![]() |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
raspund eu ca e prieten bun de-al meu...
stock: 103 cp restu.., va raspunde el oricum ...va arata diferit...o sa vedeti va urma..... |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Parerea mea in afara de unu sunet mai frumos cu finala nu ai castigat nimic, iar cu Filtrull la fel ... un pic cam rautacioasa dar asta E.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
e bine atunci...;)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
6 Attachment(s)
Salut..niste poze cu tigaia mea :)) Astra 1.7 DTi :
Attachment 2495580 Attachment 2495581 Attachment 2495582 Attachment 2495583 Attachment 2495584 Attachment 2495585 |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Nu stiam ca "tigaia" asta se condeuce de la 16 ani
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
1 Attachment(s)
Poate o fi de asta ...bagata pe steroizi =))
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
a intrat la apa :))
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
@garellim - Nu a zis de posesie. Omul a intrebat daca se conduce de la 16 ani!
Fii atent si nu mai scrie prostii! |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
8 Attachment(s)
Pana in momentul de fata sau facut urmatoarele: Xenon, Jante Borbet 16", Folie si dupa cum se vede Bara pe spate e in proces de modificare, de Paste va veni o suspensie reglabila de la TA-Technix, un stiker Boom pe oglinzi(alb&negru sau color) si o bara pe fara SH pe care o voi modifica(nu stiu cum deocamdata vreau ceva Unique). Sper ca in vara asta sa reusesc sa ii mai fac macar urmatoarele modificari: Jante vopsite, Bad Boy Look(sa vad cum pot sa ii cobor farurile) si un haion Clean si "umflat". Cam atat as putea arata momentan in Iunie-Iulie voi veni cu mai multe poza
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
5 Attachment(s)
Si am revenit cu poze...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
5 Attachment(s)
Update :D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
6 Attachment(s)
Inca umpic si prinde forma dorita :X
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Salut frumos ce faci ..sa o vedem finalizata...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
9 Attachment(s)
A inceput sa prinda forma
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
frumos... felicitari pt lucrare
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Ms pt apreciere
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
1 Attachment(s)
revin si eu cu EPAVAMEA.
Ma primiti cu ea in halul asta :))? |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
ehee... mai dureaza :D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Mai nou xecutam elemente din fibră:eleroane,bari,praguri,evazari aripi,bad boy,astupari manere usi,portbagaj clean, fete usi,modificari borduri, incinte subwoofer, reparaţii de orice fel, reconditionari jante,etc....
Ne pute-ti gasi si pe : https://www.facebook.com/UnlockCustom?ref=hl |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
1 Attachment(s)
Salut dungatu...ce vreau sa te intre daca poti sa faci asa ceva din prelungire la bara spate la bmw e36? si un pret... ai poza jos :
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
10 Attachment(s)
unLock custom
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
salutare tuturor imatimitilor ai acestei boli ,intitulate tuning!sunt cristi,din focsani si detin doua masini:un opel astra f bertone cabrio si un mitsubishi space star(vn14meg)!sunt bolnav incurabil cu masinile si vreau sa modific si sa schimb opinii cu mare parte din voi
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
vazusem un topic cu modificari de spoilere praguri etc,din fibra de sticla!ast si yo un raspuns ...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
hmmmmm....nu se face nimeni viu?
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
1 Attachment(s)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning