![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
bine mah..iti fac tocana de cartoshi :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
salutare la toata lumea....
|
Re: Xtreme Club Emotion
salutare ...dar u cine esti?
|
Re: Xtreme Club Emotion
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...7&postcount=24
chiombiti-va aici :D mw...nu te lua de om ... sa vedem intentiile sale :D |
Re: Xtreme Club Emotion
ai inteles gresit.......nu m-am luat de el ...doar am intrebat...dar depinde cum ai citit u intrebarea ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
cono..it was a joke :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Sunt un membru din constanta...n`am intrat pana acum pe forum k nu am avut timp....:D
|
Re: Xtreme Club Emotion
aaaa....esti in XCE....care esti?
|
Re: Xtreme Club Emotion
am o dacie.....
|
Re: Xtreme Club Emotion
aia galbena cu interior negru cu galben??;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
daca nu bei nu faci nimik .. spor al baut .. ;) ... si distractzie de 1 mai ne vedem pe 30 la curse .. care poate :))
|
Re: Xtreme Club Emotion
iaso all ... am ajuns si eu azi in CT , ce faceti voi interesant pe aici?! :)) :D
Pt cei care ma stiu , poate ne int la un pahar de vorbe! ;) |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Care ma h MGS ....sau aia grii...pai MGS nu e in XCE mah nebunule |
Re: Xtreme Club Emotion
ranek ne vedem maine ....
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
da ... mai vb. La cursa nu pot sa ajung... :( ! poate dupamiaza ,sau mai pe seara!!! |
Re: Xtreme Club Emotion
Lam vaz Pe Razvan la Antena1 . Ce figura avea shauu. Bv XCE bv EPR.
|
Re: Xtreme Club Emotion
MA baietzi sa-mi stergetzi ala de la usergrups ...ca doar nu mai sunt in xce....
|
Re: Xtreme Club Emotion
poti sa dai si tuh leave usergroup
|
Re: Xtreme Club Emotion
felicitari celor care au participat ....shi anu viitor poate o sa fie mai bine;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
cine a avut urechi sa auda in seara de 29 apr XCE cred ca a mers prin toata constanta in convoi...
a fost super tare...la cursa la fel...dar pana s-a intamplat ce s-a intamplat si de acolo mi s-a taiat firul de nervi... am aparut si eu si cel cu gsi-ul mov si razvan la televizor... |
Re: Xtreme Club Emotion
nu am auzit nimik .. sicner ... despre convoaie alea alea ...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
despre convoi ne-am invartit destul...prin constanta... |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
m-a sunat matusi-mea sa-mi spuna :D :lol: :lol: :lol: |
Re: Xtreme Club Emotion
Si nevasta-mea a aparut ...era cu nasha ....la start :) ..... am aparut si eu dar eram in masina (IN SUBARU)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
trebuia sa vii k oricum eram obosit plm d`aia aveam fatza aia .. |
Re: Xtreme Club Emotion
da mah...da' de data asta nu mai mancai ca spartu' 8 hamburgeri :lol:
ne era frica ... daca nu erai cu mancarea in glanda ca ne omori :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: Xtreme Club Emotion
tot imi era foame stai calm .. am plecat dupa aia in neptun ne`am ashezat la 2 terase pana la urma am plecat in ctza am mancat si ne`am intors la costineshti:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
.....knd mam uitat dupa tine? :shock: ....vezi ce zici k imi iau omoru :lol: :lol: :lol: :lol: ....soryy da eu chiar nu stiu kum aratzi :twisted: |
Re: Xtreme Club Emotion
erai cu psycho si eu eram cu needbrain si nush cui i-am zis uite-o pe reihan cu psycho,imediat cand am terminat de spus te-ai uitat fix la mine...eram cu o geaca de piele scurta si cu adidasi si cu ochelari pe mufa...daca e da-mi add pe messenger sa iti arat poza cum aratam :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
si cand te gandesti ca aiurita aia de ospatarita tot trecea peste mine si orlando... ne venea sa o dam cu dintii de masa ! |
Re: Xtreme Club Emotion
ti`am zis noi am stat .. cat am stat .. in neptun la mediteraneo ... si era frig .. hai la km 0 .. dupa km 0 mi s`a sculat mie si am zis k vreau la cetate si am plecat toti la cetate eu ery si bassu si p drum l`am luat si p baiatu cu rx-8 ala albastru cu capota neagra .. si apoi am venit din nou in costineshti :))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
....lewl kred k ma uitam prin tine k nici pe sebi nu lam vazut :-P .....da ce mi`ai dat add ? :rolleyes2..... |
Re: Xtreme Club Emotion
pai...chiar ca..daca nu m-ai vazut pe mine,e clar :P
|
Re: Xtreme Club Emotion
Piticule !!!! :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
.....da o pitikanie de om :lol::lol::lol:......;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
cine ioooo?????? :))
|
Re: Xtreme Club Emotion
....nuuuu sebi :lol::lol::lol:....
|
Re: Xtreme Club Emotion
al draq de mic e sebi asta ii scuip semintze in cap :))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning