Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 06-11-10 20:02

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu mi-a dat nici un raspuns, deci slabe sanse.:rolleyes2

Am vazut ca nu la vandut. Il mai intreb odata.:shock:

Decodat 08-11-10 21:49

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP......

bobo11 12-11-10 10:19

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut,

Te rog adu-mi si mie asta:
http://cgi.ebay.com/SHELL-MAISTRO-FE...item3362746731

Dar inainte, spune-mi un pret total. Nu ar trebui sa fie mult avand in vedere de unde e si cat costa.

Multam.

Decodat 12-11-10 12:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut, costa 115 lei la tine acasa.

DrifterGT 12-11-10 15:07

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut, am un prieten in Romania care doreste aceasta macheta

Cat costa cu transport pana in Bucuresti ?

bobo11 12-11-10 16:02

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
OK cu 115 RON

Ai PM de la mine.

Decodat 12-11-10 17:48

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3806645)
Salut, am un prieten in Romania care doreste aceasta macheta

Cat costa cu transport pana in Bucuresti ?

Sorry, nu trimite in Romania.:cry:

Decodat 15-11-10 10:45

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...........

BH 07 MDF 15-11-10 10:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut.Ma poti ajuta cu o macheta de Lexus RX400h ? Nu conteaza marimea.

Decodat 15-11-10 22:00

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1 Attachment(s)
Asa ceva la scara 1/43 te duce la vreo 40$

BH 07 MDF 15-11-10 23:23

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Daca imi aduci si culoarea Silver Sand(un fel de maroniu) e perfect.Pretul e ok.

Decodat 18-11-10 21:54

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cautam!

Decodat 21-11-10 09:30

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP.........

Decodat 23-11-10 12:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP..........

Decodat 25-11-10 17:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up.........

Decodat 27-11-10 18:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up..........

2010 28-11-10 19:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Sefu vreau si eu asta cat ma ajunge:?::?:http://cgi.ebay.de/Wartburg-BMW-Dixi...item45f6d0cbf7

Decodat 28-11-10 20:53

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cu pretul de acum 35 E.

Decodat 30-11-10 20:55

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up.........

Decodat 04-12-10 23:18

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP........

andy design x 09-12-10 17:40

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cat ma ajunge asta cu transprt pana acasa???

Decodat 09-12-10 22:44

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Este licitatie:shock: Da-mi un pret maxim si licitez pentru ea.

Decodat 12-12-10 13:20

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up......

Decodat 14-12-10 22:59

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...............

Mihai90 17-12-10 12:13

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.de/Herpa-VW-Polo-III...88326256255557
dacă o poţi lua,ofer 25euro pe ea,vin în buzău personal

Decodat 17-12-10 16:19

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ar fi ok numai ca, trebuie sa ramana asa cum e acum. Problema este ca nu poate veni decat la sfarsitul lui Ian, este cu livrare in DE si atat.

Mihai90 17-12-10 16:20

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
păi e perfect

Decodat 17-12-10 16:22

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ok, o urmaresc.;)

Mihai90 17-12-10 16:24

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
poate găsiţi tot în banii ăştia varianta cu3uşi,chiar neagră

Decodat 20-12-10 10:12

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Sorry, a crecut licitatia.:cry: Ma uit in continuare poate gasim ceva in 3 usi.

Mihai90 20-12-10 10:32

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
mai bine,de fapt în 3 uşi am nevoie,şi dacă mai e şi neagră...
dar să fie fără defecte

zonda69 20-12-10 15:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Crezi ca poti sa-mi aduci asa ceva?

Daca da,spune-mi te rog cat ma costa cu tot cu transport

Ai cumva si un id de messenger ceva?

Multumesc


http://cgi.ebay.com/Minichamps-1-18-...item2a0ca8ef12

Tako 20-12-10 16:35

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
as fi interesat de modelul asta ...
daca se opreste la 15-18 lire

http://cgi.ebay.co.uk/RANGE-ROVER-SP...item3a617215ef

si daca ajunge la 18 lire cat ma costa cu totul?
mersi

Decodat 20-12-10 19:09

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by zonda69 (Post 3913728)
Crezi ca poti sa-mi aduci asa ceva?

Daca da,spune-mi te rog cat ma costa cu tot cu transport

Ai cumva si un id de messenger ceva?

Multumesc


http://cgi.ebay.com/Minichamps-1-18-...item2a0ca8ef12


Este 29$ transportul + 76$ la ora actuala, deci 105$ acum + 2$ taxa paypal + 5$comision = 112$. O sa mai creasca sigur licitatia.

Tako - nu trimite decat in Anglia.

Decodat 22-12-10 22:01

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up........

Decodat 25-12-10 20:17

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP..........

blue macca 25-12-10 21:16

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut din nou !
Craciun fericit ! si numai bine,
vroiam sa apelez la tine sa intreb daca poti afla - licitatia asta ar putea ajunge in RO, si la cat ar duce transportul ?
multumesc anticipat !

Decodat 26-12-10 10:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut, merci la fel! Transportul e in jur la 15 E.

Decodat 28-12-10 10:42

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up.........

Decodat 30-12-10 12:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP........


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning