Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

R-NOS15 03-10-04 19:45

bay.. daca accord nu e, civic, nu e.... crx, cr-v si prelude nici atat :D , atunci... ce eeeee?!? :oops:

honda stream? :oops:

Speedy 03-10-04 19:50

modelu` masini tot cu A incepe , NU E Accord

vcosmin 03-10-04 20:37

Acura ?

Speedy 03-10-04 20:42

nope

R-NOS15 03-10-04 20:44

aerodeck? :oops: :roll:

Speedy 03-10-04 20:47

:no:

R-NOS15 03-10-04 22:20

speedy.. ma dau batut :anger: :blink: :ashamed: :chuckel:

dau o :drunk: daca zici ce masina e.... sau pana atunci eu ma :paper: si tot aflu :P

@Nos@ 04-10-04 13:34

dar sigur e honda :?:

Bogdan_16v 04-10-04 13:41

Honda Avancier :?:

Speedy 04-10-04 22:34

nu,e Honda Ascot Rafaga,urmatoru` e Avancier,bagati poza :arrow:

SpeedeR 04-10-04 22:44

1 Attachment(s)
bag eu dk nu cer prea mult :D

Speedy 04-10-04 22:50

nissan :?: :?:

SpeedeR 04-10-04 22:56

nope...

CT-87-ADY 05-10-04 07:43

hmmm... zii shi tuh in ce tzara e facuta!
:?

pimp_lex 05-10-04 09:19

buick park avenue Ultra 2004 anniversary edition

Lunaticu 05-10-04 11:29

buick ii , baga poza .

U R S U 05-10-04 18:44

Ba, voi aveti o baza de date de dati raspunsurile astea ... si folositi TOTI aceeasi baza de date!

... Cheateres allways win !!! ...

R-NOS15 05-10-04 20:10

ursu.. daca am avea o baza de date... nu ne-am mai cacai atat sa ghicim o masina ( uitate in mesaje mai bine....) si in plus... unii cunosc masinile, le-au vazut pe strada, sau pe net... si le-au ramas in minte.....

so... nu vad care ar fii problema ....

g-spott 05-10-04 23:09

lasati palavrageala si bagati odata poza

pimp_lex 06-10-04 07:39

1 Attachment(s)
Ursule, buickul il vad relativ des pe strada, si l-am vazut de aproape, pipaitm suit in el la Salonul auto, de ala l-am recunoscut usor

stati sa caut o poza

200SX 06-10-04 11:00

Nissan 200SX/Silvia modelul S12, aduce foarte mult cu masina aia

CT-87-ADY 06-10-04 15:25

:x Fara poze intregi!!!! :?

pimp_lex 06-10-04 18:51

pai e intreaga poza si tot n-a ghicit nimeni

200SX - nu e S13, chiar departe :) (aduce putin caroseria insa)

U R S U 06-10-04 21:00

Buick Reatta

U R S U 06-10-04 21:02

3,8l, de la sf anilor 80 ... 89 chiar, daca nu mma insel!

Imi plac mainile americane!

200SX 06-10-04 21:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pimp_lex\"
pai e intreaga poza si tot n-a ghicit nimeni

200SX - nu e S13, chiar departe :) (aduce putin caroseria insa)

cu S13 nu aduce nici pe departe, io ziceam de S12 in fine nu conteaza


poate o fi:
pontiac firebird

(nu cred dar incercarea moarte nare)

pimp_lex 06-10-04 22:05

a ghicito URSU

baga poza

PS: e din 90

PYT 07-10-04 12:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pimp_lex\"
pai e intreaga poza si tot n-a ghicit nimeni

200SX - nu e S13, chiar departe :) (aduce putin caroseria insa)

inseamna k n-ai inteles ideea.. nu tre sa bagi masini cat mai grele si atunci sa compensezi punand poza intreaga, ci tre sa fie bucati din masini ultra-cunoscute la kre sa iti coci putin mintea cu ce aduce (dak ai cultura) si nu sa cauti rpd pe google sau mai stiu eu ce :roll:

U R S U 07-10-04 12:20

Intreaga, de state ...
 
1 Attachment(s)
Ce masini faceau si astia!

Speedy 07-10-04 12:24

ford ?? :roll:

the_mav 07-10-04 12:27

Enterprise..... :? :?: :wink:

cre' k o piloteaza Picard... :) :P

PYT 07-10-04 12:50

dak nu ma inshel scrie mare pe aripa in spate Plymouth.. nu stiu ce model si sincer nici nu ma intereseaza k e kiar penibila.. oricum, ink cineva care tine cont de 'regulile' acestui joc :roll:

@the_mav: looooool si in dreapta sta Data si il dirijeaza pe unde sa mearga :lol:

EvLSant0S 07-10-04 14:11

plymouth nu ?

R-NOS15 07-10-04 14:27

dodge charger?

Bogdan_16v 07-10-04 14:29

Vedeti ca va dau flashuri Romulanii... :lol:

PYT 07-10-04 14:37

nu-i nimik avem dispozitivul anti-orbire primit cadou de la klingonieni :lol: :lol: :lol:

CT-87-ADY 07-10-04 15:42

1 Attachment(s)
:? hmmm
I-a zicetzi ce mashina`i asta??? -hai k e ushor- :wink:

R-NOS15 07-10-04 16:45

ct-87-ady :x :x :x bay.. asteapta si tu sa ghicim masina (daca se poate numi asa) din poza... si dupa aceea pui si u poza ta :? :? :?

Bogdan_16v 07-10-04 18:10

Poza lui Ady e mai la subiect decat cea de dinainte..BMW Z1?

CT-87-ADY 07-10-04 19:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"R-NOS15\"
ct-87-ady :x :x :x bay.. asteapta si tu sa ghicim masina (daca se poate numi asa) din poza... si dupa aceea pui si u poza ta :? :? :?

dak se incadra in regulament stai linishtit k nu postam! Dar din pkte nu se incadreaza ...
Da Bogdan e Z1! Pune poza pls!


All times are GMT +2. The time now is 12:10.

- Copyright 2026 4Tuning