![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cum nu o vinde dak masina e deja la vanzare la bazar???
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Vreo gluma proasta ? ca era prin bazar... https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...G_xx59557.html
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
oameni frustrati care se plictisesc si pun si ei un anunt.....sunt destui
spor la treaba cu "golanu" |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
superba lucrarea
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
deci inseamna k ala a facut o gluma,si ar trebui sa si ia makr warn k a fost anuntul de 2 ori pana acum,chiar ma miram,cum sa investesti o gramada de bani intr o masina si dupa aia sa o vinzi :D......atunci va urez spor la treaba baieti si sa lucrati la fel de bn k pana acum ;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
este superba - iti taie rasuflarea
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
rotile momo de pe logan sunt de vanzare cu 600 eur incaltate cu cauciucuri abea folosite!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
zi si mie te rog...ce cod are vopseaua asta?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
https://www.4tuning.ro/Anunturi-auto/...e-xx59928.html
Mai nou e facuta in dortmund-germania... ce tare:) Sau chiar e de vanzare? :( |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
hehe ce caterinca :))
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
OT. Masina e superba.. deabia astept sa vad si interiorul Baietii de la protuning cred ca sunt cei mai tari din tara.. cand vine vorba de exteriorul unei masini bravo baieti.. mult scucces cu proiectul in continuare |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Oare ce pret cere pe Logan la telefon? care a avut curiozitatea sa-l sune ? pun pariu ca e vreun pusti de vreo 14 ani
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
nu vrei sa-mi zici?:sad: |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
buey astia de protuning sau cum va numiti voi,va mai dati asa importanti?
sunteti praf mah. te doare gura sa-i zici baiatului codu de culoare? ala de a cumparat masina zice k a facut-o in germania,deci sunteti praf! :lol: Logan De Vanzare vand logan mdificat an 2006, 89.000 km parcursi, pe benzina , motor 1.6 , aer conditionat, interior piele alba, cauciucuri toyo tires, genti din aliaj usor aez, bara fata spate si spoilarele sunt cumparate din germania!tuningul este facut in germania in dortmund!, a fost modificate aripile fata si spate ca sa mearga cu barile din fata spate (5/30/2007 4:35:41 PM) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Bine ca esti tu destept buei GGD-ule .Tre sa fii un mare geniu sa faci diferenta intre un anunt la vrajeala si zecile de poze cu fazele de lucru de la logan puse de Protuning .Hai trage-ti singur un cap in gura ca la cat de destept esti sigur iti iese .Uite ba si codul de culoare ca sa nu zici ca sunt "praf" Alb Logan Perlat LG676454476 .Acuma dute si comandal repede
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
si sa nu uiti ca loganul e doar un proiect de-al nostru!!!am avut multe altele si vom mai avea!! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Lasa Robi k toti sunt destepti..ggd tu te-ai gandit k anuntul poate fi facut de cineva la misto??? mai bine te-ai uita in urma cu cateva pag sa vezi schitele!!! vb de protuning k ii praf nush dak barile tale is mai reusite ca si cele pe care le face protuning!;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
esti f suparat vad... si referitor la codul de culoare nu este nimeni obligat sa spuna ce si cum a facut (poate incepe si Dacia Pitesti sa foloseasca codul de culoare pt masinile stock ce zici?:lol: ) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
pai mie unul mi-ar place...nu ar mai fi frigidere Fram...ar fi si ele Whirlpool,Beko...shit like that...super loganul...totusi...parca ar trebui jante mai mari.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cred ca e singurul logan care chiar e reusit. pacat ca nu toti au gustul celui care a facut designul...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
seamana da nu rasare :lol:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
vorbim la showuri!!!!in realitate se vede cu adevarat perla,si credema ca nu are de aface!!daca te uiti la pozele cu masina vopsita demontata de pe pagina 11 poti sa vezi mai bine perla!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Cel mai reusit Logan!
urat din partea lui ggd.... |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
facetzi si voi diferentza intre cuv. serioase si glume....;)
masina e superr... asteptam sa se intoarca proprietarul din vacantza si sa inceapa treaba la interior...:D mult succes in continuare protuning ...8) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
sal.frumoasa majina frumoasa foc..........pt cei de la protuning numai cuvinte de lauda.ma-r interesa si pe mine capacul duoa luneta se gaseste prin bucuresti..... sau numai voi il face-ti?:D:D:Dms
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
pai ti-l face si ti-l trimite...bani sa ai pt capac si pentru transport...din "Dortmund" pana la Bucuresti :))
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
prea criminal a iesit loganul! poate asa unii se vor uita la dacia cu admiratie nu cu scarba
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
soper tare loganu`...am vb cu unu care cik o vindea..ma mintea cu tot felu ca nar dao, ca o investit mult pe ea..ca nu stie pretu, el nu stia nici ce motorizare are...deci no vinde nimeni, cel putin sper, ar fi si urat dpa cate au muncit la ea, asa ii super tare, vezi ce mai faci la ea.. si dup, SHOW
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Niste poze/filmulete cu masina nu mai bagati si voi ? Pe la interior ce ati mai facut ?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
am vazut si eu azi la Oradea masina...super tare:D....spor la munk....astept interiorul....
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
11 Attachment(s)
cateva poze de azi la prima iesire cu doua cupe castigate dest exterior si best autocton.in poze se va vedea si proprietarul masinii care a castigat 2 perechi de boxe si un tapitat de la crazzy tuning.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
era de asteptat...felicitari voua pentru munca depusa si felicitari proprietarului pentru investitie si alegerea facuta
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Felicitari !!! Am vazut masina ieri la oradea...pe viu...superba!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
felicitari pt premii.
o intrebare...va face tapitzeria la ei?? nu va fi in totalitate masina facuta de prostreet? |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
pro street e axata doar pe design exterior dar pt masini speciale ne implicam si la interior,cu conditia sa avem mana libera 100% cum se intampla la logan. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning