Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

Gabi_323i 03-04-07 01:00

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
de prin "public"

dupa ce a intrat aox-ul spune cineva : " Mariuse, degeaba ai muncit 3 ani la ea ca tot nu trage " - Marius fiind proprietarul ursuletului T X A :-?

sau

intreaba cineva : de ce nu face AOX cerculete?
raspuns : " masina e draguta asa...dar e prea tare in suspensii si amortizoare si o impiedica sa faca, plus ca nu prea ii tine frana de mana am vazut "

=)))))))))

monk 03-04-07 01:11

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
am avut si eu langa mine unu care tot o dadea cu frana de mana ... ca nu tine frana de mana =))

oricum a fost de respectat ca a rupt aderenta de vreo 2 ori. felicitari pt show !

Al3xius 03-04-07 01:38

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Initial si eu am crezut ca el zicea asta, dar el spunea ce ziceau aia prin public :))

F_L_R 03-04-07 01:40

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Doctorul (Post 830353)
din aceasi categorie : pt. cel cu bmw-ul alb....baga-ti p*** in ea.(deja era stresant cu asta) ...alta...la gunoi cu ea...n-am venit aici sa vad cum vin pompieri....am dat 100.000 sa vad cum te chinui tu la ea...la adresa domnului florica..."florica??? ce te dai smecher pe acolo?" etc etc ...

-Sunt mancat de d"astea ma lasa rece asemenea vorbe si pe voi ar trebui sa va lase la fel de indiferenti. Evenimentul a ti vazut cum a iesit.....si tin sa multumesc baietilor de la Anonymous si celor de la No Speed .....si mai stiu un lucru......se poate si mai bine.

Gratzian 03-04-07 03:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
dragilor...
sunt unii care daca aluneca cineva si isi sparge capul, rad de se prapadesc...
nu stiu de ce sa va bateti capul sa va ofticati de astfel de oameni...

apoi: terminati cu "coae" etc, ca nu da bine de loc pe forum

apoi: nu va mai laudati atat unii pe altii, ca a iesit misto, ok? sunt de acord ca baietii au facut spectacol grav, eu nu am fost acolo, dar am vazut acum filme... dar de laudat, mai usor, e deja exagerat. Dupa cum stiu, nu a fost nici un show care sa iasa nasol supravegheat de Florica, asa ca nu pricep de ce laudati atata, de parca uimeste cineva ca totul a curs asa bine...
eu nici macar nu am trecut pe acolo, decat am tras o fuga cand am auzit ca a luat o masina foc.
am ajuns, nu erau flacari, asa ca am plecat linistit. asa ca mai usor cu laudele, e perfect normal ca a iesit asa bine, era de asteptat, nu de laudat.
as putea spune chiar ca e stupid sa stii ca e florica acolo si sa stai cu grija sau sa aplauzi ca a iesit misto.
e normal sa iasa misto.

bodyspeed 03-04-07 08:39

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 830295)
-Bodyspeed...mancati"as filmuletele tale .......nu ti ai luat si tu un stativ la manuta......mi ai rupt retina de 5 ori.

sory florica... dar data viitoare imi cumpar unu....... data asta era la golfuletz....:D ...hai ca nu au iesit asa rau.... desi eram "la inaltime " si batea vantul....:D

B_84_RIP 03-04-07 10:51

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
12 Attachment(s)
cateva filme facute de echipa anonymous.......

adibose 03-04-07 11:12

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
f tare RIP! multumim pt filme! (in special thnks echipei de pozat/filmat de la anonymous, EVL, Skillz si Walde)

redplade 03-04-07 15:20

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
marfa rau filmele ;)

dj_poznasu 03-04-07 15:24

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
super tari filmele:-) :tenisclap :tenisclap :clap:...felicitari;)

B 10 TNG 03-04-07 16:00

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
8 Attachment(s)
maximul este de 30 mb asa ca asta este tot ce am putut urca !!restul depasesc cu mult!! vizionare placuta!!:P scuze dc ramane imag in urma cateodata dar ma uitam la masini nu in camera!:))

vio[s] 03-04-07 21:29

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
:peace: Era un baiat dupa primul rand de carucioare care atunci cand a intrat aox u' a 2 a oara a stigat sa ii dea pe loc ...... niste baieti din fata ii zic ca e 4x4 .... la care el si ce daca :lol: :lol: :lol: ...ce am mai ras :lol: :lol: :lol:

Tin sa multumesc baietilor de la NSL ca m au lasat sa stau laga tractorasu ala sau ce era :peace: ;)

Naitzu 04-04-07 00:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
Baieti..va multumesc mult de tot pentru spectacolul oferit sambata si drept omagiu adus cauciucurilor..am facut si eu un E30..sper sa nu fiu injurat de proprietarii de BMW-uri daca nu a iesit bine....again..VA MULTUMESC !..Imi pare rau pt MSK...Sper sa il consoleze..El a fost muza mea :oops:

F_L_R 04-04-07 01:29

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Foarte tare......a iesit un Rechin cu fata de Ursulet, capac la benzina pe stanga,,,,,,,,,si bila de foc pe parasolar. Ingenioasa ideea ......dar mai incearca ....mai sunt multe de invatat.

Maroo 04-04-07 01:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Naitzu (Post 832310)
Baieti..va multumesc mult de tot pentru spectacolul oferit sambata si drept omagiu adus cauciucurilor..am facut si eu un E30..sper sa nu fiu injurat de proprietarii de BMW-uri daca nu a iesit bine....again..VA MULTUMESC !..Imi pare rau pt MSK...Sper sa il consoleze..El a fost muza mea :oops:

:)) frumos desen dar vezi ca e chior pe stanga ;)

nadir 04-04-07 03:18

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by euforia (Post 827223)
Evennimentul a fost superb! MEGA SMECHER!!!!
Picanteriile au fost si ele la locul lor - HAI-ul o sa ramana cu siburanta in amintirea tuturor iar RIP-ul - a facut un show aparte - BRAVO!!! Iar noi cei din primul rand am reusit sa strangem mult praf de cauciuc pe fete dar a meritat, baietii au facut spectacol la SUPERLATIV!
FLORICA SI NADIR au fost ingerii pazitori ai evenimentului, reusind sa arate inca odata ca NSL si ANONYMOUS sunt cei mai tari!!!!
Pentru ambele echipe JOS PALARIA

multumim pentru aprecieri multumim pentru sustinere si promit(in numele Clubului din care fac parte, sper sa nu fie cu suparare!) ca nu ne vom opri aici!

tin la randul meu sa multumesc celor 2 cluburi care au dat nastare acestui Show
si anume a.c.s. Anonymous Motorsport si a.c.s. No Speed Limit si nu in ultimul Rand lui Sandu Sebastian care a fost mereu aproape!
Tot la capitolul multumiri tin sa multumesc Participantilor si celor care au demonstrat ca stiu sa faca un show! + Celor care au stiut sa sara in ajutor!

Tin sa multumesc publicului care a inteles ca fara bunavointa si disciplina nu se poate face nimic! si sper ca de acum inainte sa avem parte de public care sa stie sa se bucure si sa stie sa sustina un eveniment si sa ajute la buna lui desfasurare!

Nu in ultimul rand tine sa mai multumesc Sponsorilor Nostrii si anume:
Auto-Soft
MBM Tuning
Racing Nick
Bucur Tuning
Hipocrat 2000! (salvarea), chiar daca, din cauza traficului, a ajuns mai tarziu.

Sper ca nu am omis pe nimeni, iar in cazul in care am facuto imi cer scuze!

Naitzu 04-04-07 10:10

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Maroo (Post 832500)
:)) frumos desen dar vezi ca e chior pe stanga ;)

multumesc..o sa mai fac desene..sa se termine sc...:rolleyes2

B_84_RIP 04-04-07 15:09

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cred ca se stie ce echipa a facut filmul care urmeaza sa apara!!!!!!!!!!

B_84_RIP 04-04-07 15:56

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
si mult asteptatul film .......multumiri lui santos ,skillzu si nu in ultimul rand lui walderama

Ernest 04-04-07 17:15

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
f f f tare.... bv skillzule santos si walderama !!! :D :D

giubau_v8 04-04-07 17:25

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
e de colectie filmuletzu ala ;)

200SX 04-04-07 18:17

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Foarte frumos montajul

George_P. 04-04-07 18:27

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Prea smecher filmul...:shock:

B_84_RIP 04-04-07 18:46

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by vio[s] (Post 832008)
:peace: Era un baiat dupa primul rand de carucioare care atunci cand a intrat aox u' a 2 a oara a stigat sa ii dea pe loc ...... niste baieti din fata ii zic ca e 4x4 .... la care el si ce daca :lol: :lol: :lol: ...ce am mai ras :lol: :lol: :lol:

Tin sa multumesc baietilor de la NSL ca m au lasat sa stau laga tractorasu ala sau ce era :peace: ;)

cred ca se referea la cercuri.........si avea dreptate ............

sKyNeT 04-04-07 19:02

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ma voi cu ce program luati filmele ca mie mi se tot intrerupe si tre sa o ia de la capat :(

B_84_RIP 04-04-07 19:08

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by sKyNeT (Post 833639)
ma voi cu ce program luati filmele ca mie mi se tot intrerupe si tre sa o ia de la capat :(

cu nici un program.......la mine merg direct

TOBA^ 04-04-07 19:13

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
foarte tare santos

NOS`u 04-04-07 19:26

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
nice movie...super cars...imi pare rau ca nu am fost acolo...acolo in mijloc...la cercuri...drifturi...nu mi-au permis reglajele masinii....priveam cu nostalgie acel fum de "gume"...simteam pana in talpi mirosul de ambreaj incins...aplauzele...fluieraturile publicului...
bravo baieti...bravo bmw...

la mai mare...de 1 Mai...:D!

liwiu_evo 04-04-07 19:28

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
shi mie mi se intrarupe:( o fi de vina conexiunea???

sil4tuning 04-04-07 19:31

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
2 Attachment(s)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

NightClubRacer 04-04-07 19:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
super tare montaju!!! ;)

TOBA^ 04-04-07 20:35

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
smecher montajul....bv santos

ZoliaT 04-04-07 22:44

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
pentru cei care acuza probleme la download le repet vechea zicala : " un download manager bun te scuteste de o gramada de belele"

incercati de exemplu flashgetul .. si vedeti daca apoi va mai plangeti sau nu

haifisch 04-04-07 23:39

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
salut...

f frumos montajul

imi puteti spune si mie numele melodiei din montaj va rog?

Nemilosu 05-04-07 11:12

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Geo_ZGA (Post 829041)
In primul rand felicitari organizatorilor, ati facut o treaba f buna! La multi ani Florica pt ziua de ieri. Scriu abea azi ca nu mi-am platit netuld e acasa..mai bine mai tarziu decat niciodata :). Singura problema pe care nu cred ca ati anticipat-o...lipsa extinctoarelor "adevarate" la fata locului. daca era mai grav, cu alea mici nici tigarea nu o stingeai...asta e, toti invatam din greseli.

celor care comentau si radeau pe margine, atunci cand MSK-ul ardea...sa o patiti si voi, sa vedem daca mai radeti! e usor sa faci mist de un om si masina lui, dupa ce el a omorat-o pt voi...ca sa faca show. mai bine va duceti la camp cu Dacia voastra cu vultur pe capota sa culegeti cartofi.

Felicitari si tuturor participantilor, mai buni sau mai putin buni, conteaza mai mult faptul ca ati investit bani si munca in masini pe care sa le "omorati" pt noi, publicul. Felicitari pt Maroo, care a facut show cu masina abea scoasa din service...felicitari chiar si celui cu Mustang. respect pt curajul de a baga o masina de zeci de mii de euro la asa ceva... Nu stiu cati dintre cei care comentau pe margine ca "ce fraier e, ca nu stie, ca nu le are..." si-ar baga macar o Dacia la un burn out. dar asa e la noi, multi chibiti...bagatori de seama. Ei folosesc frana de mana doar pt asigurarea masinii in panta :lol:
felicitari si HAI-ului, care a fost tare! felicitari si celui cu Audi, cu tractiune pe fata...asta e, alta planetara, alt show! felicitari tuturor!

Si la mai mare! sa fie cat mai multe show-uri legale pe viitor.

p.s: un stiker si pt mine se poate? il platesc :D era promis ca or sa fie de vanzare..nu le-am gasit (poate fiindca eram prea atent la masini).

Bafta tuturor in continuare.


planetara e gata si asteapta next show.

Geo_ZGA 05-04-07 11:30

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Bravo Nemilosu' :) mie mi-a placut ca erai bine-dispus...zambeai cand murise pe baricade. f bine! La urmatorul show poate iese mai bine. bafta.

piratu_volvo 05-04-07 12:14

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Bravo pt toti cei ce au participat la show,cu masini, cu poze, cu filmari.A iesit ceva grozav,ceva de tinut minte.
Eu personal as fi vrut sa vad mai multi rechini pe acolo dar ma mira ca nu am vazut filme cu alte masini in afara de BMW si mustangul.Chiar nu le-a filmat nimeni sau nu sunt considerate demne de luat in seama?
P.S.Sa nu mi-o luati in nume de rau,si eu detin "rechin" dar as fi vrut sa vad si alte masini ce fac,sau poate nu am gasit eu filmul cu alta masina cu toate ca le-am luat toate,cred.;)

GolfuletzS 05-04-07 12:18

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
a fost un singur rechin..... in rest ... numa ursuleti cateva pisicute un m3 si mustang.. si un audi ... :D

piratu_volvo 05-04-07 12:36

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Inseamna ca am vazut intradevar toate filmele care au fost postate,ms:lol:

c i k y 05-04-07 13:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
4 Attachment(s)
Cel ce ne-a tinut pe toti in suspans si care a suferit cel mai mult :sad:


All times are GMT +2. The time now is 23:14.

- Copyright 2026 4Tuning