Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

cristi_tecar_30 23-06-10 19:25

Re: E60 - 535d
 
inca stau in dubii daca sa merg la sibiu sau weekendu viitor la satu-mare ca la aman2 nu am cum sa ajung

cristi_tecar_30 25-06-10 20:01

Re: E60 - 535d
 
3 Attachment(s)
un mic update la masina.am furat ideea dar sper ca sa nu se supere pe mine si sa imi ia bani pt dreptu de autor.dar parerea mea ca dau foarte bine.ideea a fost furata de la B 77 ZXZ.nu il shtiu dar am vazut ceva poze pe net si mi'a placut foarte mult cum da

cristi street 25-06-10 20:38

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3470226)
un mic update la masina.am furat ideea dar sper ca sa nu se supere pe mine si sa imi ia bani pt dreptu de autor.dar parerea mea ca dau foarte bine.ideea a fost furata de la B 77 ZXZ.nu il shtiu dar am vazut ceva poze pe net si mi'a placut foarte mult cum da

man superbe stopurile
ft tare

DEVIL's Style 25-06-10 22:30

Re: E60 - 535d
 
vizual , impactul e devastator ! dar la capitolul functionalitate cum stau acum stopurile ... se mai distinge ceva? si te rog sa explici mai detaliat cum ai procedat sa faci stopurile asa?

Scricy HKS 26-06-10 00:11

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 3470523)
vizual , impactul e devastator ! dar la capitolul functionalitate cum stau acum stopurile ... se mai distinge ceva? si te rog sa explici mai detaliat cum ai procedat sa faci stopurile asa?

cu spray... se vede in prima poza:-)

haralex 26-06-10 00:33

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by Scricy HKS (Post 3470733)
cu spray... se vede in prima poza:-)

is suflate cu pistolu ... in prima poza nu erau destul de uscate de aceea se vad asa ... si urmeaza un polish sa ii deie luciul

Gyo*TDS 26-06-10 00:58

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3470226)
un mic update la masina.am furat ideea dar sper ca sa nu se supere pe mine si sa imi ia bani pt dreptu de autor.dar parerea mea ca dau foarte bine.ideea a fost furata de la B 77 ZXZ.nu il shtiu dar am vazut ceva poze pe net si mi'a placut foarte mult cum da

frumos update :D

vladigrec 26-06-10 01:02

Re: E60 - 535d
 
super ii sta asa !!! :shock::shock: ,e cu vopsea speciala pentru stopuri sau vopsea normala ?

cristi_tecar_30 26-06-10 08:15

Re: E60 - 535d
 
Nu au fost făcute cu spray.au fost matuite apoi vopsit partea neagră si apoi lacuit tot stopu inclusiv semnalizarea si apoi montate pe maşina.au fost făcute la un vopsitor in Cluj.părerea mea ii ca da bine :)

Xploshion 26-06-10 10:11

Re: E60 - 535d
 
Spoiler pe fata de M5 cand ii pui ? :-P
Frumos ! Chiar frumos ! :-P

cristi_tecar_30 27-06-10 01:20

Re: E60 - 535d
 
3 Attachment(s)
cateva poze de la GLL Tuning Show Sibiu

Xploshion 27-06-10 09:38

Re: E60 - 535d
 
Mafia Style ! 8):-P

vladigrec 27-06-10 10:38

Re: E60 - 535d
 
nu iti iei oglinzi de ///M ?

cristi_tecar_30 27-06-10 13:12

Re: E60 - 535d
 
asta ar urma sa fac.acuma sa vad cand si de unde ca vreau originale

Provenzano 27-06-10 13:43

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3473015)
cateva poze de la GLL Tuning Show Sibiu

frumoasa masina. bv

cristi_tecar_30 28-06-10 18:19

Re: E60 - 535d
 
mersi :D

haralex 29-06-10 10:20

Re: E60 - 535d
 
4 Attachment(s)
RUN :rolleyes2

cristi_tecar_30 29-06-10 10:22

Re: E60 - 535d
 
mersi CEV!!

M.y.k.e 29-06-10 18:20

Re: E60 - 535d
 
da , da , da , chiar RUN`ul :-P
frumoasa man ... cu oglinzile de M5 ai rezolvat ceva ?

cristi_tecar_30 29-06-10 22:32

Re: E60 - 535d
 
caut ceva oglinzi.chiar daca nu sunt noi sa fie originale.daca shtie cineva va rog dati un pm.imi pare bine ca iti place:D

M.y.k.e 29-06-10 23:26

Re: E60 - 535d
 
poi imi place din toate pct'ele de vedere ..am vb'it si pe mess` desi tu intrii cam rar ... :-P

JusT_SaY_BoBo 30-06-10 14:56

Re: E60 - 535d
 
super arata cu stopurile asa.daca erau o idee mai deschise cred ca era mai bn dpdv al vizibilitatii:lol:

cristi_tecar_30 30-06-10 20:07

Re: E60 - 535d
 
pai eu oricum am si stopu de dupa luneta care nu ii fumuriu.si noaptea se vad bine si pozitile.inca nu am avut nici un incident :D

cristi_tecar_30 08-07-10 02:28

Re: E60 - 535d
 
rog un moderator sa inchida topicu.multumesc

BMnWA 08-07-10 08:33

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3501462)
rog un moderator sa inchida topicu.multumesc

unde pleci ? :)

Claudius25 11-11-10 18:21

Re: E60 - 535d
 
vreau si eu volan ca al tau daka sti pe cineva sa daka stie cineva id meu anduclau

stel_i79 15-11-10 07:27

Re: E60 - 535d
 
foarte misto...are neveoie de multa atentie...negru..:))

Alex4u 18-11-10 18:53

Re: E60 - 535d
 
stopurile alea au iesit mortale....negru ala lucios...sunt curios cum se vad aprinse...

Adryanbmw 24-11-10 20:13

Re: E60 - 535d
 
foarte frumos e60 impresionant si suparat ai grija de el mult noroc la el colegu si spor la modificat.BMW placerea de a conduce:-P

sRn- 25-02-11 15:30

Re: E60 - 535d
 
Sa tot ai o masina asa la 18-19 ani :)) , bine macar ca nu asculti manele cum era articolu ala si ca iti faci ceva pe la ea , nu o tii doar pt plimbat , respect :))

epilse 01-03-11 09:45

Re: E60 - 535d
 
Am vazuto ieri prin Suceava.

wolverine 05-02-14 06:47

Re: E60 - 535d
 
cer scuze pt offtopic, poate stie cineva, am gasit un 535d, facelift 286cp, din cate stiu eu, pe masina asta sa pus doar cutie automata, aceasta are cutie manuala. e posibil sa fi venit din fabrica asa? este individual, daca cumva conteaza treaba asta.


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning