![]() |
le sabre
|
1 Attachment(s)
Nici.
Acum privita din fata. |
regal
|
Bravo :D
Da-i cacao :) |
1 Attachment(s)
:?:
|
sa fie un lambo??? :?:
|
nope... are motor de Ford !!!!!!!!!! :wink: si nume de animal, adica modelul :D un animal care mananca insecte si ii place la vizuina :lol:
|
aduce mult a De Tomaso Pantera... si e cazut site`ul ala italian de pe care e poza si care pune benzi din alea bleu :wink: :cry:
|
mey, esti aproape... numai jumate este adevarat din ce ai zis... Pantera ti se pare ca sta la vizuina si haleste insecte ???? Mai incearca.
|
ziceam \"aduce\"... Mangusta.
|
baga poza :!: :lol:
|
italiana... raliuri... :
http://img237.exs.cx/img237/7233/rallycar1ih.jpg |
lancia delta :!: :idea:
|
Masserati, clar! :wink:
|
Re:
Quote:
|
stratos...?
:wink: |
LANCIA RALLY 037 :idea: asa era cunoscuta in raliuri!!
|
Quote:
:lol: |
1 Attachment(s)
ata ete
|
pardon...vitesse
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
Ha ha ha
|
suzuki cumva...?
|
nu :idea:
|
baga detalii, o tara, ceva... :wink:
|
AWARD - e o masina produsa pentru piata americana, intr-o perioada in care consumul conta. Intelegeti esentialul din primul cuvant. :wink:
|
Nissan?
oricum Nomad-ul meu era din 57 total diferit :!: |
NU :!: AWARD!! 3 LITERE DIN EL :lol: :lol: :lol:
|
Bah frate, aici nu facem spanzuratoarea... Zi-ne si un an, ceva... :wink:
|
AWarD :!: Poate, poate............ :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
subaru 360 8)
daca e ...sa bage altcineva poza |
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Hummmmzzz... Seamana a MR2 sau a Fiero dar nu este... Oare ce draqu o fi ??? Are motor central si 2 locuri... :roll: :roll: :roll:
|
este Pontiac Fiero GT varianata a 2-a fabricata in 87-88
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
iata ca vine bestia.
o gama de motoare de la V4-1.7 la V6-3.0, cine stie, cunoaste :lol: :P |
ford capri are gama asta de motoare.
|
Ford taunus coupe??
|
Ford Consul.
|
nu e Consul.
eshti foarte aproape, mai incearca, uita-te bine la geamuri |
| All times are GMT +2. The time now is 03:44. |
- Copyright 2026 4Tuning