![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
aha am inteles,vad ca tot nu ai renuntat la moto....am crezut ca vrei sa mai schimbi ceva la polo sau la o alta masina pe care o mai ai sau pe care ai vrea sa o iei....oricum bafta si noroc...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Salut, inca nu este o masina "tare", dar slefuiesc la ea de-mi sar capacele si sper ca in curind va fi...Urmeaza praguri, eleron, pleoape si priza pe top(deja le-am desenat)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
toyo ... bine ai venit ;)
succes cu proiectu` |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
toyoman ce marca ii masina???zine ceva de masina,ce modificari ai mai facut,ce motor ai?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Mersi Spark, va tin la curent...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ii o Toyota Starlet din 1985, are 54 de cai, 3 valve /cilindru, i-am pus inchidere cu telecomanda cu cheie briceag, acum ii fac pragurile, apoi urmeaza in ordine eleronul,pleoapele, priza de pe top si la urma un suport de difuri in tot portbagajul.Daca vrei poti sa vi sa o vezi, am atelierul pe Slavici
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Slavici 31, ma cheama Bogdan, te astept, o sa vezi in fata portii un focus combi albastru
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
iti urez si eu bun venit la noi p forum.te invitam sa ne prezinit proiectu cu starletu tau la masina si userii nostri din sm.iti multumim si asteptam cu nerabdare pozele
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mersi pentru incurajari! mai am de lucru cam o luna poate doua, intre timp o sa mai pun ceva poze, dar daca cineva vrea sa o vada live va astept cu drag(am un espresso traznet!!!:) )
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
6 Attachment(s)
sal all....is din satu mare...pun si eu ceva poze cu masini...poze facute de mien si de alti prieteni...dak sau repetat scuze...sper sa nu se supere proprietarii
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
15 Attachment(s)
continuarea...golful ala rosu are alta cilaore...albastru deschis...da nu am poze
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
bine ai venit bmw fear....ai pozat multe masini, dar mai sunt acolo multe de vazut :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
9 Attachment(s)
mai pun cate ceva..
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
da, eu as fi ala, nush daca m-ai vazut prin oras dar umblu destul de mult cu el. poate o sa ma prinzi odata :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
da team vazut de o gramada d ori...mai ales pe sanatati..pacolo ii dai talpa :D...si mai ales cand aud sunetu..apoi intorc capu`:D:P
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
DAK TE ROG EU FRUMOS,NU MAI PUNE POZE LUATE DP FORUM SAU DP SITEUL NLR! MULTUMESC |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ok...scz ...nu o sa mai pun...da alea facute de mine pot sa le pun?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ii fain ursuletu ala verde inchis ZZL...ii din carei,suna bine toba si merge si fain....o sa fac si eu poza la a mea,am facut mici modificari la design....;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am vazut in oras, mai precis pe Lucian Blaga dupa Unio, un ursulet alb cu genti faine, parcat pe partea dreapta cum iesim din oras. Arata super misto masina dar nu stiu ce motor are ??? Are insa suspensii sport si vopseaua ii sta bine pe ea. Nu stiti a cui este ?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
ii fain ursu,asta ii ala cu nr.de Bucuresti daca bine stiu,dar sub capota cam zero barat.....si niste poze cum am promis cu masina mea,am schimbat gentile cu buza,ochelarii i-am pus pe negru ca arata mai nervoasa asa,am lasat-o mai jos,spatele mai trebe un pic,telescoape Bilstein-galbene si discuri pe spate.....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
felicitari maistre pt masina.zic k e momentu sa t apuci un pic d ext k la motor esti boier.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
mai nou vad destul de des masina asta pe strazile orasului nostru....oare a cumparato cine din sm?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ursuletu ala alb arata fainut, dar eu am vazut acum nu demult cum pornea tipu motoru, era nevoie sa deschida capota si sa scormoneasca p-acolo.: (
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Io am vazut Calibra aia galbena Duminica in piata de masini da nu mai avea intercooleru scos prin capota !!!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
si pe aia o fwtuto cand o ajuns in SM,s-o bagat la motor si atat i-a fost la calibra aia...pacat de ea...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am o veste pt voi :) un mitsubishi lancer EVO IX rosu pe strazile din SM. E cu numere de Ungaria da nu va speriati ii cumparat doar de acolo :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Incet, incet, dupa cum am mai afirmat, SM va avea in timp un cuvant de spus in comunitatea 4tuning din Ro ;) ..... si asta e doar inceputul 8) ........ |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Nu situ ca nu mam uitat, da nu stiu daca era de vanzare da era in piata.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
bine zici szambi....incetu cu incetu ne ridicam si noi....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
tot pe threadu meu...ofof...oricum vad k nu il continua nimeni deci nu am nimik d comentat :)...a lui toma a fi evo ala? k eu asa stiu k il cheama...
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:57. |
- Copyright 2026 4Tuning