![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
pacat ca nu mai inveleste marmota ciocolata in staniol ... ps - pana sa schimbi turbina la un evo ai inca 100 de lucruri de schimbat |
Quote:
eu vazusem fugitiv un evo negru prin tulcea, noaptea, pe vremea cand nu aveam numere si se auzea putin mai tare...... nu avea evacuarea de fabrica.... d'asta intrebam... o sa trec pe acolo sa-l vad, las un nr de telefon cu surubelnita pe capota daca nu e stock:-) Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
Nu erau in Tulcea..... ci in drum spre Tulcea:-):-)
Poza 2, nenea Flai cand surubarea la masinuta lui:-):-):-) + un sfert de Fiesta ST. Poza 3, ceva mai artistic |
Re: Masini vazute in Tulcea
Zici ca`s gemene8)
Fly niciodata nu sta toata ziua mestereste:-) Super tare poza:rolleyes2 |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
bai ... pleaca ma de aici.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
cred ca l-a traznit aseara viseaza cp |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ti-ar trebui un lant la gat gros cu emblema mitsu :)))) ai fi material bun pentru un anume site de cocalari :))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
lasa ca vedem ce faci duminica si dupa mai vorbim si de altele :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
o sa aiba o surpriza cand o sa difuzeze aia de la protv materialul
unu pe fundal zicea maus sucks :) |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Si mos craciun era pe acolo:-)
P.S. A mai vazut cineva evo negru din Tulcea? Eu l-am vazut fugitiv de 2 ori..... blocat in trafic, nu ma puteam duce dupa el. E clar ca are evacuare... |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Am auzit de la sebastian ca a ajuns suparata masinutza ta...felicitari..in scurt timp obs performanta...bv.......baga mare ca ai destule evo de dat la gard sa ajungi in frunte :) |
Re: Masini vazute in Tulcea
Intr-adevar chiar a devenit rau Evo-ul ... a batut M3 343cp ,seat cupra 305 cp, Z4 M 343cp... faza e ca i-a batut urat de tot... si din mers si de pe loc, din orice pozitie... am ramas masca... bravo lui ...felicitari Maus!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Maus.....pune stickeru!!!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
am vazut un nissan 350z tunat zic eu adik cel putin evacuarea nu era stock :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
a fost si anul trecut :) si o sa mai apara daca nu va schimba masina; intradevar o frumusete,si da nu e stock
|
Re: Masini vazute in Tulcea
maus d c nu te bagi sa dai o tura cu 350z`u ala ? :>
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Mda,si acum zace trist in fata scarii mele...e frumos rau!!!! :)Si probabil stie si multe....
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Nimeni nu a vazut noua achizitie a italianului cu funerariile "Kofler":lalala: din tulcea??.......................................... .................................................. ...............................a da:rolleyes2....................si-a luat Audi R8:yikes:...gri:weirdface
|
Re: Masini vazute in Tulcea
l-am vazut da n-am apucat sa-i fac poze :x
|
Re: Masini vazute in Tulcea
e parcat tot timpul la biblioteca pe acolo :) superba masina ! te uiti si pleci ..ATAT din pacate
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Mie unul nu imi place deloc masina...prefer un Aston Martin Vantage...stiu ca nu e acelasi lucru , dar in zona ca bani ;)
PS: Fix cu "sicrie" se ocupa baiatul:)) cica a vandut vreo 7-8 sute de mii pan acum:)))) |
Re: Masini vazute in Tulcea
1 Attachment(s)
Am trecut si eu aseara pe langa el:-)frumos na-i ce zice:rolleyes2
PS:arrow::arrow: |
Re: Masini vazute in Tulcea
Cred ca cea mai tare ...era un aston martin ....si sa nu vb de lamborgini ...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
eeeeh si voi acum:baby:......................si eu dak aveam bani imi luam un Murcielago:tenisclap.............dar sa nu uitam ca gusturile nu se discuta:lalala::lemon:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Chiar n-au rost discutiile astea pe forum, sunt prea multe de zis dar prea putini oameni care sa inteleaga.
Revenind "on topic", ati vazut pe faleza parada masinilor de epoca? Pacat ca nu a fost si celebrul Gordini din AG. Daca se poate cu masini de epoca de ce sa nu se poata si cu masini "Tunate"?...;) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning