![]() |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
era o gluma, mai da si tu tv-u pe stiri :D
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
mi-am dat seama ca-i o gluma, ai intrebat unde au fost facute pozele...ti-am raspuns !
si da, stiu ce este la tv, porcarii, hotii, violuri si omoruri, acum si dezastre:lol::lol::lol: |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
MG_6544 res.jpg Intre semnul giratoriu si sigla VW - intre stralucirea peticului de geam de nuanta zarii luminoase - din peticul de cer, plus ideea grafica www similara parapetului repetitiv... Ce gand de eliberare - da posibilitate auto-creatia aceasta - sa poti alerga cu ea departe, spre departarile cu lumina. Un petic de fast - gand luminos se ascunde pe aici, in aceasta fotografie, dupa parerea mea.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
6 Attachment(s)
Adri & Bora
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
A 2a poza nota 10 :) Cea mai reusita.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
Raliu Brasovului.
N-am facut prea multe poze, ca era prea frig :lol: |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Frumoase pozele. :D Te deranjez si eu cu cateva intrebari: ce obiectiv ai folosit ? ai folosit cumva filtru de polarizare ? si prima poza e photoshopata sau originala ? :)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
Quote:
Canon 550d, ob Canon 17-40mm f4 L, filtru de polarizare. Prima poza e un crop. In ultima vreme nu prea mai editez pozele... le corectez un pic, unde este cazu, sau daca le editez, stau fooarte putin pe ele :)... In ultima vreme, cam ies destul de ok direct din aparat. ...asta e poza originala. :arrow: |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
L spune tot :) Eram doar curios daca era panning natural sau in photoshop probabil din cauza cropului nu mi-am dat seama. Mersi.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
Golf 2 GTI
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
Weekend pictures :-P
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
E virtualtuning sau e real? Mi se par suprarealiste masinile... Oricum imi plac janta din prim plan si farurile VWului...mai putin "R"-ul.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
I lol'd !
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Eh, radeti, radeti insa dupa alta zi de 12 ore de munca mie asa mi s-a parut. Prima imagine are un aer de NFS...dat de iluminare, unghi si tuningul masinii. Cea cu janta prima data mi s-a parut ca atinge bara insa nu era asa. Si VW tot mi se pare...mai special...farurile alea mi se pare ca au au aer aparte.
Trebuia sa fiu insa mai atent la detalii - noroiul de pe roata si picaturile de apa de pe VW tradeaza realitatea... |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
E vb de blitz si atat. Nimic SF.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
Prima poza, 2 blitzuri. A 2-a si a 3-a poza, filtru de polarizare. ;) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
S-a terminat cu smecheria!
Cel mai bun set al tau! Dupa parerea mea! 8) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
4 Attachment(s)
Mersi!
Golf 6 GTI :arrow: |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
4 Attachment(s)
Audi S3
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
6 Attachment(s)
1 Mai, Arad
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Este bestiala foto cu golanu` :D
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Ai niste poze superbe!!
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
6 Attachment(s)
Dia&Ale
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
2 Attachment(s)
:pistoles:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Superbe culori la a2a :X Pacat ca a iesit prea puternic blitzul pe fata :(
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
2 Attachment(s)
Audi A7
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
Aparat foto nou :D
Canon 7d Mai multe poze, curand. :) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Sa-l stapanesti sanatos si asteptam poze tari facute cu el :-P
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
2 Attachment(s)
Opel Vectra OPC
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
6 Attachment(s)
Satu Mare
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
YES trei
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
Audi S3
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
frumos ;)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Faine rau fotografiile.
in poza asta, pentru cer, ai folosit vreun filtru? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...0&d=1307312765 |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Multumesc!
@Wlad, da. Filtru de polarizare circulara. |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
s3...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning