![]() |
bay.. daca accord nu e, civic, nu e.... crx, cr-v si prelude nici atat :D , atunci... ce eeeee?!? :oops:
honda stream? :oops: |
modelu` masini tot cu A incepe , NU E Accord
|
Acura ?
|
nope
|
aerodeck? :oops: :roll:
|
:no:
|
speedy.. ma dau batut :anger: :blink: :ashamed: :chuckel:
dau o :drunk: daca zici ce masina e.... sau pana atunci eu ma :paper: si tot aflu :P |
dar sigur e honda :?:
|
Honda Avancier :?:
|
nu,e Honda Ascot Rafaga,urmatoru` e Avancier,bagati poza :arrow:
|
1 Attachment(s)
bag eu dk nu cer prea mult :D
|
nissan :?: :?:
|
nope...
|
hmmm... zii shi tuh in ce tzara e facuta!
:? |
buick park avenue Ultra 2004 anniversary edition
|
buick ii , baga poza .
|
Ba, voi aveti o baza de date de dati raspunsurile astea ... si folositi TOTI aceeasi baza de date!
... Cheateres allways win !!! ... |
ursu.. daca am avea o baza de date... nu ne-am mai cacai atat sa ghicim o masina ( uitate in mesaje mai bine....) si in plus... unii cunosc masinile, le-au vazut pe strada, sau pe net... si le-au ramas in minte.....
so... nu vad care ar fii problema .... |
lasati palavrageala si bagati odata poza
|
1 Attachment(s)
Ursule, buickul il vad relativ des pe strada, si l-am vazut de aproape, pipaitm suit in el la Salonul auto, de ala l-am recunoscut usor
stati sa caut o poza |
Nissan 200SX/Silvia modelul S12, aduce foarte mult cu masina aia
|
:x Fara poze intregi!!!! :?
|
pai e intreaga poza si tot n-a ghicit nimeni
200SX - nu e S13, chiar departe :) (aduce putin caroseria insa) |
Buick Reatta
|
3,8l, de la sf anilor 80 ... 89 chiar, daca nu mma insel!
Imi plac mainile americane! |
Re:
Quote:
poate o fi: pontiac firebird (nu cred dar incercarea moarte nare) |
a ghicito URSU
baga poza PS: e din 90 |
Re:
Quote:
|
Intreaga, de state ...
1 Attachment(s)
Ce masini faceau si astia!
|
ford ?? :roll:
|
Enterprise..... :? :?: :wink:
cre' k o piloteaza Picard... :) :P |
dak nu ma inshel scrie mare pe aripa in spate Plymouth.. nu stiu ce model si sincer nici nu ma intereseaza k e kiar penibila.. oricum, ink cineva care tine cont de 'regulile' acestui joc :roll:
@the_mav: looooool si in dreapta sta Data si il dirijeaza pe unde sa mearga :lol: |
plymouth nu ?
|
dodge charger?
|
Vedeti ca va dau flashuri Romulanii... :lol:
|
nu-i nimik avem dispozitivul anti-orbire primit cadou de la klingonieni :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
:? hmmm
I-a zicetzi ce mashina`i asta??? -hai k e ushor- :wink: |
ct-87-ady :x :x :x bay.. asteapta si tu sa ghicim masina (daca se poate numi asa) din poza... si dupa aceea pui si u poza ta :? :? :?
|
Poza lui Ady e mai la subiect decat cea de dinainte..BMW Z1?
|
Re:
Quote:
Da Bogdan e Z1! Pune poza pls! |
| All times are GMT +2. The time now is 12:10. |
- Copyright 2026 4Tuning