![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Ma bag si eu daca e dar...sa-mi ziceti cand e meciu :) :P
Sa nu ma luati cu dume ca sunt fata ca nu stiu ce , daca vreti facem un test pe public si dupaia ;) daca aveti dubii , si va dau si web sa nu fie vre-o indoiala asupra mea ;) ! Hf boys ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
alt relativ incepator ...
sa ziceti serveru` si ora :) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
si sa imi scoateti si mie banu' :lol::lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
deci panacum suntem 5
NONE ReleaseD MillionDollarBaby Spark Si eu sm01tomi alias niku meu MaD^_^Tomi(stiu cae ciudat dar na...) Cine se mai baga ? |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hai faceti ceva sau repede ... sau maine.
nu de alta dar unii mai trebuie sa si doarma |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Oricine ? :P Ma bag eu atunci daca e asa, alias TazMan.
Salve Ps: pcp.gemenii.ro nu imi apare la favorite.....un ip daca imi dati poate o sa rezolve problema :P Le: e trecut pe vechiul protocol acum am vazut :D si imi cere patchu ala sa il instalez. :chainsaw: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
macar sa aveti toti steam si sa vorbim acolo :lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
n-avem sv :(...
poate vorbeste Clau' cu Andy :rolleyes2 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
in cel mai rau caz fac eu un servercu new game si dati join :))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu cred ca merge asa ushor ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
merge de multe ori ma joc asa cu prieteni :lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
tu joci pe LAN....as face eu dar am ip dinamic si sunt in Germania si voi aveti lag :???: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu joc lan si am si eu ip dinamic
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu cam pe la 1 ma retrag fie ca este server fie ca nu ...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
jucam maine nu azi
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
toata baza ramane Clau' :???:
hai mai Clau' te rasplatesc eu in naturä :lol: 1 kg morcovi , 1 kg ceapä , 1 kg cartofi...doar nu te-ai gandit la prostii ? :lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
probabil ca nu.
dar daca zicea MDB sau alta de pe aici statea altfel situatia ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
S-ar putea sa fac maine rost de sv 8)
nu primit nimic... oricum daca vreti sa jucati acum ca ma bag si eu... sv public... Cs.cellnet.ro 86.106.85.243:27015 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Hmm ...None ...ti-am zis , pana mea , eu nu pot lua decizii in locul lui Andy :) imi este prieten dar pana la urma el este Sefu ! Este decizia lui , tu trebuia sa dai pozele , pe loc + 6 poze...nu 3 !!! stii foarte bine , ca fiecare server/forum , fiecare are niste reguli ! nu putem juca asa anapoda...daca toti am face ce am vrea noi ar devenii totul un mare HAOS ...asa ca nu stiu ce sa zic...eu joc mai non-stop la mine pe srv...dar mai am momente cand mai joc si pe PGN sau altele...daca nu vrea andy sa ne deschida un server tot din partea "gemenii" o sa vorbesc cu baietii de pe PGN poate imi lasa serveru sa dam meci daca voi nu faceti rost ;) !
HF ! Later edit @ reclama : pcp.gemenii.ro !!!! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
ca sa intre pe ala si la mine nu ?:twisted: Clau' vrei sa ne batem ? :twisted: am glumit...cānd intra andy pe mess poate il conving eu :rolleyes2 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Pfff pana mea ...vezi cum faci ;) mai bine cauti si dai toate pozele ...adica 6 nu 3 :) ...in fine...CAND E MECIU cu userii 4 tuning? huh ? :D nu de alta dar eu de craciun sunt plecata...tocmai undeva pe munte suuuuuus si nu cred ca o sa gasesc vre-o sala de net =)) sau imi iau calculatorul si-l conectez la vre-un copac :)) ma joc in padure cu veveritze cs :)) , ce imaginatie bogata pot sa am :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
vezi ca s-au impartit pijamalele...sau tie nu ti-au dat ? :lol: hai noapte buna si vise placute tuturor care va uitati cum las eu mesaje de nebun la ora asta :lol::lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Datimi un steam id unu care joaca si pe pcp.gemenii.ro
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Nu joaca nimeni de aici pe pcp.gemenii.ro , eu sunt singura care joaca :) , nu am steam joc de pe valve...ce probleme ai ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
si am formatat pc-ul si am pierdut tot..acum am alt cs :rolleyes2 cum ramane cu banul :evil::evil: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
o man' da numa non-steam pot juca acolo :rolleyes2:rolleyes2
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
vezi in stanga scrie DOWNLOAD si sub el scrie CS v1.6 Full descarca-l si joaca :) are doar 300-400 MB...cs-ul meu are 3 GB :lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
frate numi trebe non-steam raman la steam si ma joc pe alte servere
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
si eu daca vreau sa intru pe steam ori intru pe originalu' meu...sau pe PacSteam ::-) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Am steam original frate:shock:
si ce coduri ma?:rolleyes2coduri pe steam wai ma codurilesunt mai ales pe non-steam :rolleyes2 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
92.84.108.233:27015 go go go ca e al nostru svr eu alias micutzu
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hao mah exista vreun server 4tuning?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
aici nu mai scire nimeni
alex_vt e sau nu server pe care pot juca cu steam:?: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pt jucatorii de cs : este un fel de paintball dar numai k este cu laser :) un fost program de pregatire pt trupele comando a devenit un joc super tare pt oricine :D pt mai multe detalii www.lasertagdivision.ro :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Deci pana la urma exista vre-un server 4tuning ? sa intram membrii de pe forum ?
Sau este cineva in stare sa faca vre-un server intitulat 4T ? are unde sa tina sau nu ? R: pcp.gemenii.ro gogogo! name :vop.CLaudia :) HF ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
iar ai luat-o in fata :twisted::twisted: Eu va astept pe :2gun: Cs.PGLZone.Net :2gun: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
taci ! plz ! mc ! dnd ! :))))) Eu va ashtept pe pcp.gemenii.ro :> mc ! :D:)) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Pentru cine e interesat de cupe 2vs2 prv MEEE !!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning