![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
c zicetzi baieti?iesim si asta seara l un suc p undeva?;; )
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
depinde la ce ora vrei:)...k in seara asta s-ar putea sa avem deplasare:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ah ce pacat k nu's baiat:)))....[joke]....unde vrei tu draga mea sa iesi?:-P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ntz ntz ntz...miruna u dc n`ai mai venit draga....sa shtii k nu estem canibali deshtia:))....estem baieti de tb...unii cel putin(kidin`...):D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
poi...am avut nejte treaba mey...dar..uite k nu mai aveti nicio deplasare asa ca poate iesim cu totii la un suc...sa imi dovediti k nu sunteti canibali:P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
daca nu mai aveti nici o deplasare....ia ziceti....kre merge la un suc?:>pe la 7 asa cre....:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
hmmmmm....alexa...nu ma bag...zi`le u...:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cine este miruna?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Miruna este prietena Alexei....ce dreaq......
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
v-ati mai dus pe undeva ? :rolleyes2
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
hehehe....frate...yo mi`am reglat nishte conturi sa zic asha:)...las pe altcineva sa spuna despre ce este vorba...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
despre nimic despre nimic:))...s-o conving pe alexa sa puna poza q ea sub masa...si o sa-si dea toata lumea seama despre ce e vorba:-P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
poza mi`e greu sa kred k`o sa puna mey...dar nu conteaza neaparat poza...kt story`u:)...buna miruna:)...next time...u`R next la masa:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
asta e o provocare huh?;))...bine mey...aceept:-P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
lasa mei kraven ca o s vina momentul sa te vad si pe tine pe sub masa; )))oricum...zuper seara
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
hm..sa ma vezi pe sub masa........poate DA...poate NU...ma bukur k te-ai simtit bine!!:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
imi miroase a hormoni incinsi pe topicul asta.....hmmmm...asa o fi?
tre tu care esti cuplat cu mine de ce mai intrrebi de miruna,a?sa vezi ce mananci tu mancare rece toata saptamana si dormi pe canapea;) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu fi mey asa violent ca nu a facut saracutzu nimic :)))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
Tropaie hormonii in tine..., vorba lui T@z. :lol: |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ma abtin de la comentarii...nu mai are voie omu` sa se simta bine,sa mai zik ceva la o kterink k sariti pe el...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
stii ca glumi si va iubim...pe amandoi...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
pana la urma o sa trebuiasca sa recunosatem ca nu ii suportam :twisted: |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
si ce te impiedik totushi` sa recunoshti akuma shantzule??...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
glumeam kravene sau......poate :rolleyes2
gata cu off-topicul |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
deci..in acest week`end??...deplasare??..iar o bila??...dar poate in alta parte....yo 1 m`am incalzit sambata la un club...vreau party:)...nu`i nimeni solo p`aksa...vreo zi de nashtere ceva....
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
armin la bucuresti :mrhappy:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
shantzule...u te duci la armin in week`endu` asta??...cu cine ??
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cu un coleg ;) si acolo ne intalnim cu unii de pe un forum cu specific de muzica electronica ;)
masterk eu stima cand vine armin dinainte sa stii tu ;) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
deci week`endu` asta ne distram fara tine:)...2 bad
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
doar sambata kravene .... ca vineri si duminica :mrhappy:
sper sa nu va duceti la buc sambata ,sa va distrati pe acolo..... |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
yo nu ma pronuntz...:)...e bine k doar sambata atunci`...inseamna k ne gasim pe vineri ...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bine..cum ziceti voi.
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da?; ; )iar am dreptate.....offf.....:D :lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da..ca de obicei... :P
ia ziceti..vine vineri... alexa...nu vrei revansa? :) hai..daca nu la bila..undeva sa bem o cola fara zahar undeva.. |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
revansha...nici nush dak este nevoie la mine....dar makr la un suc....stai bogdane...sa mai intre poporu` sa vdm ce zice si el:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pai si cu tine jucam....sau ai nevoie de special invitation? :-P
vb cu ea, ca sa o provoc... dar normal ca tre sa veniti toti.... (inclusiv paltonescu...ca poate asa nu mai zice ca sunt infumurat pe forum...) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:36. |
- Copyright 2026 4Tuning