Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

Ja_Rule 09-06-07 17:29

Re: interior oltcit
 
tu m`ai provocat ...
on topic ... da frumos albastru cu negru interioru` ... imi plac scaunele alea de pisica de inebunesc :)

Magos 10-06-07 13:25

Re: interior oltcit
 
pai si ce mai astepti...
apropo...
tu parca pe Nuh nu mai aveai scaunele stock, nu?
hmmmm

Ja_Rule 11-06-07 01:34

Re: interior oltcit
 
am scaune de ursulet .. cam inalte dar m`am obisnuit :)

Magos 12-06-07 18:17

Re: interior oltcit
 
eu am momentan niste junghiuri de scaune.. :))
si unde mai punem ca cel de la sofer nu se mai da in fata deloc?? :))

vali-tgm 12-06-07 19:12

Re: interior oltcit
 
cele de golf 2 am auzit ca se potrivesc.... ar trebui sa le primesc si eu saptamana asta cel tarziu sapt viitoare pe ale mele. dupa montaj poate pun si o poza doua cu ele.

Magos 12-06-07 21:29

Re: interior oltcit
 
stiu ca se potrivesc mai multe modele... oricum... ideea e sa fie si intr-un pret ... acceptabil!

vali-tgm 13-06-07 13:51

Re: interior oltcit
 
mie mi-a propus cineva de golf 2 nu necesita reparatii nici la mecanism nici la material... pretul e de 100 ron. acuma sa vedem... o sa pun poze cand le primesc.

Magos 13-06-07 19:55

Re: interior oltcit
 
pai eu zic ca e bine... :)
hai, ca sunt curioasa... hi hi hi:)

Radu.Dobromirescu 19-06-07 00:12

Re: interior oltcit
 
si eu am sudat scaunu de la sofer....ata e il sudez si pe celalalt si gata facem din oltcit SLR..:d

Magos 19-06-07 00:29

Re: interior oltcit
 
pai... in ce sens... sudat???
vali... pozele???

Radu.Dobromirescu 19-06-07 01:03

Re: interior oltcit
 
Pai mi s-a rupt scaunu de la sofer si l-am sudat pur si simplu..nu va ganditi la cine stie ce..si daca se va rupe si celalalt asta e..il sudez si pe asta....:))

edy99 19-06-07 02:31

Re: interior oltcit
 
si in spate nu mai intra nimeni?

Ja_Rule 19-06-07 12:00

Re: interior oltcit
 
SLR`u e de doua locuri :)

Radu.Dobromirescu 20-06-07 15:17

Re: interior oltcit
 
Glumeam....normal cand se duc amandoua le arunc si iau alte scaune vad eu ce cumpar ..am vazut de Calibra la 120 ron..e mult?

Ja_Rule 20-06-07 20:56

Re: interior oltcit
 
nu mai astepta.. ia`le!!!

Magos 23-06-07 02:40

Re: interior oltcit
 
la mine in spate nu mai intra nimeni :)) ca scaunul soferului nu se mai muta nici sa ii dai foc =))

bodyspeed 23-06-07 10:56

Re: interior oltcit
 
sa ii dai foc..poate.. dar numai sa arda si scheletul metalic
..mai si nu pui alte scaune..

Magos 26-06-07 02:07

Re: interior oltcit
 
...habar nu am... o sa vad ce gasesc... pana una alta am alte lucruri mai importante ca scaunele alea blestemate!!!

DJ-01-CEW 03-09-07 07:05

Re: interior oltcit
 
daca e sudat cum trebuie se rabateaza dar nu mai merge reglaju de la rotitza de pe lateal in fatza si in spate....magos daca te deranjeaza ca nu se mai misca scaunu soferului poti sa le inversezi....dar eu zic ca e mai bine asa....cand se urca cineva in spate nu te deranjeaza pe tine ci pe cel din dreapta.:lol:

valib 03-09-07 10:56

Re: interior oltcit
 
a vandut masina...nu mai vrea sa ii modifice interiorul
:)

DJ-01-CEW 05-09-07 20:59

Re: interior oltcit
 
eu vruiam sa il ajut.....:lol:

Ja_Rule 06-09-07 01:29

Re: interior oltcit
 
si totusi Magos este o "ea"

DJ-01-CEW 06-09-07 06:49

Re: interior oltcit
 
greseala mea ..........scuze magos:lol:

Magos 06-09-07 16:28

Re: interior oltcit
 
:)) primesc ajutor cand nu mai am nevoie... =))
niceeeeee :D

Magos 06-09-07 16:29

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by DJ-01-CEW (Post 1084298)
greseala mea ..........scuze magos:lol:

nici o problema :))

bodyspeed 06-09-07 21:29

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1085265)
nici o problema :))

cum sa nu fie magos, las ca il trag eu de urechi :-P

DJ-01-CEW 06-09-07 21:30

Re: interior oltcit
 
:lol: body da id-ul de mess....scuze de off
cine eu, sau :?:
last edit bodyspeed

Ja_Rule 07-09-07 00:53

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1085263)
:)) primesc ajutor cand nu mai am nevoie... =))
niceeeeee :D

câtă răutate :(

Magos 07-09-07 02:13

Re: interior oltcit
 
Nu era rautate...
Era pur si simplu adresare la ideea ca inca ma mai ajuta lumea , cand nu mai am nevoie sau nu mai este cazul..
Stim cu totii ca tu m-ai ajutat de cate ori am cerut ceva... :D
:*
Tre' sa iti dau berea aia...
Dar o tot aman, vezi si tu..

Ja_Rule 07-09-07 11:32

Re: interior oltcit
 
inca astept ;)

Magos 08-09-07 17:28

Re: interior oltcit
 
Berea??? :D

Ja_Rule 09-09-07 00:20

Re: interior oltcit
 
nu neaaparat :) ;)

Magos 09-09-07 12:33

Re: interior oltcit
 
Da' ce at?? ;))


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

- Copyright 2026 4Tuning