Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

DTH 19-12-08 17:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Ma bag si eu daca e dar...sa-mi ziceti cand e meciu :) :P

Sa nu ma luati cu dume ca sunt fata ca nu stiu ce , daca vreti facem un test pe public si dupaia ;) daca aveti dubii , si va dau si web sa nu fie vre-o indoiala asupra mea ;) !

Hf boys !

Spark 19-12-08 18:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
alt relativ incepator ...
sa ziceti serveru` si ora :)

NONE 19-12-08 21:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1931291)
Ma bag si eu daca e dar...sa-mi ziceti cand e meciu :) :P

Sa nu ma luati cu dume ca sunt fata ca nu stiu ce , daca vreti facem un test pe public si dupaia ;) daca aveti dubii , si va dau si web sa nu fie vre-o indoiala asupra mea ;) !

Hf boys !

nu vorbesti si tu cu Andy sa jucam pe gemenii ? :D
si sa imi scoateti si mie banu' :lol::lol:

sm01tomi 19-12-08 23:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
deci panacum suntem 5
NONE
ReleaseD
MillionDollarBaby
Spark
Si eu sm01tomi alias niku meu MaD^_^Tomi(stiu cae ciudat dar na...)
Cine se mai baga ?

Spark 19-12-08 23:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hai faceti ceva sau repede ... sau maine.
nu de alta dar unii mai trebuie sa si doarma

TazMan 19-12-08 23:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Oricine ? :P Ma bag eu atunci daca e asa, alias TazMan.
Salve


Ps: pcp.gemenii.ro nu imi apare la favorite.....un ip daca imi dati poate o sa rezolve problema :P

Le: e trecut pe vechiul protocol acum am vazut :D si imi cere patchu ala sa il instalez. :chainsaw:

sm01tomi 19-12-08 23:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
macar sa aveti toti steam si sa vorbim acolo :lol:

NONE 19-12-08 23:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
n-avem sv :(...
poate vorbeste Clau' cu Andy :rolleyes2

sm01tomi 19-12-08 23:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
in cel mai rau caz fac eu un servercu new game si dati join :))

Spark 19-12-08 23:28

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu cred ca merge asa ushor ;)

sm01tomi 19-12-08 23:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
merge de multe ori ma joc asa cu prieteni :lol:

NONE 19-12-08 23:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sm01tomi (Post 1931926)
merge de multe ori ma joc asa cu prieteni :lol:

nu prietenu' :lol:
tu joci pe LAN....as face eu dar am ip dinamic si sunt in Germania si voi aveti lag :???:

sm01tomi 19-12-08 23:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu joc lan si am si eu ip dinamic

Spark 19-12-08 23:34

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu cam pe la 1 ma retrag fie ca este server fie ca nu ...

sm01tomi 19-12-08 23:35

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
jucam maine nu azi

NONE 19-12-08 23:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
toata baza ramane Clau' :???:
hai mai Clau' te rasplatesc eu in naturä :lol:
1 kg morcovi , 1 kg ceapä , 1 kg cartofi...doar nu te-ai gandit la prostii ? :lol:

Spark 19-12-08 23:42

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
probabil ca nu.
dar daca zicea MDB sau alta de pe aici statea altfel situatia ;)

NONE 19-12-08 23:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
S-ar putea sa fac maine rost de sv 8)
nu primit nimic...
oricum daca vreti sa jucati acum ca ma bag si eu...
sv public...
Cs.cellnet.ro
86.106.85.243:27015

DTH 20-12-08 01:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hmm ...None ...ti-am zis , pana mea , eu nu pot lua decizii in locul lui Andy :) imi este prieten dar pana la urma el este Sefu ! Este decizia lui , tu trebuia sa dai pozele , pe loc + 6 poze...nu 3 !!! stii foarte bine , ca fiecare server/forum , fiecare are niste reguli ! nu putem juca asa anapoda...daca toti am face ce am vrea noi ar devenii totul un mare HAOS ...asa ca nu stiu ce sa zic...eu joc mai non-stop la mine pe srv...dar mai am momente cand mai joc si pe PGN sau altele...daca nu vrea andy sa ne deschida un server tot din partea "gemenii" o sa vorbesc cu baietii de pe PGN poate imi lasa serveru sa dam meci daca voi nu faceti rost ;) !

HF !

Later edit @ reclama : pcp.gemenii.ro !!!!

NONE 20-12-08 03:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1932087)
Later edit @ reclama : pcp.gemenii.ro !!!!

aaa faci reclama la sv-ul ala ?
ca sa intre pe ala si la mine nu ?:twisted:
Clau' vrei sa ne batem ? :twisted:
am glumit...cānd intra andy pe mess poate il conving eu :rolleyes2

DTH 20-12-08 04:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 1932171)
aaa faci reclama la sv-ul ala ?
ca sa intre pe ala si la mine nu ?:twisted:
Clau' vrei sa ne batem ? :twisted:
am glumit...cānd intra andy pe mess poate il conving eu :rolleyes2

shhhht , i`m a girl asa ca , lady`s first :> !

Pfff pana mea ...vezi cum faci ;) mai bine cauti si dai toate pozele ...adica 6 nu 3 :) ...in fine...CAND E MECIU cu userii 4 tuning? huh ? :D nu de alta dar eu de craciun sunt plecata...tocmai undeva pe munte suuuuuus si nu cred ca o sa gasesc vre-o sala de net =)) sau imi iau calculatorul si-l conectez la vre-un copac :)) ma joc in padure cu veveritze cs :)) , ce imaginatie bogata pot sa am :lol::lol::lol::lol::lol:

NONE 20-12-08 05:02

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1932184)
shhhht , i`m a girl asa ca , lady`s first :> !

Pfff pana mea ...vezi cum faci ;) mai bine cauti si dai toate pozele ...adica 6 nu 3 :) ...in fine...CAND E MECIU cu userii 4 tuning? huh ? :D nu de alta dar eu de craciun sunt plecata...tocmai undeva pe munte suuuuuus si nu cred ca o sa gasesc vre-o sala de net =)) sau imi iau calculatorul si-l conectez la vre-un copac :)) ma joc in padure cu veveritze cs :)) , ce imaginatie bogata pot sa am :lol::lol::lol::lol::lol:

tu inca nu dormi ?:lol:
vezi ca s-au impartit pijamalele...sau tie nu ti-au dat ? :lol:
hai noapte buna si vise placute tuturor care va uitati cum las eu mesaje de nebun la ora asta :lol::lol:

sm01tomi 20-12-08 18:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Datimi un steam id unu care joaca si pe pcp.gemenii.ro

DTH 20-12-08 19:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Nu joaca nimeni de aici pe pcp.gemenii.ro , eu sunt singura care joaca :) , nu am steam joc de pe valve...ce probleme ai ?

NONE 20-12-08 19:33

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1933248)
Nu joaca nimeni de aici pe pcp.gemenii.ro , eu sunt singura care joaca :) , nu am steam joc de pe valve...ce probleme ai ?

jucam si eu pe gemenii dar am ban :lol:
si am formatat pc-ul si am pierdut tot..acum am alt cs :rolleyes2
cum ramane cu banul :evil::evil:

sm01tomi 20-12-08 19:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
o man' da numa non-steam pot juca acolo :rolleyes2:rolleyes2

NONE 20-12-08 20:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sm01tomi (Post 1933275)
o man' da numa non-steam pot juca acolo :rolleyes2:rolleyes2

http://games.gmb.ro/
vezi in stanga scrie DOWNLOAD si sub el scrie CS v1.6 Full
descarca-l si joaca :)
are doar 300-400 MB...cs-ul meu are 3 GB :lol:

sm01tomi 20-12-08 20:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
frate numi trebe non-steam raman la steam si ma joc pe alte servere

NONE 20-12-08 20:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sm01tomi (Post 1933340)
frate numi trebe non-steam raman la steam si ma joc pe alte servere

pe steam sunt mai multe coduri decat pe non-steam ;)
si eu daca vreau sa intru pe steam ori intru pe originalu' meu...sau pe PacSteam ::-)

sm01tomi 20-12-08 21:54

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am steam original frate:shock:
si ce coduri ma?:rolleyes2coduri pe steam wai ma codurilesunt mai ales pe non-steam :rolleyes2

NONE 20-12-08 22:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sm01tomi (Post 1933471)
Am steam original frate:shock:
si ce coduri ma?:rolleyes2coduri pe steam wai ma codurilesunt mai ales pe non-steam :rolleyes2

intra pe sv-erele oficiale pgl...cu wall...si stai spec. sa vezi cum pun aia tinta prin zid ;)...mai rau ca pe non-steam...

alex vt 21-12-08 18:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
92.84.108.233:27015 go go go ca e al nostru svr eu alias micutzu

sm01tomi 21-12-08 19:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by alex vt (Post 1934961)
92.84.108.233:27015 go go go ca e al nostru svr eu alias micutzu

pot juca cu steam ?:lol:

alex vt 22-12-08 20:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hao mah exista vreun server 4tuning?

sm01tomi 27-12-08 17:26

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
aici nu mai scire nimeni

alex_vt e sau nu server pe care pot juca cu steam:?:

Bogdan2fsc 27-12-08 21:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pt jucatorii de cs : este un fel de paintball dar numai k este cu laser :) un fost program de pregatire pt trupele comando a devenit un joc super tare pt oricine :D pt mai multe detalii www.lasertagdivision.ro :D

DTH 27-12-08 22:39

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Deci pana la urma exista vre-un server 4tuning ? sa intram membrii de pe forum ?
Sau este cineva in stare sa faca vre-un server intitulat 4T ? are unde sa tina sau nu ?

R: pcp.gemenii.ro gogogo!
name :vop.CLaudia :) HF !

NONE 27-12-08 22:52

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1944981)
.......

iar tu cu reclama ta :lol::lol:
iar ai luat-o in fata :twisted::twisted:
Eu va astept pe :2gun: Cs.PGLZone.Net :2gun:

DTH 28-12-08 00:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 1945007)
iar tu cu reclama ta :lol::lol:
iar ai luat-o in fata :twisted::twisted:
Eu va astept pe :2gun: Cs.PGLZone.Net :2gun:


taci ! plz ! mc ! dnd ! :)))))

Eu va ashtept pe pcp.gemenii.ro :>

mc ! :D:))

IuLiaNo 30-01-09 14:46

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Pentru cine e interesat de cupe 2vs2 prv MEEE !!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning