Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/34904-dacia-logan-pro-tuning-exclusive-baia.html)

PH86MIN 28-05-07 15:47

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
cum nu o vinde dak masina e deja la vanzare la bazar???

protuning 28-05-07 17:41

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by PH86MIN (Post 922078)
cum nu o vinde dak masina e deja la vanzare la bazar???

masina nu este de vanzare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!in iunie e programata pt interior respectiv alt bord si fete de usi customs.

Sonny 28-05-07 19:23

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Vreo gluma proasta ? ca era prin bazar... https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...G_xx59557.html

mihai88 28-05-07 21:02

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
oameni frustrati care se plictisesc si pun si ei un anunt.....sunt destui


spor la treaba cu "golanu"

Cristi_XP 28-05-07 22:12

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny (Post 922383)
Vreo gluma proasta ? ca era prin bazar... https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...G_xx59557.html

hahahha :))

bogdan100 29-05-07 15:47

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
superba lucrarea

PH86MIN 29-05-07 15:51

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
deci inseamna k ala a facut o gluma,si ar trebui sa si ia makr warn k a fost anuntul de 2 ori pana acum,chiar ma miram,cum sa investesti o gramada de bani intr o masina si dupa aia sa o vinzi :D......atunci va urez spor la treaba baieti si sa lucrati la fel de bn k pana acum ;)

CED 29-05-07 17:20

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
este superba - iti taie rasuflarea

protuning 30-05-07 00:53

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
rotile momo de pe logan sunt de vanzare cu 600 eur incaltate cu cauciucuri abea folosite!

claudiu lucian 30-05-07 20:07

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
zi si mie te rog...ce cod are vopseaua asta?

Sonny 30-05-07 20:22

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
https://www.4tuning.ro/Anunturi-auto/...e-xx59928.html

Mai nou e facuta in dortmund-germania... ce tare:)

Sau chiar e de vanzare? :(

bogo4all 30-05-07 20:33

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
hehe ce caterinca :))

protuning 30-05-07 21:31

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny (Post 926141)
https://www.4tuning.ro/Anunturi-auto/...e-xx59928.html

Mai nou e facuta in dortmund-germania... ce tare:)

Sau chiar e de vanzare? :(

chiar mi-e rusine de ce-i taie capul romanului!!!!!!!!dar asta e suntem in romania!!singurul lucru care ma incanta ca se considera calitatea din dortmund!!!!! :)) :)) :))

Razvan-CT 30-05-07 21:40

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny (Post 926141)
https://www.4tuning.ro/Anunturi-auto/...e-xx59928.html

Mai nou e facuta in dortmund-germania... ce tare:)

Sau chiar e de vanzare? :(

:lol: oamenii astia chiar nu au 5 $ pentru o cartela vodafone.. :lol: nu fiti rai.. sunatii si voi poate mai fac 1 minut.. ca mai au doar 100 ca sa primeasca si ei bonusul de 1.5$ :lol:

OT. Masina e superba.. deabia astept sa vad si interiorul

Baietii de la protuning cred ca sunt cei mai tari din tara.. cand vine vorba de exteriorul unei masini

bravo baieti.. mult scucces cu proiectul in continuare

sorin_sorin95 31-05-07 00:24

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Oare ce pret cere pe Logan la telefon? care a avut curiozitatea sa-l sune ? pun pariu ca e vreun pusti de vreo 14 ani

claudiu lucian 31-05-07 00:27

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by claudiu lucian (Post 926112)
zi si mie te rog...ce cod are vopseaua asta?


nu vrei sa-mi zici?:sad:

protuning 31-05-07 01:12

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by claudiu lucian (Post 926520)
nu vrei sa-mi zici?:sad:

culoare a fost preparata special pt acest logan!!!!i-ti dai seama ca nu vei afla codul nici de la mine si nici de la proprietar!e o culoare unica si vrem sa si ramana cat mai mult timp asa! sper sa nu te superi!dar trebuie sa ne intelegi! in ziua de azi e greu sa prepari o culoare deosebita!

ggd_87 31-05-07 12:23

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
buey astia de protuning sau cum va numiti voi,va mai dati asa importanti?
sunteti praf mah. te doare gura sa-i zici baiatului codu de culoare?
ala de a cumparat masina zice k a facut-o in germania,deci sunteti praf! :lol:


Logan De Vanzare

vand logan mdificat an 2006, 89.000 km parcursi, pe benzina , motor 1.6 , aer conditionat, interior piele alba, cauciucuri toyo tires, genti din aliaj usor aez, bara fata spate si spoilarele sunt cumparate din germania!tuningul este facut in germania in dortmund!, a fost modificate aripile fata si spate ca sa mearga cu barile din fata spate (5/30/2007 4:35:41 PM)

koffa 31-05-07 20:33

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Bine ca esti tu destept buei GGD-ule .Tre sa fii un mare geniu sa faci diferenta intre un anunt la vrajeala si zecile de poze cu fazele de lucru de la logan puse de Protuning .Hai trage-ti singur un cap in gura ca la cat de destept esti sigur iti iese .Uite ba si codul de culoare ca sa nu zici ca sunt "praf" Alb Logan Perlat LG676454476 .Acuma dute si comandal repede

protuning 31-05-07 22:48

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by ggd_87 (Post 926969)
buey astia de protuning sau cum va numiti voi,va mai dati asa importanti?
sunteti praf mah. te doare gura sa-i zici baiatului codu de culoare?
ala de a cumparat masina zice k a facut-o in germania,deci sunteti praf! :lol:


Logan De Vanzare

vand logan mdificat an 2006, 89.000 km parcursi, pe benzina , motor 1.6 , aer conditionat, interior piele alba, cauciucuri toyo tires, genti din aliaj usor aez, bara fata spate si spoilarele sunt cumparate din germania!tuningul este facut in germania in dortmund!, a fost modificate aripile fata si spate ca sa mearga cu barile din fata spate (5/30/2007 4:35:41 PM)

tatic!!eu nu-mi pun mintea cu tine........ca sa fii si tu fericit!!!te inteleg de ce esti ofticat!!!:):):):):):):):)
si sa nu uiti ca loganul e doar un proiect de-al nostru!!!am avut multe altele si vom mai avea!!

Mihaitza_tdi 01-06-07 12:22

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Lasa Robi k toti sunt destepti..ggd tu te-ai gandit k anuntul poate fi facut de cineva la misto??? mai bine te-ai uita in urma cu cateva pag sa vezi schitele!!! vb de protuning k ii praf nush dak barile tale is mai reusite ca si cele pe care le face protuning!;)

CT-84-DiN 01-06-07 19:15

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by ggd_87 (Post 926969)
buey astia de protuning sau cum va numiti voi,va mai dati asa importanti?
sunteti praf mah. te doare gura sa-i zici baiatului codu de culoare?
ala de a cumparat masina zice k a facut-o in germania,deci sunteti praf! :lol:


Logan De Vanzare

vand logan mdificat an 2006, 89.000 km parcursi, pe benzina , motor 1.6 , aer conditionat, interior piele alba, cauciucuri toyo tires, genti din aliaj usor aez, bara fata spate si spoilarele sunt cumparate din germania!tuningul este facut in germania in dortmund!, a fost modificate aripile fata si spate ca sa mearga cu barile din fata spate (5/30/2007 4:35:41 PM)

acum fara suparare dar trebuia sa te uiti pe pagina precedenta sa vezi ca s-a discutat despre asta (este doar o gluma proasta)
esti f suparat vad... si referitor la codul de culoare nu este nimeni obligat sa spuna ce si cum a facut (poate incepe si Dacia Pitesti sa foloseasca codul de culoare pt masinile stock ce zici?:lol: )

SUPAPA_Jr 01-06-07 19:26

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
pai mie unul mi-ar place...nu ar mai fi frigidere Fram...ar fi si ele Whirlpool,Beko...shit like that...super loganul...totusi...parca ar trebui jante mai mari.

monk 01-06-07 19:49

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
cred ca e singurul logan care chiar e reusit. pacat ca nu toti au gustul celui care a facut designul...

claudiu lucian 02-06-07 16:49

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 926582)
culoare a fost preparata special pt acest logan!!!!i-ti dai seama ca nu vei afla codul nici de la mine si nici de la proprietar!e o culoare unica si vrem sa si ramana cat mai mult timp asa! sper sa nu te superi!dar trebuie sa ne intelegi! in ziua de azi e greu sa prepari o culoare deosebita!

man fara suparare, dar mie mi se pare k albul d p 206-le asta cam seamana cu log vostru!!

vlad_VSV 02-06-07 17:07

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
seamana da nu rasare :lol:

protuning 02-06-07 20:36

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
vorbim la showuri!!!!in realitate se vede cu adevarat perla,si credema ca nu are de aface!!daca te uiti la pozele cu masina vopsita demontata de pe pagina 11 poti sa vezi mai bine perla!!

Ciosmi 04-06-07 23:25

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Cel mai reusit Logan!
urat din partea lui ggd....

MKE 04-06-07 23:32

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
facetzi si voi diferentza intre cuv. serioase si glume....;)

masina e superr... asteptam sa se intoarca proprietarul din vacantza si sa inceapa treaba la interior...:D
mult succes in continuare protuning ...8)

marian cristian 06-06-07 14:49

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
sal.frumoasa majina frumoasa foc..........pt cei de la protuning numai cuvinte de lauda.ma-r interesa si pe mine capacul duoa luneta se gaseste prin bucuresti..... sau numai voi il face-ti?:D:D:Dms

Cristi_XP 06-06-07 22:59

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
pai ti-l face si ti-l trimite...bani sa ai pt capac si pentru transport...din "Dortmund" pana la Bucuresti :))

dexter_20 10-06-07 17:46

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
prea criminal a iesit loganul! poate asa unii se vor uita la dacia cu admiratie nu cu scarba

mareo 13-06-07 10:10

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
soper tare loganu`...am vb cu unu care cik o vindea..ma mintea cu tot felu ca nar dao, ca o investit mult pe ea..ca nu stie pretu, el nu stia nici ce motorizare are...deci no vinde nimeni, cel putin sper, ar fi si urat dpa cate au muncit la ea, asa ii super tare, vezi ce mai faci la ea.. si dup, SHOW

c i k y 13-06-07 13:11

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Niste poze/filmulete cu masina nu mai bagati si voi ? Pe la interior ce ati mai facut ?

Skypper 17-06-07 23:19

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
am vazut si eu azi la Oradea masina...super tare:D....spor la munk....astept interiorul....

protuning 18-06-07 02:16

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
11 Attachment(s)
cateva poze de azi la prima iesire cu doua cupe castigate dest exterior si best autocton.in poze se va vedea si proprietarul masinii care a castigat 2 perechi de boxe si un tapitat de la crazzy tuning.

B-83-DAC 18-06-07 02:25

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
era de asteptat...felicitari voua pentru munca depusa si felicitari proprietarului pentru investitie si alegerea facuta

Cristi_XP 18-06-07 11:31

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Felicitari !!! Am vazut masina ieri la oradea...pe viu...superba!

claudiu lucian 18-06-07 17:43

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
felicitari pt premii.

o intrebare...va face tapitzeria la ei?? nu va fi in totalitate masina facuta de prostreet?

protuning 18-06-07 19:41

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by claudiu lucian (Post 954337)
felicitari pt premii.

o intrebare...va face tapitzeria la ei?? nu va fi in totalitate masina facuta de prostreet?

noi nu ne ocupam de tapitat!modificam tot interiorul in curand ,dar numai designul tapitatul ramane munca tapiterului!
pro street e axata doar pe design exterior dar pt masini speciale ne implicam si la interior,cu conditia sa avem mana libera 100% cum se intampla la logan.


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning