Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

alexa-mrc 17-02-07 13:02

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
c zicetzi baieti?iesim si asta seara l un suc p undeva?;; )

kraven_4_all 17-02-07 13:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
depinde la ce ora vrei:)...k in seara asta s-ar putea sa avem deplasare:)

Miruna 17-02-07 13:54

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ah ce pacat k nu's baiat:)))....[joke]....unde vrei tu draga mea sa iesi?:-P

kraven_4_all 17-02-07 14:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ntz ntz ntz...miruna u dc n`ai mai venit draga....sa shtii k nu estem canibali deshtia:))....estem baieti de tb...unii cel putin(kidin`...):D

dragos2900 17-02-07 14:07

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 754811)
depinde la ce ora vrei:)...k in seara asta s-ar putea sa avem deplasare:)

Nu mai avem nici o deplasare...ca Bobby a plecat cu treaba si se intoarce maine! ;)

Miruna 17-02-07 14:54

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
poi...am avut nejte treaba mey...dar..uite k nu mai aveti nicio deplasare asa ca poate iesim cu totii la un suc...sa imi dovediti k nu sunteti canibali:P

alexa-mrc 17-02-07 16:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
daca nu mai aveti nici o deplasare....ia ziceti....kre merge la un suc?:>pe la 7 asa cre....:D

kraven_4_all 18-02-07 00:58

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
hmmmmm....alexa...nu ma bag...zi`le u...:D

tre 18-02-07 01:56

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cine este miruna?

platon911 18-02-07 02:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Miruna este prietena Alexei....ce dreaq......

tng 18-02-07 12:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
v-ati mai dus pe undeva ? :rolleyes2

kraven_4_all 18-02-07 12:30

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
hehehe....frate...yo mi`am reglat nishte conturi sa zic asha:)...las pe altcineva sa spuna despre ce este vorba...

Miruna 18-02-07 12:33

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
despre nimic despre nimic:))...s-o conving pe alexa sa puna poza q ea sub masa...si o sa-si dea toata lumea seama despre ce e vorba:-P

kraven_4_all 18-02-07 12:35

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
poza mi`e greu sa kred k`o sa puna mey...dar nu conteaza neaparat poza...kt story`u:)...buna miruna:)...next time...u`R next la masa:D

Miruna 18-02-07 12:47

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
asta e o provocare huh?;))...bine mey...aceept:-P

alexa-mrc 18-02-07 13:04

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
lasa mei kraven ca o s vina momentul sa te vad si pe tine pe sub masa; )))oricum...zuper seara

kraven_4_all 18-02-07 16:53

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
hm..sa ma vezi pe sub masa........poate DA...poate NU...ma bukur k te-ai simtit bine!!:D

T@zMania 18-02-07 19:07

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
imi miroase a hormoni incinsi pe topicul asta.....hmmmm...asa o fi?
tre tu care esti cuplat cu mine de ce mai intrrebi de miruna,a?sa vezi ce mananci tu mancare rece toata saptamana si dormi pe canapea;)

Miruna 18-02-07 20:33

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu fi mey asa violent ca nu a facut saracutzu nimic :)))

DONU' 19-02-07 08:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 756795)
hm..sa ma vezi pe sub masa........poate DA...poate NU...ma bukur k te-ai simtit bine!!:D

Iar te bagi ma, precum chilotii in asa...
Tropaie hormonii in tine..., vorba lui T@z. :lol:

bogdan_wrc 19-02-07 08:29

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 756795)
hm..sa ma vezi pe sub masa........poate DA...poate NU...ma bukur k te-ai simtit bine!!:D

Quote:

Originally Posted by alexa-mrc (Post 756410)
lasa mei kraven ca o s vina momentul sa te vad si pe tine pe sub masa; )))oricum...zuper seara

va deranjam? :))) din simtit bine? :P

kraven_4_all 19-02-07 09:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ma abtin de la comentarii...nu mai are voie omu` sa se simta bine,sa mai zik ceva la o kterink k sariti pe el...

bogdan_wrc 19-02-07 09:41

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
stii ca glumi si va iubim...pe amandoi...

shantzu 19-02-07 13:56

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 757971)
stii ca glumi si va iubim...pe amandoi...

asta e de fatada bogdane, sa ne scoatem :mrhappy:
pana la urma o sa trebuiasca sa recunosatem ca nu ii suportam :twisted:

kraven_4_all 19-02-07 16:42

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
si ce te impiedik totushi` sa recunoshti akuma shantzule??...

shantzu 19-02-07 17:28

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
glumeam kravene sau......poate :rolleyes2
gata cu off-topicul

kraven_4_all 19-02-07 17:37

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
deci..in acest week`end??...deplasare??..iar o bila??...dar poate in alta parte....yo 1 m`am incalzit sambata la un club...vreau party:)...nu`i nimeni solo p`aksa...vreo zi de nashtere ceva....

shantzu 19-02-07 17:38

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
armin la bucuresti :mrhappy:

MasterK 19-02-07 17:48

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 758741)
armin la bucuresti :mrhappy:

cam veche stirea :-"

kraven_4_all 19-02-07 17:51

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
shantzule...u te duci la armin in week`endu` asta??...cu cine ??

shantzu 19-02-07 18:10

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cu un coleg ;) si acolo ne intalnim cu unii de pe un forum cu specific de muzica electronica ;)
masterk eu stima cand vine armin dinainte sa stii tu ;)

kraven_4_all 19-02-07 18:12

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
deci week`endu` asta ne distram fara tine:)...2 bad

shantzu 19-02-07 18:15

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
doar sambata kravene .... ca vineri si duminica :mrhappy:
sper sa nu va duceti la buc sambata ,sa va distrati pe acolo.....

kraven_4_all 19-02-07 18:23

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
yo nu ma pronuntz...:)...e bine k doar sambata atunci`...inseamna k ne gasim pe vineri ...

alexa-mrc 19-02-07 20:38

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 757894)
va deranjam? :))) din simtit bine? :P

nu bogdan....nu ne deranjati de loc....;)

bogdan_wrc 19-02-07 20:44

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bine..cum ziceti voi.

alexa-mrc 19-02-07 20:49

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da?; ; )iar am dreptate.....offf.....:D :lol:

bogdan_wrc 21-02-07 09:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da..ca de obicei... :P

ia ziceti..vine vineri... alexa...nu vrei revansa? :) hai..daca nu la bila..undeva sa bem o cola fara zahar undeva..

kraven_4_all 21-02-07 09:16

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
revansha...nici nush dak este nevoie la mine....dar makr la un suc....stai bogdane...sa mai intre poporu` sa vdm ce zice si el:D

bogdan_wrc 21-02-07 09:27

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
pai si cu tine jucam....sau ai nevoie de special invitation? :-P
vb cu ea, ca sa o provoc... dar normal ca tre sa veniti toti.... (inclusiv paltonescu...ca poate asa nu mai zice ca sunt infumurat pe forum...)


All times are GMT +2. The time now is 15:36.

- Copyright 2026 4Tuning