
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Unde a vazut ala SL 300 in Iasi!Daca tu ai vazut SL 300 in Iasi eu am vazut veyron ;););)!Chiar sunt curios pe unde este ,,,,!Daca eu vad un SL 300 in Iasi nu mai postez niciodata aici
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina in cazul asta ne va fi dor de tine. Este unul cu numere de Iasi in fata la Maternitate cam tot timpul. Zici ca treci pe acolo cu tramvaiul, ma mir ca nu l-ai vazut. Uite cam asa arata: http://www.find14u.co.uk/SLprestige/...s/DSC01643.JPG
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Cumva ala alb? ca e mult prea frumoasa si "lungaaaa" masina aia ;)
salut limuzina... ne mai vedem pe alte forumuri :D p.s. o sa ne fie dor de tine.. :roll: NOT ! :D |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Bye Bye Limuzina ... ! Nu ne va fi dor de tine ...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
acum in fata la Select sunt parcate
2 vw phaeton-uri un Alroad un A5 2 A8-uri nu zic S-uri ca nu mam uitat exact un Q7 si restu nesimnificativ |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
8 Attachment(s)
Am incurcat masinile!Eu vorbeam despre un SL 300 ca cel din poza postata de mine!De ceea ce vorbiti voi,stiu unul care sta permanent in fata la maternitate!Am gasit un Lincoln si am reusit sa fac niste poze ziua!
Am mai vazut o masina americana mare, tare, in curte la un om, dar nu mi-am dat seama ce era!Am sa incerc sa ii fac niste poze! Espinoza raspunde te rog la privat! Oare cat timp am sa iti mai editez posturile?---CRyS` |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina, cea ce este in poza ta este un sl300 gulwing, dar majoritatea lumii prefer sa-i spuna simplu "gulwing"...si este cu totul si cu totul altceva decat sl300 simplu
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Bakal unde sunt facutem pozele?La 4tuning days?Mustangu e super!Asta e sl300?L-am vazut ieri pe Copou!Ala de la maternitate parca e mai mic!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
8 Attachment(s)
Nu este asa tare,dar mai rar vezi asa ceva!Pacat ca propietarul nu are grija de ea!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
din cate stiu eu, masina asta era prin nt....acum o fi prin iasi?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
Frumos:D ~ De senzatzie cu el :P
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Un bentley nou nout vazut azi dimineata in tatarasi!Speram sa-l mai vedem prin Iasi!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
L-am vazut si eu pe timp de noapte...initial am crezut ca din cauza intunericului am vedenii...oricum sa-i traiasca proprietarului.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:54. |
- Copyright 2026 4Tuning