Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

crysty.bobok 03-03-11 16:13

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4139264)
caius i-a pune o poza, sa vada baietii cum arata masina :))=)) fara jante, fara bara, fara praguri :)) =)) ia sa vedem


te apuci de drag :lalala: ? incepi sa dai jos d p ea :lol:

bcoupe 03-03-11 16:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4139114)
deja negrul e traditie la Caius !! ... mie nu imi place portocaliul ala sau ce e ....

eu unu sunt satul de negru,gri (nu zic, ca nu sunt culori frumose) dar parca prea multe negre, gri...

ce exemplu am dat eu e ceva mai diferit, mai exotic sa'i zic asa....oricum stie el caius ce face ;)

TM 77 ADF 03-03-11 16:52

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4139302)
te apuci de drag :lalala: ? incepi sa dai jos d p ea :lol:

l-am dezbracat tot :)) consuma cik mai putin :))

crysty.bobok 03-03-11 17:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4139393)
l-am dezbracat tot :)) consuma cik mai putin :))

Si fuge mai tare :woowoo:

madutz2006 03-03-11 17:07

re: E46 - TM 77 EEE
 
superba masina ! am vazut-o zilele trecute...

bafta multa pana la finalizare !!!

JusT_SaY_BoBo 03-03-11 17:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
daca nu e batuta in cuie vopseaua eu unul cred ca pe rosu ar arata superb

P A K E 03-03-11 17:56

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4139393)
l-am dezbracat tot :)) consuma cik mai putin :))


Nebunaticilor!

Caius TM 04-03-11 00:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
ADF .. eu nam ma nici o poza... tu poti sa urci ca parca ai facut una spion asa repede :lol:
e o mica bestie acuma... de offroad..
nu mai am bara fatza.. praguriile ... si jantele ... e un shrot-mobil ...

p.s. culoarea e batuta in cuie.. mie imi place foarte mult.
black-beast :lol:

TM 77 ADF 04-03-11 09:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
ADF...ADF...ADF... ce te-ai face fara el :)))) la 3 cuvinte, al patrulea e ADF :)) da jos bara spate repede ca vin :))


apropo nu gasesc proiectoarele alea noi :))))

Caius TM 04-03-11 15:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
proiectoarele ca te tai... :x :x

Maniak22 04-03-11 17:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
cati vis acolo ? se petrece tuning in grup ?:):)

TM 77 ADF 04-03-11 23:59

re: E46 - TM 77 EEE
 
e o piramida aici... de la unu pleaca toate... toti vor cate ceva de la el... toti i-au cate ceva de la el... toti se sfatuiesc cu el...EL pe toti ajuta... in capu piramidei este EL... EL este ADF :))=)) amin

Caius TM 05-03-11 09:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
ai de capu meu ma ... :lol: ai luat'o razna rau rau
de la un bulgar in cap uite cum ai ajuns... :lol:


deci sa revenim la masina...
momentan nu mai are praguri, jante , bara fata..
a venit alta bara oem m3 thx 2 vam_19
au venit alte jante.. 19 .. thx 2 und_alexx
am alte praguri m3 acasa .. thx 2 edy1092

und_Alexx 05-03-11 11:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4143362)
e o piramida aici... de la unu pleaca toate... toti vor cate ceva de la el... toti i-au cate ceva de la el... toti se sfatuiesc cu el...EL pe toti ajuta... in capu piramidei este EL... EL este ADF :))=)) amin



roaga moderatoriii sa iti stearga postu ....ca te rup cu cu bataia tigane :))))

auzi la el ...adf...ai de capu meu !

Caius TM 05-03-11 11:20

re: E46 - TM 77 EEE
 
i'ai amestecat gandurile cu bulgaru ala :lol: se crede salam

JusT_SaY_BoBo 05-03-11 14:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4144102)
i'ai amestecat gandurile cu bulgaru ala :lol: se crede salam

o poza cu jantele??:lol:

kox_24 05-03-11 16:00

re: E46 - TM 77 EEE
 
da boss o poza cu rotile.

john88_sbk 05-03-11 17:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
scz k iti poluez topicul .... cat costa sa iti roluiesti aripile??? ms mult si multa bafta cu proiectul

TM 77 ADF 05-03-11 19:08

re: E46 - TM 77 EEE
 
ahahaha tiganiiiiiiiiii ....:)) aiai e , adf e numai unu... caius cand vi sa punem alea pe 19 cu 11j? :>

SAX1987 05-03-11 19:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
M-ai facut curios :shock::shock:

Ce jante pe 19 ??

P A K E 05-03-11 20:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4144954)
ahahaha tiganiiiiiiiiii ....:)) aiai e , adf e numai unu... caius cand vi sa punem alea pe 19 cu 11j? :>

Va implor uimiti-ma!!! :twisted:

laurentiu_tim 06-03-11 00:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
top secret...adevaru ca la ADF gasesti cam de toate pentru toti :lol:

ce ti si cu baciu asta cu bulgarii are tinta buna :lol:

rotile is ce trebeee8)

Caius TM 06-03-11 06:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
n'am poze... o sa incerc sa fac 2..3.. zilele astea. nici n'am urcat jantele pe masina ..
jantele nu sunt wow... doar ca imi plac mie cum arata. sunt 9j cu 10j pe 19.

TM 77 ADF 06-03-11 12:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4145836)
n'am poze... o sa incerc sa fac 2..3.. zilele astea. nici n'am urcat jantele pe masina ..
jantele nu sunt wow... doar ca imi plac mie cum arata. sunt 9j cu 10j pe 19.

ai dat repede din casa k is 9j cu 10j :|... trebuia sa lasi treaba sa fiarba :)) as pune eu o poza, dar te las pe tine :))

kox_24 06-03-11 13:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
chiar asa nu ne mai tine in suspans.poze ceva?!!!!

und_Alexx 06-03-11 21:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
cautaaaaaaaaa cablulllllll sa vedem ce si cum sta treaba....ce zice publicul etc...


adf .... vezi ca sunt cu luneta pe tine ! si caius o luat o torpila in aceeasi zi....PAZEAAA

TM 77 ADF 06-03-11 23:52

re: E46 - TM 77 EEE
 
e topicu lu caius, il lasam pe el... nu ne bagam :)) asteptam :))

Caius TM 07-03-11 11:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
8 Attachment(s)
gata, am reusit sa iau pozele ...
este vorba de style 95 .. 9j cu 10j ... 19"
pozele au fost facute in graba.. si masina statea pe cauciuc.. o sa mai trag de aripi sa vad cat coboara..
revin cu detalii .... :D

B-99-SAA 07-03-11 11:06

re: E46 - TM 77 EEE
 
Imi place cum dau jantele :D Sa le invarti sanatos :)

dr_pricop 07-03-11 11:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
Mister jantele dau f bine sa stii si daca mai tragi un pic de aripioare o sa fie ok.spor la treaba

kox_24 07-03-11 11:21

re: E46 - TM 77 EEE
 
fortaaaaaa!!!!!!!

da_joint 07-03-11 11:28

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Simplu,clean si frumos. sa mai linistit pake acum...sa cam speriat ca pui suparari de jante:))

Caius TM 07-03-11 11:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
B-99-SAA ... mersi :D

dr_pricop .. astea le-am facut in graba ... o sa vina finisat tot

kox_24 ... nu pot sa-mi dau seama daca ai fost ironic sau iti plac :lol:

da_joint ... o sa vina si alea mai incolo :lol:


intre timp am incaltzat jantele de spate cu 225.35 (pe 10j) ...

EuNuAltul 07-03-11 12:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
vai in ce fel stau gumele :) si cand ma gandesc ca eu am avut 275/35 pe aceleasi jante si arata beton ....la tine o sa arate maxim de beton :)).

sprinter 07-03-11 12:12

re: E46 - TM 77 EEE
 
Bravo bai gogoshik hai cu ele pe masina sa vedem ce iese :lol:

RoByNeT 07-03-11 13:23

re: E46 - TM 77 EEE
 
cam grav :lol: sa le invarti sanatos e bine bine

JusT_SaY_BoBo 07-03-11 14:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
arata foarte bine!

eqilibruee 07-03-11 14:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4149503)

intre timp am incaltzat jantele de spate cu 225.35 (pe 10j) ...

si pe fata cat pui ghips?

plictisit 07-03-11 16:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
chiar asa ma caius n-ai avut bani de anvelope mai late ? :lol:

Maniak22 07-03-11 16:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
e regula la caius 225 cu 35 pe 10J :) se pare
bv chiar arata f f bine jantele pe masina...:)


All times are GMT +2. The time now is 10:54.

- Copyright 2026 4Tuning