Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

3S-FE 16-03-11 07:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
era o gluma, mai da si tu tv-u pe stiri :D

rommel 16-03-11 13:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by 3S-FE (Post 4169036)
prea lung pentru ce?

Pentru ce vrea el ... portrete.

werwceul 17-03-11 09:11

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
mi-am dat seama ca-i o gluma, ai intrebat unde au fost facute pozele...ti-am raspuns !
si da, stiu ce este la tv, porcarii, hotii, violuri si omoruri, acum si dezastre:lol::lol::lol:

rpopescu 19-03-11 19:33

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
MG_6544 res.jpg Intre semnul giratoriu si sigla VW - intre stralucirea peticului de geam de nuanta zarii luminoase - din peticul de cer, plus ideea grafica www similara parapetului repetitiv... Ce gand de eliberare - da posibilitate auto-creatia aceasta - sa poti alerga cu ea departe, spre departarile cu lumina. Un petic de fast - gand luminos se ascunde pe aici, in aceasta fotografie, dupa parerea mea.

Rares_CRM 07-04-11 20:10

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
Adri & Bora

Carnacior 10-04-11 16:10

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
A 2a poza nota 10 :) Cea mai reusita.

Rares_CRM 10-04-11 20:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
Raliu Brasovului.
N-am facut prea multe poze, ca era prea frig :lol:

Carnacior 10-04-11 21:11

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase pozele. :D Te deranjez si eu cu cateva intrebari: ce obiectiv ai folosit ? ai folosit cumva filtru de polarizare ? si prima poza e photoshopata sau originala ? :)

Rares_CRM 10-04-11 21:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Carnacior (Post 4244031)
Frumoase pozele. :D Te deranjez si eu cu cateva intrebari: ce obiectiv ai folosit ? ai folosit cumva filtru de polarizare ? si prima poza e photoshopata sau originala ? :)

Merci!
Canon 550d, ob Canon 17-40mm f4 L, filtru de polarizare.
Prima poza e un crop. In ultima vreme nu prea mai editez pozele... le corectez un pic, unde este cazu, sau daca le editez, stau fooarte putin pe ele :)... In ultima vreme, cam ies destul de ok direct din aparat.
...asta e poza originala. :arrow:

Carnacior 10-04-11 21:33

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
L spune tot :) Eram doar curios daca era panning natural sau in photoshop probabil din cauza cropului nu mi-am dat seama. Mersi.

Rares_CRM 11-04-11 15:01

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Golf 2 GTI

Rares_CRM 18-04-11 13:55

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
Weekend pictures :-P

Vyk 18-04-11 21:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
E virtualtuning sau e real? Mi se par suprarealiste masinile... Oricum imi plac janta din prim plan si farurile VWului...mai putin "R"-ul.

cRbL 18-04-11 22:03

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
I lol'd !

f0cs 18-04-11 22:44

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Vyk (Post 4266838)
E virtualtuning sau e real? Mi se par suprarealiste masinile... Oricum imi plac janta din prim plan si farurile VWului...mai putin "R"-ul.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol:

Vyk 18-04-11 23:00

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Eh, radeti, radeti insa dupa alta zi de 12 ore de munca mie asa mi s-a parut. Prima imagine are un aer de NFS...dat de iluminare, unghi si tuningul masinii. Cea cu janta prima data mi s-a parut ca atinge bara insa nu era asa. Si VW tot mi se pare...mai special...farurile alea mi se pare ca au au aer aparte.

Trebuia sa fiu insa mai atent la detalii - noroiul de pe roata si picaturile de apa de pe VW tradeaza realitatea...

cRbL 18-04-11 23:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
E vb de blitz si atat. Nimic SF.

Rares_CRM 19-04-11 00:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Vyk (Post 4266838)
E virtualtuning sau e real? Mi se par suprarealiste masinile... Oricum imi plac janta din prim plan si farurile VWului...mai putin "R"-ul.

Tot ce vezi, e real, in afara de poza cu golfu 6, in care am facut alb negru background-ul si am scos numarul, atat... nici macar foto edit nu au pozele, asa au iesit din aparat. ;)
Prima poza, 2 blitzuri.
A 2-a si a 3-a poza, filtru de polarizare. ;)

Rares_CRM 26-04-11 00:47

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
:arrow:

maD_angel 26-04-11 11:22

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4281661)
:arrow:

Superbe... Felicitari!;)

mareo 26-04-11 14:37

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
S-a terminat cu smecheria!
Cel mai bun set al tau!
Dupa parerea mea!
8)

Rares_CRM 27-04-11 00:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
Mersi!
Golf 6 GTI :arrow:

Rares_CRM 29-04-11 02:13

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
Audi S3

Rares_CRM 03-05-11 10:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
1 Mai, Arad

andreycbr 03-05-11 19:13

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Este bestiala foto cu golanu` :D

ANDR31 07-05-11 19:23

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Ai niste poze superbe!!

Rares_CRM 08-05-11 15:22

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
Dia&Ale

Rares_CRM 15-05-11 00:19

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
:pistoles:

Carnacior 15-05-11 03:47

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Superbe culori la a2a :X Pacat ca a iesit prea puternic blitzul pe fata :(

Rares_CRM 19-05-11 00:19

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Audi A7

Rares_CRM 06-06-11 00:26

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Aparat foto nou :D

Canon 7d

Mai multe poze, curand. :)

Evoluzione 06-06-11 13:22

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Sa-l stapanesti sanatos si asteptam poze tari facute cu el :-P

Rares_CRM 10-06-11 13:17

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Opel Vectra OPC

Rares_CRM 12-06-11 16:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
Satu Mare

Rares_CRM 16-06-11 19:37

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
YES trei

Rares_CRM 20-06-11 00:58

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
Audi S3

mihai134 20-06-11 10:39

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
frumos ;)

Wlad 20-06-11 11:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Faine rau fotografiile.
in poza asta, pentru cer, ai folosit vreun filtru?
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...0&d=1307312765

Rares_CRM 20-06-11 11:56

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Multumesc!

@Wlad, da. Filtru de polarizare circulara.

Rares_CRM 23-06-11 06:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
s3...


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning