Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

xxdadixx 22-02-05 08:55

Reply real: Ce servicii?
Ceas cu cuc doresc cunostintă ceas cu pupăză. Exclus ciocănitorile.

Psycho 23-02-05 20:44

vand licentza de winamp ... si solitarie

400 de $

sau accept plata in natura ...


100 de kg de morcovi ... 3 kile de ardei .. + 2 pungi de bomboane agricole :) ( semintze )

:peace:

SpeedeR 23-02-05 23:45

vand furnici antrenate pt curse ilegale

Detalii:

tractiune 6x6

pneuri cu profil in V \"Furnicohama\"

motor pe baza de iarba (vezi topicul facut de aicad ;) cu cifra octanica 130

kit tuning exterior HammANT

0-100 km/h -> 3.4 s

0-400 cm -> 9.4 s

Pt relatii cautati in gradina.... pret 200 coco bucata ( pt Furnici cabrio pretul poate ajunge la 700 , in functie de dotari)

Psycho 24-02-05 21:18

vand ciocolata :) laxativa ... interesantzii msg pe prv ptr detalii referitoare la folosirea hartiei igienice :)

@Nos@ 28-02-05 15:23

Mi-am pierdut virginitatea in Gara de Nord cu o boschetara!
O declar nula (virginitatea nu boschetara) :?: :P

NSL_Doru 01-03-05 00:48

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Reteta de tort de 8 martie Ingrediente: > 1 barbat bine > 1 baton de vanilie gros si vesel > 2 oua > 1 pat fara arcuri > 1 ltr. de vin rosu > 1 piersica stufoasa > 1 felie de lamaie
Mod de preparare: Se ia barbatul cu binisorul, se uda cu 100 gr coniac sau cu vin rosu, dupa care se rastoarna in pat;se agita cu mana batonul de vanilie cu cele doua oua, prin frecare sau mangaiere (dupa necesitati), pana se intareste bine batonul.In acest timp se freaca piersica cu o felie de lamaie pana devine frageda si stramta. Batonul bine intarit se introduce in piersica.Se freaca bine in interior,batandu-se cu cele doua oua pana iese crema si batonul se inmoaie.Oftatul si vibratiile indica daca tortul este gata.Daca a reusit va creste 9 luni, dupa care va fi scos la tava!

mikilol 02-03-05 17:38

Anunturi:
1. Vand pitt-bull din parinti campioni, dresat,nu latra, nu musca, mananca orice, ii plac copiii.
2.Vasile, te rog frumos sa scoti fierul de calcat din priza, cand ajungi acasa.SEMNAT: Maricica
3.Cautam urgent tinere domnisoare dotate cu experienta pentru munca la domiciliu.Clientului.
4.Brutaria \"Din bucata mea de paine\" SRL angajeaza de urgenta sef tura,sef pion,sef cal.Nebuni,nu.
5.Care casa,fa..tampito...ca a ars demult.SEMNAT: Vasile
6.Gropar cu experienta, profesionist desavarsit, pierdut buletin identitate.Il declar nul.
7.Tamplar atestat,fac tamplarie usi, fac tamplarie ferestre, fac sculpturi in lemn,fac focu'.
8.Marit soacra fara obligatii si fara ocupatie, 60 de ani, lucida, in stare excelenta, sau dau la schimb cu porc pentru Craciun.
9.Vand carpeta cu \"Rapirea din Serai\", una bucata vaza cu flori de plastic viu colorate, una bucata TV JVC cu diagonala de 120cm. Doritorii sunt rugati sa ma contacteze la penitenciarul Rahova, celula 9.Gogu Manglitoru.

alexutzu 03-03-05 17:52

nu stiu daca a mai fost postat ca nu am citit decat titlul topicului

iata ce anunt am citit :D

sunt adolescenta am 73 de ani .. blonda (5 fire restu de inca 10 sunt albe ) .. ochi albasthi ( cataracta inclusa ) si proteza frontala ... astept baieti dornici de senzatii tari

DVDValy 05-03-05 14:21

vand axe cu scame de Mamut 2 la 10 mi

DVDValy 05-03-05 14:56

-galerie de inox facuta de Pitesti de tanti Lila pt perdele OFERTA LIMITATA
-motor in dublu t pt DACIE
-schimbator de viteze SHIMANO
-stopuri ELETROLUX CU FILAMENT GRI
-toba CRIS_TIM din carne de porc
-turbina axicoidala de GHERGHITA cu veltil de forta tip lovitura de berbec
-mushtuc pt reglat tacheti
-geam hiroizolant pt istomparea zgomotului din masina (VEKA termopan)comenzi la sediu central din BUcuresti str Masi nr 8.
-sistem de sunet GLORIA 1=1 cu freaca disc pe baza de sarma- mai am 2 buc ATENTIE FAC REDUCERi
-tub conic pt tinut in porbagaj cartofi-30euro tubu FACEM SI PE COMANDA+ RIVLARE LA DOMICILIU
-scaune SPARCO tip taburet 150 euro bucata doar gri si negru
-vand aripi fata stare foarte buna-100 de mi bucata -atentie cand le praziti sa le ,mai curata-ti de fulgi
-vand telescoape pt orice model -vand foate ieftin +trasport gratuit pana la domiciliu -ATENTIE TOTUSI CAND VI_L CIORDESTE SA NU SE RUPA
-vand porbagaj de crescut porci in aer
-vand sacune reglabile pt oameni mai grasi -import 300 coco +trasport gratuit de la noi , RELAXA-sport
-vand ploape sau sprancene pt oricine am ceron TEHNIC SAU TERMOGRAFIC

xxdadixx 05-03-05 15:52

Vand stopuri PLEXIC STYLE pentru orice model!

Psycho 05-03-05 19:42

Bah .. caterink :) .. vand bilet la loto 6 / 49 cashtigator .. vand ... cu reducere de 10 $ din cashtig

atzone 17-03-05 13:14

Vand:
1) Cric pentru metrou
2) Claxon de avion
Confectzionez: gauri in asfalt pe orice strada vretzi
comenzi la tel: 0222-222222

Mr.Nice 17-03-05 13:26

Vand....




PEACE
:peace:

ffocus 17-03-05 13:31

cumpar pocket pc cu kit gps pt masina, eftin

Mr.Nice 17-03-05 13:34

CE OM BAAAAAAAAAAAAAA..........

VAND POCKET PC CU KIT GPS PT MASINA, EFTIN
HAI MA GABI NU CUMPERI?


ANUNTU ASTA CHIAR E SERIOS, SI CHIAR VAND ASA CEVA, PT DETALII DATI PMM LA MINE NU LA FFOCUS...



MAMA CE OM.....



PEACE
:peace:

ffocus 17-03-05 13:37

omu da tzepe...fiti geana!..eu m-am ars :twisted:

Mr.Nice 17-03-05 13:39

MAMA MAMA CE OM....

HAI FRATE CUM SA DAU TZEPE?????????????

VREI SA-TI DAU BLESTEMU SUPREM LA MP3 PLAYERU ALA KRE L-AI CUMPARAT DE LA MINE?
STII DOAR K STAI CU FRICA IN SAN SA NU TI-L FURE, ATAT ITI MAI TREBUIE SA-TI DAU EU BLESTEMU!!!!


RETRAGE-TI CUVINTELE TE ROG SAU SPUNE ADEVARUL OAMENILOR, HUOOOOOOO

P.S.:NU-I VINDETI LU FFOCUS NIMIC, K VA TARGUITIT CU EL DE MAI BINE DATI GRATIS CE AVETI DE VANZARE...



PEACE
:peace:

ffocus 17-03-05 13:44

:raving: bine...gata gata....omu e un domn...jos palaria :wink:

Mr.Nice 17-03-05 13:47

Iti prea multumesc amice pt. complimentele lasate aici pe acest forum.
Multumirile mele vor ajunge in inima ta si iti vei da seama k sunt un adevarat om de onoare.
Si pt. ati demonstra acest lucru am sa te invit la o berarie pt. a te omeni si cinstii.


Cu drag, al tau amic Moxxu'



PEACE
:peace:

Anami 17-03-05 13:50

Pierdut prieten in zona Bucuresti! il declar fraier!

gasit punga gaurita plina cu aer, dau si proprietarului 40% din aerul ramas!

EvLSant0S 17-03-05 14:55

vand angel eyes... tip ... ochi albastrii .. am si verzi .. de care vreti..

am multi.. am orbit multi ingerasi .. si acum .. sunt toti pe mine .. vor sa ma omoare... aksjhgjhahsdhahaaaahaaaaaaaaajutorrr :lol:

ffocus 17-03-05 15:50

ce e ma cu seatu ala? te-ai tacanit? :twisted: ...revino-ti

andrey2003 17-03-05 16:57

Am un tir de baxuri de PEPSI cu AROMA DE TAMAIE!!! Editie limitata!!! 35 mii sticlaaa!!

LaMishto 17-03-05 17:18

vand adidasi folositi 2 ani la joging si orele de sport. nespalati de minim 6 luni ;)

Anami 17-03-05 18:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LaMishto\"
vand adidasi folositi 2 ani la joging si orele de sport. nespalati de minim 6 luni ;)

biach... :dizzy: chiar exista asa ceva??? :yikes: :no:

EvLSant0S 17-03-05 19:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ffocus\"
ce e ma cu seatu ala? te-ai tacanit? :twisted: ...revino-ti

cumpar idei... dati-mi idei.. de avatar...

LaMishto 17-03-05 20:37

3 Attachment(s)
na avatar! :lol: :lol: :lol:
:peace:

CT-03-ART 17-03-05 21:28

eu vand...da...vand...dar bah eu am uitat ce vand...a...eu vand...vand...un sticla...cu apa dinaia care te imbata...ba sa mor yoh am baut doar o gura...doar un gura shi...bah...hih...m-a cam luat cu ametzeala...asha ca daka ...daka...doritzi...dar nu va dau...doar daka sunatzi...la 0726441260(nu e nr meu ma...e a lu o tarfa buna)

Psycho 17-03-05 21:46

vand femei gonflabile .. vulcanizate . .mana a 4`a

Evo007 17-03-05 22:56

Vand,inchiriez fete bune rau 100 E ora si 1000 E de vanzare ptr poze contactatima pe prv.Apropo nu vand sau inchiriez la minori sub 15 ani si la mosi peste 25 de ani.Oferta e valabila pana maine la ora asta
A si mai am ceva prin casa prezer*A*i*e folosite 500 lei grei bucata

Anami 22-03-05 12:49

Cumpar datele unei fete!!! sau mai multe.. sa fie blonda, inalta...si intre 18 si 24 de ani !!! Carnetul de conducere este obligatoriu!!!



:peace:

LaMishto 22-03-05 13:38

predau contract leasing pt dureri de cap 1.9 TDi ;)

cristi_ubs 26-03-05 17:46

skimb hartie igienica folosita pe o parte cu betisoare de urechi folosite la un capat :lol:

GolfuletzS 26-03-05 17:59

cristi_ubs ti`a luat`o alticeva inainte
am mai zis cineva asta :twisted: :roll:

Ciro_zel 26-03-05 21:09

Vand 1 bucata Dacie din 89 cu urm. imbunatatiri:
dizpozitiv electromagneti de injectie bipolara a benzinei prin extrapolare tridimensionala a valvei de excursiune magnetohidrodinamica?.......acum de generatia a 2-a, ce are urmatoarele imbunatatiri: Cap injector cu duza trihiperparabolica si presiune pseudoatmosferica data de pompa V12 in linie sub forma de stea.
Are turbina de la RENO ce impinge aerul in motor prin tragere si se regeleaza din interior ridicand capota.
Cutie in 21 de viteze cu schimbator Shimano, transmisia finala se face prin funie( Atentie..nu patineaza, masina este dotata cu dispersor de nisip pt transmisie)


La exterior am eleron de tip bengos, pragurile de la usa, jante cu 1 spita, vopsea in 3 culori negre, folie cu basici, turometru util 0-2500 si fantezist 0-8000.

Dotari : Ghidon multifunctional cu butoane rosii de tip NOS dar care sunt folosite pt GPL,cap de schimbator pe auriu,2 chibrite, 1 bucata cd cu manele in geam.

Masina este dotata cu 2 bucati taburet lemn pt sofer si pasager si un cerseaf intins intre manerele portierelor din spate pt ceilalti ocupanti

Suspensie tip Corny, special conceputa pt a suporta greutatea sacilor cu tarate, porumb si a ocazionalului porc din porbagaj

LaMishto 26-03-05 21:49

accepti si carduri sau doar cash?

:peace:

Ciro_zel 28-03-05 20:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LaMishto\"
accepti si carduri sau doar cash?

:peace:

Accept plata in balegar de vaca virgina :lol:

Psycho 28-03-05 22:00

hahahaah ...

off topic Anami tuh esti tipa blonda .. inalta si cu ochelari care ai fost prezenta la adVANTAGE .. ?? aia cu picioarele pana`n gatu meu ???

Ciro_zel 28-03-05 22:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Ciro_zel\"
Quote:

Originally Posted by \"LaMishto\"
accepti si carduri sau doar cash?

:peace:

Accept plata in balegar de vaca virgina :lol:

A...si am uitat ceva.. ROG SERIOZITATE !!! :lol: :peace:


All times are GMT +2. The time now is 09:14.

- Copyright 2026 4Tuning