![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mama ce rau imi pare ca nu m-am inscris si eu asta e dc nu am avut net :((
bafta baietzii va tin pumnii |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Din motive tehnice si strict personale, am hotarat sa ma retrag din concurs. Imi pare rau, dar pur si simplu nu am timp, nu am dispozitia necesara si nici material tehnic (cu alte cuvinte calculator).
Bafta tuturor participantilor ! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
najpa...asta e poate la urmatorul concurs vei fi alaturi d noi!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ma scuzati-mi prostia dar in c format vom trimite pozele cu masini shi screenshot-uri?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pai cel mai indicat cred ca e in jpeg
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mey eu nu prea am inteles cum tre sa facem cu screenshoturile alea....
de fapt la ce sa facem screenshoturi mai exact??? pls anyone??? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cand este ultima zi cand trebuie sa trimit lucrarea + screenshotu(doar unu sau mai multe? ) ...si cui ...pls!!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
polo \ biginner tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
polo...ai intarziat vreo 8 zile :D mai e un pic si se predau lucrarile ...si tu d`abia acum te prezintzi :D
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
puteti sa-mi aratati shi mie va rog...unde dau sa atatsez shi eu cv la un pm??? k nu prea vad butonul de attach..si nu pot sa trimit masina
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Cu parere de rau ma retrag si eu din concurs. Motivul este timpul care nu mai imi ajunge nici pentru mine. Unii poate se bucura, altora poate le pare rau, in fine bafta celorlalti participanti si sper sa vedem adevarate opere.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
wow... cineva a terminat deja masina...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pe de o parte :( pacat... pt ca ne incantai... ochii cu lucrari... f bune
pe de o parte ..e bine... pt ca .. lasi mai multe sanse tinerilor ;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sincer....pacat k te retragi dadi.....chiar era o lucrare pe care poate multi o asteptau.poate pe de-o parte ma bucur un pic pentru k am mai sters pe cineva de pe lista celor care sunt peste mine:rolleyes2
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Pentru efortu depus nu primi si noi o invitatie gratuita pt 4tuning day
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Poate se gandeste cineva si la ideea asta :D
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Scrie clar, nu? :)
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
da mah dar cui le predam?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ce panarama adik dak eu le-am terminat si le-am dat lu topart sau zoliart nu mai particip :??
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Nu cred ca i-ai aratat lucrarea ta vreunuia dintre cei numiti si, chiar daca ai facut-o, oricum noua (mie, lui ZoliaT, TopArt si RoSonic) trebuie sa ne predati lucrarile.
Participantii de la ADVANCED TUNING imi vor trimite mie lucrarile, cei de la BEGGINER TUNING lui ZoliaT, cei de la HIGH-END TUNING lui TopArt si cei de la FREEHAND TUNING lui RoSonic. NU UITATI!!! Lucrarile se predau impreuna cu screenshotul cerut! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
shi noi la advanced vom da in total 6 poze?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Da, te-ai prins !
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
MA RETRAG...cer scuze dar nu am timp sa termin... g_unit OUT
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cati se retrag .. imi pare rau pt dadi (desigur si pt ceilalti), kiar vreiam sa vad c face , dar intr-un fel e mai bine , k acum nu se mai stie castigatoru' :))
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
timpu` ne mananca ...io unu n`am apucat sa termin nici masina din fatza ...sper sa am timp si chef sa le termin ...macar e bine ca am terminat la freehand ..
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Ma retrag :( am avut niste probleme si nu mai am timp sa termin ...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nasol k t retragi nightdevil.... bafta in continuare
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mare pacat k s-au retras atatia concurenti:sad: ...si eu abia ma chinui la ea....mai am o groaza de muncit si timp cam putin dar asta e o trimit cum iese...urata frumoasa e a mea:rolleyes2 ;)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Fratilor, si cum trimiti pozele prin PM, folosind stringu [img]? Eu nu vad nici un manager de attachements ceva.. poate-s rupt de stress... help me out...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Imi pare foarte rau ca dupa Gabi si dadi trebuie sa imi anunt si eu retragerea din concurs. motivele sunt aceleasi lipsa de timp in primul rand si in al doilea rand de materiale la rezolutia respectiva (brushul dureaza prea mult). nu am reusit sa termin nici macar prima masina (3/4 fata) deci nu am cum sa termin pana luni sau miercuri. oricum mult mult succes tuturor celor care au ramas in concurs (in special madskillz si lks).
p.s. pt xxdadixx mie personal imi pare rau ca te retragi chiar eram curios sa vad ce o sa mai scoti :D , dar oricum cand ai timp ai putea faci una sa o pui la various :). eu o sa incerc sa termin macar una sa o pun acolo. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
In legatura cu problema mea m-a lamurit Gabi. Pe cine il mai macina solutia e uploadarea imaginilor pe un site de photobloging si utilizarea stringurilor [img] sau [url] in pm cu linku care il genereaza site-ul (ex:badongo.com) cand termina de uploadat poza.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mah fratilor da c sa intamplat a inceput ploaia d retrageri?oricum era misto sa fim cu totii..
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
In momentul cand terminati lucrarile si vreti sa le trimiteti pe PM celor responsabili cu centralizarea, veti vedea ca nu se pot uploada poze in mesajele private. Nu intrati in panica si folositi image hostingul forumului, apoi, in mesajul privat, folositi tag-ul [img]url[/img].
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
Quote:
in cazu asta cum uploadam imaginile de 1600x1200(rx8-ul si restul) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ma cum facem uploadul k yo nu stiu cum folosim [img]...poti sa imi spui shi mie gabi chiar dak ai scris mai sus yo tot nu am inteles...sorry
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
io vreau sa stiu cum trimitem noi pozele d 1600x1200.... mai bine ne dau admini carora trebuie sa le trimitem pozele adresa d mail si le trimitem p mail .... parerea mea :|
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
maine, luni, 27 martie vom discuta EXACT, la o sedinta organizatorica, ce si cum cu centralizarea lucrarilor si modul in care se va face aceasta.
pana atunci, pregatiti-va cu lucrarile terminate + screenshot-urile de rigoare pana pe 27-28-29 maxim, ca pe 30-31 sa fie deja propuse, pe forum, pentru voturile onorifice ale membrilor 4tuning. inca o data, pe 30-31, TOTI MEMBRII INSCRISI 4TUNING VOR AVEA POSIBILITATEA SA AIBA O DECIZIE IN ACORDAREA PREMIILOR ONORIFICE PRIN VOT !!! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
PREMIILE ONORIFICE ACORDATE DE MEMBRII INSCRISI 4TUNING PE 30-31 APRILIE VOR FI URMATOARELE:
-locul I, II, III – pentru fiecare sectiune - acordate de membrii inscrisi 4Tuning -premiul “best of show” pentru categoriile FREEHAND TUNING, BEGINNER TUNING, ADVANCED TUNING - acordat de membrii inscrisi 4Tuning -premiul “the ultimate tuning” pentru categoria HIGH-END TUNING - acordat de membrii inscrisi 4Tuning INCA O DATA, 30-31 APRILIE - ZILE MARATON PENTRU VOT !!! MAY THE BEST WIN ! |
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning