![]() |
Re: interior oltcit
tu m`ai provocat ...
on topic ... da frumos albastru cu negru interioru` ... imi plac scaunele alea de pisica de inebunesc :) |
Re: interior oltcit
pai si ce mai astepti...
apropo... tu parca pe Nuh nu mai aveai scaunele stock, nu? hmmmm |
Re: interior oltcit
am scaune de ursulet .. cam inalte dar m`am obisnuit :)
|
Re: interior oltcit
eu am momentan niste junghiuri de scaune.. :))
si unde mai punem ca cel de la sofer nu se mai da in fata deloc?? :)) |
Re: interior oltcit
cele de golf 2 am auzit ca se potrivesc.... ar trebui sa le primesc si eu saptamana asta cel tarziu sapt viitoare pe ale mele. dupa montaj poate pun si o poza doua cu ele.
|
Re: interior oltcit
stiu ca se potrivesc mai multe modele... oricum... ideea e sa fie si intr-un pret ... acceptabil!
|
Re: interior oltcit
mie mi-a propus cineva de golf 2 nu necesita reparatii nici la mecanism nici la material... pretul e de 100 ron. acuma sa vedem... o sa pun poze cand le primesc.
|
Re: interior oltcit
pai eu zic ca e bine... :)
hai, ca sunt curioasa... hi hi hi:) |
Re: interior oltcit
si eu am sudat scaunu de la sofer....ata e il sudez si pe celalalt si gata facem din oltcit SLR..:d
|
Re: interior oltcit
pai... in ce sens... sudat???
vali... pozele??? |
Re: interior oltcit
Pai mi s-a rupt scaunu de la sofer si l-am sudat pur si simplu..nu va ganditi la cine stie ce..si daca se va rupe si celalalt asta e..il sudez si pe asta....:))
|
Re: interior oltcit
si in spate nu mai intra nimeni?
|
Re: interior oltcit
SLR`u e de doua locuri :)
|
Re: interior oltcit
Glumeam....normal cand se duc amandoua le arunc si iau alte scaune vad eu ce cumpar ..am vazut de Calibra la 120 ron..e mult?
|
Re: interior oltcit
nu mai astepta.. ia`le!!!
|
Re: interior oltcit
la mine in spate nu mai intra nimeni :)) ca scaunul soferului nu se mai muta nici sa ii dai foc =))
|
Re: interior oltcit
sa ii dai foc..poate.. dar numai sa arda si scheletul metalic
..mai si nu pui alte scaune.. |
Re: interior oltcit
...habar nu am... o sa vad ce gasesc... pana una alta am alte lucruri mai importante ca scaunele alea blestemate!!!
|
Re: interior oltcit
daca e sudat cum trebuie se rabateaza dar nu mai merge reglaju de la rotitza de pe lateal in fatza si in spate....magos daca te deranjeaza ca nu se mai misca scaunu soferului poti sa le inversezi....dar eu zic ca e mai bine asa....cand se urca cineva in spate nu te deranjeaza pe tine ci pe cel din dreapta.:lol:
|
Re: interior oltcit
a vandut masina...nu mai vrea sa ii modifice interiorul
:) |
Re: interior oltcit
eu vruiam sa il ajut.....:lol:
|
Re: interior oltcit
si totusi Magos este o "ea"
|
Re: interior oltcit
greseala mea ..........scuze magos:lol:
|
Re: interior oltcit
:)) primesc ajutor cand nu mai am nevoie... =))
niceeeeee :D |
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
:lol: body da id-ul de mess....scuze de off
cine eu, sau :?: last edit bodyspeed |
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
Nu era rautate...
Era pur si simplu adresare la ideea ca inca ma mai ajuta lumea , cand nu mai am nevoie sau nu mai este cazul.. Stim cu totii ca tu m-ai ajutat de cate ori am cerut ceva... :D :* Tre' sa iti dau berea aia... Dar o tot aman, vezi si tu.. |
Re: interior oltcit
inca astept ;)
|
Re: interior oltcit
Berea??? :D
|
Re: interior oltcit
nu neaaparat :) ;)
|
Re: interior oltcit
Da' ce at?? ;))
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning