![]() |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
da si tu de veste cand sa merg dupa ea.. ma gandesc ca dai primu de ea :)),.. sau mai bine imi aduci tu una.. tot e primu Smoke :)))))))
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
burn cu 500le :D:D:D
io nu mai zic nimic |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
lol...nice ! !!:):):)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
like and old black and white movie :))))),... apropo? unde-i sunetu?!?!
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
so pierdut pe drum :)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
The Fiat and The Furious :D
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Tare filmuletul... ;)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Super frumos..am citit si in Cox..super fain super super.....multa munca si ambitie..felicitari..
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
am citit si yo in cox azi..super tare articolul..respect pentru masina si curaj!
p.s. poti conduce pe drumuri publice de la 16 ani cu fiatu ? iti trebe vreo atestare ceva ? lamureste-ma si pe mine..ca sunt interesat..:roll: |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
itzi trebuie carnet de conducere B1 shi masina sub 550 kg dar peste 400 kg
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
multumesc mult pentru informatii..
preturi ceva de scoala de sofer ptr b1 ? costa lafel ca la B ? |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
mai este un fiat 500 in cluj, nemodificat, dar re-construit de la 0 cu parti noi ;) arata superb si ii alui o fetita de 16 ani, cred ca in curand il scoate pe strazi, e portocaliu de ala frumos. acuma ai cu cine sa faci linie ;) :D
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
:) shtiu de fiat :))) shi de fetitza :))))
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
SEXY FIAT @ TOYS 4 BIG BOYS :arrow: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...192#post620192
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
4 Attachment(s)
Pe 600D poti face ceva?
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
pt bugetu potrivit orice se poate face, all the best , Smoke out
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
stage N, next level
mai pun poze cand ii gata |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
cand pe bancheta din spate stau 2 basi beton;)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
doi grasi mah :))
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
atat ii de mica...k incape sub BM :))))
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
salut.
daca imi amintesc bine anul trecut la oradea aveai pe fiat niste slicuri. pot sa te intreb ce dimensiune erau si de unde le-ai facut rost? mai poti face rost de o pereche? |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
tare rau arata buburuza asta..si respect pt cei care dintr-o astfel de masina reusesc sa faca sa ti-o doresti si tu :)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
stai sa vezi k e in lucru iara shi va arata mai rau :)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
tnx.
tare masina ti-ai tras. respectele mele pt munca depusa. astept sa vad bolidul pe strazi. |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
4 Attachment(s)
pun si eu niste poze mai explicite :)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
si noul body kit si noile stopuri si noua culoare ! e super frumoasa masina:P
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
super tare :) ...
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Cea mai tare jucarie la scara mare din Cluj!!... ;)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
stopurile sunt construite manual si custom de bogdan aka fiat500, va rog frumos......aplauze. EU am ramas uitmit oricum, now that's passion
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
ms ms pt aprecieri :);)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
frumos oricum luceste.
dar de ce ai facut`o mai deshis la culoare jos si mai inchis sus? nu era mai bine invers? |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
sus e neagra ma... da iti tre ochi antreanat :))))))))))))))))))))))))))))
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
probabil ca ii neagra sub albastru :P
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
2 lucruri care m-au facut sa ma simt la fel ca si cand privesc o emisiune "rides" sau "a car is reborn" sau "american hot rod" sau care o fi de pe discovery : mi-o luat o ora sa citesc cele 19 pagini ale topicului si calitatea lucrarii.. Felicitari! I'm speachless.
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
inca mai are pana la calitatea finisajelor din emisiunile de pe discovery, dar vorba aia....e tot in lucru...mai sunt multe de facut
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
foarte tare masina ! Respect !
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:54. |
- Copyright 2026 4Tuning