Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

CiRiNeL 16-05-11 23:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4329491)
salut !
rescunosc ... sunt vinovat !

taci ca nu erai tu la volan
:)))

RazvanMRG 16-05-11 23:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vinyl te-am vazut si te-am salutat intr-un tarziu. 19 CIP scuze da nu te-am vazut. salut

CiRiNeL 16-05-11 23:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
acum am descoperit si eu threadul...interesant, insa recunosc ca nu prea mai stau pe forum...am citit acum tot topicul

salutari la toti membrii iar in caz ca nu va remarc prin trafic sa nu credeti ca o fac intentionat, da-ti si voi un semnal...

Drumuri bune colegii :)

Bondellu 17-05-11 10:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Ieri LCO intre pod nicolina si holban. Salutari!

mihayyy2000 17-05-11 13:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MNZ azi pe Pacurari cu prietena. A plecat de langa mine de pe banda 1 dar nu m-a observat (nu ma cunoaste). Oricum F Frumoasa masina lui...

mihayyy2000 17-05-11 13:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4331190)
Vazut MNZ azi pe Pacurari cu prietena. A plecat de langa mine de pe banda 1 dar nu m-a observat (nu ma cunoaste). Oricum F Frumoasa masina lui...

Apropo de unde are stikerul cu 4tuning ca vreau si eu 8)?

grg_92 17-05-11 14:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
poti sa-ti faci singur la pim...

ocaruntu 17-05-11 15:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4330868)
Ieri LCO intre pod nicolina si holban. Salutari!

daca ai da si tu un semnal ceva ... m'as prinde, sigur eram eu ? :)
nu'mi aduc aminte sa fi trecut pe podul de la nicolina.

IS19CIP 17-05-11 15:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4331453)
daca ai da si tu un semnal ceva ... m'as prinde, sigur eram eu ? :)
nu'mi aduc aminte sa fi trecut pe podul de la nicolina.

Lco vecinu meu de cartier ( il tin minte de cand lucra la bmw in fata blocului :lol:)

mihayyy2000 17-05-11 15:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4331284)
poti sa-ti faci singur la pim...

Cum? Copiez poza de la site si o maresc sau cum? si au aia la pim materiale tot? eu as fi vrut sa fie de interior. Se poate? Si cat ajunge?

IS19CIP 17-05-11 16:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4331510)
Cum? Copiez poza de la site si o maresc sau cum? si au aia la pim materiale tot? eu as fi vrut sa fie de interior. Se poate? Si cat ajunge?

Pui poza pe un stick sau pe mail te duci la pim si ii ceri sa tio scoata pe autocolant. Intrebii daca are cum sa iti faca sa o poti lipi prin interior vezi sa tio mareasca cat sa se vada pe geam.. spor daca nu te descurci iti fac eu ..:-)

grg_92 17-05-11 16:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4331539)
Pui poza pe un stick sau pe mail te duci la pim si ii ceri sa tio scoata pe autocolant. Intrebii daca are cum sa iti faca sa o poti lipi prin interior vezi sa tio mareasca cat sa se vada pe geam.. spor daca nu te descurci iti fac eu ..:-)

si le spui la aia codul de culoare pt galbenu' stickerului care e 021 ;) si hai gata cu off topicu`

IS19CIP 17-05-11 16:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4331624)
si cauta pe tot pe forum...codul de culoare pt galbenu' stickerului

Uite poza asta iti iese bine.. ( Stiu ca nui topicu de asa natura pt asta dar sa ajutam omu:D)

MnezO 17-05-11 19:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4331190)
Vazut MNZ azi pe Pacurari cu prietena. A plecat de langa mine de pe banda 1 dar nu m-a observat (nu ma cunoaste). Oricum F Frumoasa masina lui...

Mihay mii de scuze, m-am uitat in oglinzi si am observat numarul de germania si mi-am dat seama dar prea tarziu. Cat despre stikerul 4tuning il am de acum2 ani e la Suceava de la Drag cand a organizat 4tuning ! Salutari !

mihayyy2000 17-05-11 21:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4331995)
Mihay mii de scuze, m-am uitat in oglinzi si am observat numarul de germania si mi-am dat seama dar prea tarziu. Cat despre stikerul 4tuning il am de acum2 ani e la Suceava de la Drag cand a organizat 4tuning ! Salutari !

Ai plecat "ca din tun", eu is mai relax asa :P Cine ti-a foliat geamurile?

MnezO 17-05-11 22:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
asa pleaca masina ! :twisted: ma uitam in ceasu de boost cand am plecat pentru ca mi se parea ca nu am presiune ! Geamurile le-am foliat la caro glass, nu stiu daca mai exista dar la Sdesign fac treaba foarte buna

aalex691 17-05-11 22:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
broscuta UEC sarind peste liniile din baza 3 in seara asta, si apoi pe la gara am vazut-o. salutari.

grg_92 18-05-11 14:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4332418)
asa pleaca masina ! :twisted: ma uitam in ceasu de boost cand am plecat pentru ca mi se parea ca nu am presiune ! Geamurile le-am foliat la caro glass, nu stiu daca mai exista dar la Sdesign fac treaba foarte buna

la Sdesign am foliat eu...foarte de treaba baietii si fac treaba buna

SeRee 18-05-11 19:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4333845)
la Sdesign am foliat eu...foarte de treaba baietii si fac treaba buna

grg si cam cat ajunge? ca vreau si eu .. dar nu am vazut nici un site.. nimik de la ei .. :rolleyes2

grg_92 18-05-11 19:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4334293)
grg si cam cat ajunge? ca vreau si eu .. dar nu am vazut nici un site.. nimik de la ei .. :rolleyes2

400 lei cu tot cu geamurile fata, 320 lei doar luneta si spate

Victor VRE 18-05-11 20:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu va puneti SolarZone ca nici macar nu e ceea ce scrie..

Si daca nu ma credeti, veti vedea dupa. ;)

ocaruntu 18-05-11 20:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
dar ce are Solarzone ?

eu am de asta(pe fata) si e chiar foarte OK ! ma rog ... eu am pus'o acum aproximativ 2 ani.

grg_92 18-05-11 20:35

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si eu tot solarzone toata masina ....cam de 1 an...nicio problema pan acum :)

BoxeR.RGA 18-05-11 22:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi Mnezo in zimbru , ti-am dat un claxon scurt dar nu cred ca imi cunosti masina :) (loganul albastru).

In legatura cu SolarZone , mi-am pus si eu ieri folie pe luneta si laterale spate, folie este foarte OK si baietii au montat-o bine si fara probleme. Pentru logan mi-au cerut 3 mil , service-ul este in Spate la OMV pacurari , langa kaufland fostul RAR

MnezO 18-05-11 22:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BoxeR.RGA (Post 4334904)
Vazut azi Mnezo in zimbru , ti-am dat un claxon scurt dar nu cred ca imi cunosti masina :) (loganul albastru).

In legatura cu SolarZone , mi-am pus si eu ieri folie pe luneta si laterale spate, folie este foarte OK si baietii au montat-o bine si fara probleme. Pentru logan mi-au cerut 3 mil , service-ul este in Spate la OMV pacurari , langa kaufland fostul RAR

Te-am vazut ti-am dat flash pentru ca nu aveam contactul pus si nu am putut claxona :P !Salut

Victor VRE 18-05-11 23:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Acum 1-2 ani puneau folia pe care spun ca o pun, dar acum nu. E chinezeasca. Dar sunt convins ca la una din intalniri va puteti compara foliile, vedeti diferente dintre una pusa acum si una pusa acum 2 ani.

BTW, eu stiu de la cineva care chiar le punea.

CRyS` 19-05-11 08:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Sunt topicuri dedicate FOLIEI AUTO!
8)

Bondellu 19-05-11 19:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4331453)
daca ai da si tu un semnal ceva ... m'as prinde, sigur eram eu ? :)
nu'mi aduc aminte sa fi trecut pe podul de la nicolina.

Personal nu te cunosc nici eu sa stiu exact cum arati, dar in orice caz era masina ta si cel de la volan dansa sau ceva, era foarte bine dispus :))

fokerix 19-05-11 21:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit Mnezo in seara asta in rond la Agronomie cu golfuletul lui frumos foc.
Salut si aici.
PS:Data viitoare te opresc sa te salut

vinyl 20-05-11 00:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnezo asta e cam peste tot..:lol:

IS19CIP 20-05-11 20:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
LCO azi Baza 3 Salut :-)

IS19CIP 21-05-11 09:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Crys azi dim capat cug:lol:

MnezO 21-05-11 16:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by fokerix (Post 4337553)
Intalnit Mnezo in seara asta in rond la Agronomie cu golfuletul lui frumos foc.
Salut si aici.
PS:Data viitoare te opresc sa te salut

Salutari :P!

grg_92 23-05-11 15:45

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
azi dimineata Mnezo la piata alexandru iar dupa amiaza Mrg la rondu vechi ! :D vlad te rog sa mai explici odata faza cu telefonul ca n-am inteles exact :))

MnezO 23-05-11 19:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4345440)
azi dimineata Mnezo la piata alexandru iar dupa amiaza Mrg la rondu vechi ! :D vlad te rog sa mai explici odata faza cu telefonul ca n-am inteles exact :))

Salut si tie Geo. Faza cu telefonu era asa ( am pierdut telefonul si o data cu el si numerele de telefon salvate, de aceea a fost foarte bine ca te-am sunat ca acum am numarul tau din nou si l-am salvat )

IS19CIP 23-05-11 19:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4345964)
Salut si tie Geo. Faza cu telefonu era asa ( am pierdut telefonul si o data cu el si numerele de telefon salvate, de aceea a fost foarte bine ca te-am sunat ca acum am numarul tau din nou si l-am salvat )

Mnezo azi pod alexandru BUNAA :lol::lol:

MnezO 23-05-11 22:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut salut !

MihaiCsl 24-05-11 21:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut in seara asta mnezo pe copou. Frumos trocarici si se aude meserias pentru un tractoras. Felicitari. :)

MnezO 24-05-11 23:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Multumesc ! salut si tie !

mihayyy2000 26-05-11 12:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut mnz acu 20-30 min in baza 3 se ducea spre tomesti. Se pare ca numai el circula prin Iasi :P ca numa' el apare in zona asta (topicu asta). Sau pt ca are masina mai deosebita si de asta il vad toti. Eu eram perpedes.


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning