Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

daniwmk 18-06-08 13:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1598396)
are evacuare stok da cica turbina periculoasa...asa ca nu e de joaca!


pacat ca nu mai inveleste marmota ciocolata in staniol ...




ps - pana sa schimbi turbina la un evo ai inca 100 de lucruri de schimbat

MauS 18-06-08 14:14

Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1598455)
pacat ca nu mai inveleste marmota ciocolata in staniol ...




ps - pana sa schimbi turbina la un evo ai inca 100 de lucruri de schimbat

Asa este......
eu vazusem fugitiv un evo negru prin tulcea, noaptea, pe vremea cand nu aveam numere si se auzea putin mai tare...... nu avea evacuarea de fabrica.... d'asta intrebam... o sa trec pe acolo sa-l vad, las un nr de telefon cu surubelnita pe capota daca nu e stock:-)

Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1598396)
are evacuare stok da cica turbina periculoasa...asa ca nu e de joaca!

Florine, daca-l stii pe baiat, da-mi numarul lui..... :-):-):-):-)

MauS 18-06-08 14:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Nu erau in Tulcea..... ci in drum spre Tulcea:-):-)




Poza 2, nenea Flai cand surubarea la masinuta lui:-):-):-) + un sfert de Fiesta ST.



Poza 3, ceva mai artistic

Geox` 18-06-08 18:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Zici ca`s gemene8)
Fly niciodata nu sta toata ziua mestereste:-)
Super tare poza:rolleyes2

MauS 19-06-08 08:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by george_fufly (Post 1599070)
Zici ca`s gemene8)
Fly niciodata nu sta toata ziua mestereste:-)
Super tare poza:rolleyes2

Nu prea's gemene.....:-) cea gri sare de 550 de cai putere:???:

Geox` 19-06-08 10:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1600205)
Nu prea's gemene.....:-) cea gri sare de 550 de cai putere:???:

macar ca aspect:twisted::lol:A ta de cati cai sare?:D

MauS 19-06-08 12:02

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by george_fufly (Post 1600418)
macar ca aspect:twisted::lol:A ta de cati cai sare?:D

cam la 200 mai slabuta de cea gri:-):-)

shadowro 19-06-08 16:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
bai ... pleaca ma de aici.

MauS 19-06-08 16:37

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1601074)
bai ... pleaca ma de aici.

nu vorbeam de KW?:-):-):-):-)

daniwmk 19-06-08 16:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1600554)
cam la 200 mai slabuta de cea gri:-):-)

:D
cred ca l-a traznit aseara viseaza cp

MauS 20-06-08 02:09

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1601100)
:D
cred ca l-a traznit aseara viseaza cp

Probabil:-):-) Eu tot astept piesele alea ale tale:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

shadowro 20-06-08 08:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ti-ar trebui un lant la gat gros cu emblema mitsu :)))) ai fi material bun pentru un anume site de cocalari :))

MauS 20-06-08 09:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1602344)
ti-ar trebui un lant la gat gros cu emblema mitsu :)))) ai fi material bun pentru un anume site de cocalari :))

Acolo unde au aparut pozele spion cu masina ta?:-):-):-):-):-)

shadowro 20-06-08 11:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
lasa ca vedem ce faci duminica si dupa mai vorbim si de altele :)

mikafly 23-06-08 00:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1602599)
lasa ca vedem ce faci duminica si dupa mai vorbim si de altele :)

Lasa-l mai ca sa descurcat bine...locul 1 din 3 participanti.....deci orice ar fi facut...era pe podium.Oricum...il felicitam pt upgrade.......se simte.......se pare ca si soferul sa mai upgradat un pic......daca mia downgradeaza un pic basinile....e ideal.Felicitari inca o data.

shadowro 23-06-08 07:27

Re: Masini vazute in Tulcea
 
o sa aiba o surpriza cand o sa difuzeze aia de la protv materialul
unu pe fundal zicea maus sucks :)

daniwmk 23-06-08 11:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1607234)
o sa aiba o surpriza cand o sa difuzeze aia de la protv materialul
unu pe fundal zicea maus sucks :)

si altu de langa ala zicea dute draq :D

MauS 23-06-08 11:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Si mos craciun era pe acolo:-)



P.S. A mai vazut cineva evo negru din Tulcea? Eu l-am vazut fugitiv de 2 ori..... blocat in trafic, nu ma puteam duce dupa el. E clar ca are evacuare...

mikafly 23-06-08 17:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1607557)
Si mos craciun era pe acolo:-)



P.S. A mai vazut cineva evo negru din Tulcea? Eu l-am vazut fugitiv de 2 ori..... blocat in trafic, nu ma puteam duce dupa el. E clar ca are evacuare...

Ma...tu chiar o cauti?.....stai in banca ta....daca e intr-adevar ceva de el te va cauta el.....

B 10 TNG 02-07-08 10:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1580290)
R8-ul acum este net superior.... da' ma fac eu mare..... si cu numere:-):-):-)


Am auzit de la sebastian ca a ajuns suparata masinutza ta...felicitari..in scurt timp obs performanta...bv.......baga mare ca ai destule evo de dat la gard sa ajungi in frunte :)

SEJ 02-07-08 10:40

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Intr-adevar chiar a devenit rau Evo-ul ... a batut M3 343cp ,seat cupra 305 cp, Z4 M 343cp... faza e ca i-a batut urat de tot... si din mers si de pe loc, din orice pozitie... am ramas masca... bravo lui ...felicitari Maus!

B 10 TNG 02-07-08 10:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by valy87 (Post 1624785)
Intr-adevar chiar a devenit rau Evo-ul ... a batut M3 343cp ,seat cupra 305 cp, Z4 M 343cp... faza e ca i-a batut urat de tot... si din mers si de pe loc, din orice pozitie... am ramas masca... bravo lui ...felicitari Maus!

Pai nu ma mai dau cu el atunci :)) candva am fost cu putin in fata acum am ramas in urma :)

SEJ 02-07-08 11:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1624786)
Pai nu ma mai dau cu el atunci :)) candva am fost cu putin in fata acum am ramas in urma :)

Stiu ca ati fost echilibrati atunci,din cate am inteles... merita sa te dai, sa vezi diferenta... :)

xpert_customs 03-07-08 00:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Maus.....pune stickeru!!!

vlad_Mafiotu 16-07-08 15:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut un nissan 350z tunat zic eu adik cel putin evacuarea nu era stock :)

Eugen_TL 16-07-08 18:25

Re: Masini vazute in Tulcea
 
a fost si anul trecut :) si o sa mai apara daca nu va schimba masina; intradevar o frumusete,si da nu e stock

vlad_Mafiotu 17-07-08 02:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
maus d c nu te bagi sa dai o tura cu 350z`u ala ? :>

MauS 17-07-08 08:18

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 1649622)
maus d c nu te bagi sa dai o tura cu 350z`u ala ? :>

Gaseste-l pe baiat si ma bag.... oricum nu prea are rost. :-)Un 350Z este slabut daca nu are conversie turbo..... Este un evo negru cu jante de MR si numere de bucuresti...... nici ala nu e stok. Aia ar fi o cursa interesanta;)

mikafly 17-07-08 14:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1649704)
Gaseste-l pe baiat si ma bag.... oricum nu prea are rost. :-)Un 350Z este slabut daca nu are conversie turbo..... Este un evo negru cu jante de MR si numere de bucuresti...... nici ala nu e stok. Aia ar fi o cursa interesanta;)

Pacat ca nu erai cand a fost corvette turbo.....era o cursa interesanta.......si distractiva....dar asta e

Bogyciu 17-07-08 15:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1649704)
Gaseste-l pe baiat si ma bag.... oricum nu prea are rost. :-)Un 350Z este slabut daca nu are conversie turbo..... Este un evo negru cu jante de MR si numere de bucuresti...... nici ala nu e stok. Aia ar fi o cursa interesanta;)

Azi am vazut un Evo negru parcat pe Podgoriilor, exact inainte de intersectia unde se termina sensul unic... Are jante BBS si finala e mai mare decat a ta... Nr. de bucuresti de leasing...

webcathos 18-07-08 09:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Mda,si acum zace trist in fata scarii mele...e frumos rau!!!! :)Si probabil stie si multe....

M_Flow 12-08-08 21:37

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Nimeni nu a vazut noua achizitie a italianului cu funerariile "Kofler":lalala: din tulcea??.......................................... .................................................. ...............................a da:rolleyes2....................si-a luat Audi R8:yikes:...gri:weirdface

DaViD TL 12-08-08 21:51

Re: Masini vazute in Tulcea
 
l-am vazut da n-am apucat sa-i fac poze :x

Eugen_TL 13-08-08 02:14

Re: Masini vazute in Tulcea
 
e parcat tot timpul la biblioteca pe acolo :) superba masina ! te uiti si pleci ..ATAT din pacate

Cosmin255 14-08-08 14:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Mie unul nu imi place deloc masina...prefer un Aston Martin Vantage...stiu ca nu e acelasi lucru , dar in zona ca bani ;)

PS: Fix cu "sicrie" se ocupa baiatul:)) cica a vandut vreo 7-8 sute de mii pan acum:))))

Geox` 14-08-08 19:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
Am trecut si eu aseara pe langa el:-)frumos na-i ce zice:rolleyes2

PS:arrow::arrow:

Gyno86 18-08-08 16:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Cred ca cea mai tare ...era un aston martin ....si sa nu vb de lamborgini ...

M_Flow 18-08-08 19:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
eeeeh si voi acum:baby:......................si eu dak aveam bani imi luam un Murcielago:tenisclap.............dar sa nu uitam ca gusturile nu se discuta:lalala::lemon:

MauS 19-08-08 17:10

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by valy87 (Post 1704362)
Scuze de off topic: club de 0.2 lei ... ultima data a plecat de la FanatiK MS de care ai o parere foarte proasta... sa faci tu club si sa-l inalti cat vrei... NU E CEL MAI TARE CLUB,DAR E UNUL CU POTENTIAL(Fanatik)... si-a luat Evo si s-a dus la Anonymous doar pentru ca acel club e un club maret, nu pentru altceva... este problema lui... dar
Care este problema ta?
Acest club sa zicem ca valoreaza 0,2 ron, iar tu feliciti oameni cu valoare ce ii este data de un Evo,... inseamna ca valoarea ta e mult in minus...
--imi cer scuze de off topic inca o data--

Nu e vorba de felicitari sau altele aici. Am plecat nu datorita masinii ci din alte motive, care le stii bine. Cubanezu' a fost deplasat la ce a scris mai sus...

Bogyciu 19-08-08 19:45

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Chiar n-au rost discutiile astea pe forum, sunt prea multe de zis dar prea putini oameni care sa inteleaga.
Revenind "on topic", ati vazut pe faleza parada masinilor de epoca? Pacat ca nu a fost si celebrul Gordini din AG. Daca se poate cu masini de epoca de ce sa nu se poata si cu masini "Tunate"?...;)


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

- Copyright 2026 4Tuning