![]() |
auziti daca puteti sa il faceti in Word say ceva de genul asta ca nu reusesc sa-l deshid
|
questions: :arrow:
deci... pot sa particip la toate categoriile in afara de aia cu invitatia nu ? si... daca particip sa zicem la beginner si la a car is reborn nu mai pot participa la freehand ? la cate categorii pot participa ? sa zicem ca nu vreau la freehand, pot participa la toate in afara de high-end ? |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Singura restrictie in alegerea sectiunilor este aceea ca cei care participa la sectiunea BEGINNER pot sa mai participe doar la sectiunea FREEHAND TUNING. Deci varianta Quote:
|
da la avansati si car is born putem nu ?>
|
Re:
Quote:
decizii...decizii... |
Ca sa nu intrebe fiecare cate o varianta si sa astepte raspuns, pun variantele posibile pentru care puteti opta conform regulamentului postat:
1. Begginer 2. Begginer + Freehand 3. Advanced 4. Advanced + Free Hand 5. Advanced + Free Hand + ACarIsReborn 6. Advanced + ACarIsReborn 7. FreeHand 8. FreeHand + ACarIsReborn 9. ACarIsReborn sper ca acum s-a lamurit problema modului de combinare a sectiunilor prevazut in regulament. |
si la high-end pe ce criterii se face invitatia ?
|
invitatiile or sa se faca unui numar restrans, din dorinta de a avea o calitate medie cat mai buna de lucrari... mai putine, dar bune...
invitatiile vor fi facute in cadru privat, si fiecare are libertatea de a dezvalui sau nu ca a fost invitat... invitatia nu este obligatorie, poate fi declinata, sunt cazuri in care respectivul are motive sa nu se implice: scoala, nevasta, comp defect, etc... asta nu impiedica pe nimeni sa nu se simta provocat si sa lucreze tema repectiva. |
N-am citit regulamentul dar o sa-l citesc dar dupa cate am inteles inscrierea se face pe invitatii sau ce??
|
re
fara suparare..am citit dar nu prea e pe intelesul multora de pe aceasta sectiune....si cand zic asta....ma repet o zic in numele mai multora....deci ca sa participam ..sa vt o masina ce trebuie sa facem...sa asteptam o masina de la juriu ....sa anuntam participarea noastra...sa...? sa? sa? .....idei simple si la obiect....se da masina X cine vrea sa o faca sa zica ...tre sa faca aia aia aia in atata timp ...etc...scz ...dar chiar zic eu ca am vb pt mai multi prin acest post
|
este posibil sa privesti si asa, intradevar.
dar la fel de posibil este sa observi ca EFECTIV nu este pus nici un amanunt legat de inscriere, masini, participare, etc... nu am pus decat regulamentul cadru. urmeaza speram ca la fel de elaborat si amanuntele care ai impresia ca lipsesc... ai dreptate, lipseste partea aia cu: uite masina..., faceti-o asa..., in termen de..., cu premiul de... lipseste pentru ca nu este pusa :wink: suntem in negocieri cu sponsori si membri pt juriu vine repejor si restu |
dak dati ca premi sepci si pixuri mai bine nu ma mai bag.. :lol: :lol: ...
bn acuma.ca nu stau in premiul ala...conteaza distractia.....am vazut ceva in regulament si cuvantul PARTY...sau am fost yo chior ? :roll: |
sigur... si la ultimul concurs am dat pixuri si sepci...
de asta intarziem si acum, nu ne-am hotarat daca la locul 1 dam si sapca si pix, sau numai pix, caci sapca avem numai pt categoria avansati, si au ramas doar 3 pixuri... ii rog pe cei care nu au folosit sapca data trecuta sa o trimita prin posta, sa avem sa dam si la incepatori... si ceva pixuri care mai aveti de pe la firme, va rog, ramanem recunoscatori, punem noi un sticker cu 4tuning pe ele, si nu se cunoaste... rog nu trimiteti pixuri consumate de tot, ca le verificam la posta si nu semnam de primirea pahetului multumim pentrul sprijin |
Re:
Quote:
|
sa lasam glumele, o sa sterg maine
daca nu sunteti siguri de ceva, puteti sa intrebati si pe pm |
se mai stie ceva de data cand o sa inceapa..masina aleasa... :roll: :roll: :roll:
|
nu se mai aude nimic de concursul concursurilor 2006 ?
|
si inscrierile cand se fac
scuze daca cumva sa anuntat |
scuze dak cumva s-a anuntat????????
tu nu stii frate sa citesti?ti-e lene? ia la el......... |
totul e ok, stati linistiti... am avut avaria aceea mare, de asta a duirat...
|
g_unit:
foarte urat, ai avertisment |
scuze gratian...dar mi sa parut urat cum ia vb...app..la cate advertismente esti banat???macar sa stiu..cand sa ma controlez si cand nu... :lol: :lol:
|
incearca sa te controlezi non stop , e ideal ..
pana una alta , ceva nou ? |
inca 2 zile...
aveam ambitia sa dam tot odata, dar ce ne-am propus e suficient de complex sa dam pe bucati pana la urma... |
perfect ...mai e o sapt pana se termina semestrul ...si avem timp sa lucram la masina (vb in numele celor care sunt la liceu/sc generala ...ca am inteles ca mai avem si dastia) :lol:
|
Ai dreptate dshockevo :wink:
Sper ca o sa pot participa si io la concursul concursurilor 2006 :( Io nici masina de la concusul saptamanal nu am avut timp sa o fac :? |
Re:
Quote:
pai nu au trecut?? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: |
rabdare
aveti ma rabdare ....daca am asteptat atata mai asteptati putin ca odata si odata o sa inceapa si concursu asta :D :D
|
pfiu mi-am chinuit neuronu pe aicea sa citesc vreo 2 ore =)) in afara de ultimele pagini am citit cam degeaba, dar ata ete, am mai ras putintel :P
ON: eu nu am inteles o faza, si sper sa nu se mai fi repetat pe aicea....inscrierile se vor face inainte, sau dupa ce vor aparea \"amterialele\" adika de exmplu daca ma inscriu la reborn si cand apare masina imi dau seama ca nu e pe placul meu sau ceva.... edit: am uitat sa va felicit pt ceea ce faceti aicea :D foarte misto, nu ma asteptam la asemeanea proportii, mai ales dupa paginile acelea de discutzii aiurea :lol: mult succes :) |
unde e concursul? ce se mai misca lucrurile...
|
zilele trec ...si trec.... :roll: :roll: :roll: :roll:
|
Dar avetzi oameni buni rabdare ... da...intarzie...hai sa`i rupem capu nu ??
in puii mei..RABDARE....nu e chiar asa de simplu sa obtii sponsori and shit...asa ca...RABDARE RABDARE :D |
rabdare
le-am zis si io sa aiba rabdare da vad ca nu au inteles :twisted: :twisted:
|
cum mai merge treaba cu concursul ? il terminati de organizat inainte sa inceapa scoala ? (pt mine scoala incepe miercuri, ca avem recuperari :cry: )
|
e o promisiune ferma
sper doar ca sa vedeti ca a meritat ca ati asteptat |
Dc nu merge documentu cu regulamentul ??? il deschid si imi apar o gramada de litere fara nici un sens ??? poate cineva sal mai puna ink odata pe forum ??
|
4 Attachment(s)
:wink:
|
KIA Sephia,o masina care a fost ocolita de tuning
dar eu cred ca ar iesi ceva super misto cu putina imaginatie;)
|
off
dak nu dowloadam imaginea cu dap`u nu puteam sa o vad , cam complicat :? .... dar cu seriozitate, vointa , si imaginatie bogata va iesi ceva fain, apropo , is sg care a avut probleme la vizualizarea paginilor?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning