Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

DVDValy 15-03-06 23:38

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mama ce rau imi pare ca nu m-am inscris si eu asta e dc nu am avut net :((
bafta baietzii va tin pumnii

Gabi 18-03-06 10:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Din motive tehnice si strict personale, am hotarat sa ma retrag din concurs. Imi pare rau, dar pur si simplu nu am timp, nu am dispozitia necesara si nici material tehnic (cu alte cuvinte calculator).

Bafta tuturor participantilor !

frost_dani 18-03-06 10:52

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
najpa...asta e poate la urmatorul concurs vei fi alaturi d noi!

frost_dani 18-03-06 16:08

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ma scuzati-mi prostia dar in c format vom trimite pozele cu masini shi screenshot-uri?

ra2 18-03-06 17:00

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pai cel mai indicat cred ca e in jpeg

lupu 18-03-06 21:39

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mey eu nu prea am inteles cum tre sa facem cu screenshoturile alea....
de fapt la ce sa facem screenshoturi mai exact??? pls anyone???

lupu 18-03-06 21:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by lupu
mey eu nu prea am inteles cum tre sa facem cu screenshoturile alea....
de fapt la ce sa facem screenshoturi mai exact??? pls anyone???

newer mind..am citit posturile de mai inainte si am priceput ..

alex_maxx 20-03-06 21:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cand este ultima zi cand trebuie sa trimit lucrarea + screenshotu(doar unu sau mai multe? ) ...si cui ...pls!!

polo 20-03-06 22:41

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
polo \ biginner tuning

LKS 21-03-06 01:31

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
polo...ai intarziat vreo 8 zile :D mai e un pic si se predau lucrarile ...si tu d`abia acum te prezintzi :D

MaTzA 22-03-06 16:32

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
puteti sa-mi aratati shi mie va rog...unde dau sa atatsez shi eu cv la un pm??? k nu prea vad butonul de attach..si nu pot sa trimit masina

xxdadixx 22-03-06 19:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Cu parere de rau ma retrag si eu din concurs. Motivul este timpul care nu mai imi ajunge nici pentru mine. Unii poate se bucura, altora poate le pare rau, in fine bafta celorlalti participanti si sper sa vedem adevarate opere.

Ace Axel 22-03-06 19:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
wow... cineva a terminat deja masina...

GolfuletzS 22-03-06 19:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pe de o parte :( pacat... pt ca ne incantai... ochii cu lucrari... f bune

pe de o parte ..e bine... pt ca .. lasi mai multe sanse tinerilor ;)

Skillzu 22-03-06 21:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sincer....pacat k te retragi dadi.....chiar era o lucrare pe care poate multi o asteptau.poate pe de-o parte ma bucur un pic pentru k am mai sters pe cineva de pe lista celor care sunt peste mine:rolleyes2

2fast4you 23-03-06 06:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Pentru efortu depus nu primi si noi o invitatie gratuita pt 4tuning day

2fast4you 23-03-06 06:46

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Poate se gandeste cineva si la ideea asta :D

mihai134 23-03-06 19:59

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by alex_maxx
cand este ultima zi cand trebuie sa trimit lucrarea + screenshotu(doar unu sau mai multe? ) ...si cui ...pls!

subscriu. cand trebuie predate lucrarile?

Gabi 25-03-06 07:09

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Scrie clar, nu? :)
Quote:

Reguli:

1. Nu veti face publice lucrarile decat la final, pe 27-28-29 martie 2006. Autorii care isi declara lucrarile inainte de votarea castigatorilor vor fi descalificati din start si nu vor putea participa la votare/premiere.


frost_dani 25-03-06 11:30

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da mah dar cui le predam?

L33L00 25-03-06 11:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ce panarama adik dak eu le-am terminat si le-am dat lu topart sau zoliart nu mai particip :??

Gabi 25-03-06 12:57

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Nu cred ca i-ai aratat lucrarea ta vreunuia dintre cei numiti si, chiar daca ai facut-o, oricum noua (mie, lui ZoliaT, TopArt si RoSonic) trebuie sa ne predati lucrarile.

Participantii de la ADVANCED TUNING imi vor trimite mie lucrarile, cei de la BEGGINER TUNING lui ZoliaT, cei de la HIGH-END TUNING lui TopArt si cei de la FREEHAND TUNING lui RoSonic.

NU UITATI!!! Lucrarile se predau impreuna cu screenshotul cerut!

frost_dani 25-03-06 15:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
shi noi la advanced vom da in total 6 poze?

Gabi 25-03-06 16:09

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Da, te-ai prins !

g_unit 25-03-06 17:35

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
MA RETRAG...cer scuze dar nu am timp sa termin... g_unit OUT

ranek 25-03-06 17:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cati se retrag .. imi pare rau pt dadi (desigur si pt ceilalti), kiar vreiam sa vad c face , dar intr-un fel e mai bine , k acum nu se mai stie castigatoru' :))

LKS 25-03-06 18:40

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
timpu` ne mananca ...io unu n`am apucat sa termin nici masina din fatza ...sper sa am timp si chef sa le termin ...macar e bine ca am terminat la freehand ..

NightDevil 25-03-06 19:40

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Ma retrag :( am avut niste probleme si nu mai am timp sa termin ...

Ace Axel 25-03-06 19:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nasol k t retragi nightdevil.... bafta in continuare

metal_militia 25-03-06 22:22

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mare pacat k s-au retras atatia concurenti:sad: ...si eu abia ma chinui la ea....mai am o groaza de muncit si timp cam putin dar asta e o trimit cum iese...urata frumoasa e a mea:rolleyes2 ;)

devlin_dirty 26-03-06 12:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Fratilor, si cum trimiti pozele prin PM, folosind stringu [img]? Eu nu vad nici un manager de attachements ceva.. poate-s rupt de stress... help me out...

BMW-M-Power 26-03-06 13:03

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Imi pare foarte rau ca dupa Gabi si dadi trebuie sa imi anunt si eu retragerea din concurs. motivele sunt aceleasi lipsa de timp in primul rand si in al doilea rand de materiale la rezolutia respectiva (brushul dureaza prea mult). nu am reusit sa termin nici macar prima masina (3/4 fata) deci nu am cum sa termin pana luni sau miercuri. oricum mult mult succes tuturor celor care au ramas in concurs (in special madskillz si lks).

p.s. pt xxdadixx mie personal imi pare rau ca te retragi chiar eram curios sa vad ce o sa mai scoti :D , dar oricum cand ai timp ai putea faci una sa o pui la various :). eu o sa incerc sa termin macar una sa o pun acolo.

devlin_dirty 26-03-06 13:30

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
In legatura cu problema mea m-a lamurit Gabi. Pe cine il mai macina solutia e uploadarea imaginilor pe un site de photobloging si utilizarea stringurilor [img] sau [url] in pm cu linku care il genereaza site-ul (ex:badongo.com) cand termina de uploadat poza.

frost_dani 26-03-06 13:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mah fratilor da c sa intamplat a inceput ploaia d retrageri?oricum era misto sa fim cu totii..

Gabi 26-03-06 13:58

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
In momentul cand terminati lucrarile si vreti sa le trimiteti pe PM celor responsabili cu centralizarea, veti vedea ca nu se pot uploada poze in mesajele private. Nu intrati in panica si folositi image hostingul forumului, apoi, in mesajul privat, folositi tag-ul [img]url[/img].

mihai134 26-03-06 15:22

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Allowed File types .gif , .jpg , .png , .bmp , .GIF , .JPG , .PNG
Max image Size allowed 1024 KB
Max image dimention allowed 1024 * 768
Quote:

Image dimensions are too big
deci pozele mai mari de 1MB si 1024x768 nu merg uploadate...
in cazu asta cum uploadam imaginile de 1600x1200(rx8-ul si restul)

frost_dani 26-03-06 15:52

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ma cum facem uploadul k yo nu stiu cum folosim [img]...poti sa imi spui shi mie gabi chiar dak ai scris mai sus yo tot nu am inteles...sorry

Ace Axel 26-03-06 16:07

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
io vreau sa stiu cum trimitem noi pozele d 1600x1200.... mai bine ne dau admini carora trebuie sa le trimitem pozele adresa d mail si le trimitem p mail .... parerea mea :|

TopArt 26-03-06 17:08

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
maine, luni, 27 martie vom discuta EXACT, la o sedinta organizatorica, ce si cum cu centralizarea lucrarilor si modul in care se va face aceasta.

pana atunci, pregatiti-va cu lucrarile terminate + screenshot-urile de rigoare pana pe 27-28-29 maxim, ca pe 30-31 sa fie deja propuse, pe forum, pentru voturile onorifice ale membrilor 4tuning. inca o data, pe 30-31, TOTI MEMBRII INSCRISI 4TUNING VOR AVEA POSIBILITATEA SA AIBA O DECIZIE IN ACORDAREA PREMIILOR ONORIFICE PRIN VOT !!!

TopArt 26-03-06 17:13

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
PREMIILE ONORIFICE ACORDATE DE MEMBRII INSCRISI 4TUNING PE 30-31 APRILIE VOR FI URMATOARELE:

-locul I, II, III – pentru fiecare sectiune - acordate de membrii inscrisi 4Tuning

-premiul “best of show” pentru categoriile FREEHAND TUNING, BEGINNER TUNING, ADVANCED TUNING - acordat de membrii inscrisi 4Tuning

-premiul “the ultimate tuning” pentru categoria HIGH-END TUNING - acordat de membrii inscrisi 4Tuning




INCA O DATA, 30-31 APRILIE - ZILE MARATON PENTRU VOT !!! MAY THE BEST WIN !


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning