Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Nissan - Infiniti (https://forum.4tuning.ro/315-discutii-nissan-infiniti.html)
-   -   Primul Nissan Meet : 28-29 martie BRASOV (https://forum.4tuning.ro/315-discutii-nissan-infiniti/96562-primul-nissan-meet-28-29-martie-brasov.html)

reshizzo_s13 13-01-09 08:37

Re: Nissan Meet
 
pana acum 16 masini si fac pariu ca se sucesc mai mult de jumate...

sper ca nu ... daca reusim sa ne intalnim cu toti pana la urma ar fi fain .. sa discutam si de un club nissan cu un website cu toti membrii

deci sa facem si o lista cine crede ca nu poate sa vina????

eu mai iau pe cineva din brasov cu un 200sx, numai trebuie sa il mai gasesc, ca e nou proprietar de 200sx si nu prea il vad prin city asa ca am fi deja 17
si presupun ca fiecare mai ia o prietena sau femeia ... hmm?

deci cazarea la care ma referam eu este 50ron/noapte/persoana bine-nteles daca suntem multi sa da sigur un rabatt - avem si parcare privata .. paintball-ul este in drum

sau ne intalnim cu toti de dimineata/sau a 2a zi si facem si o plimbare pina la transfagarasan (daca o sa fie drumul deschis) sau la bran .. etc...

sau alte ideii...

88RED 13-01-09 18:01

Re: Nissan Meet
 
parerea mea ar fi ca or cati am fi sa ne strangem, pt prima data o sa fim putini apoi mai multi si sa stam la taclale despre nismo :D

BuzzYBalL 13-01-09 23:12

Re: Nissan Meet
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1977372)
Eu s-ar cam putea sa vin fara masina.....trece prin niste ''stagii'' din viata ei!!!!

De venit am sa vin in persoana fara nici un fel de discutie!!!!!

AI FACE BINE SA VII CU MASINA !!!!! mai ales ca tu ai deskis topicu + ca masina ta una cu multe chestii interesante ( incearca sa nu incepi sau sa termini pana in martie )
tentative de genul asata au mai fost si cu mult inainte sa iti ei tu sunny.........
io unu ma pregatesc sa va arta ceva frumos


sfat pentru toata lumea "incercati sa nu forjati ;stricati jucariile macar pana in martie "
cu cat mai multi cu atat mai bne + ca defilarea o sa fie super cu multe nissanuri .......

U_TUNING 14-01-09 08:41

Re: Nissan Meet
 
Masina mea e bucatele eztrem de mici.....din motivul asta va spun ca nu stiu daca ajung pana in martie la un final.....eu personal vin orice ar fi incarcat cu toate cunostintele mele gata sa le impartasesc cu voi!!!!!!!

88RED 14-01-09 14:33

Re: Nissan Meet
 
hai cu masina pe bucati si cu o trusa de scule si incercam sa facem un puzzel urias din ea :D

Xerius 15-01-09 02:47

Re: Nissan Meet
 
Quote:

Originally Posted by 88RED (Post 1981099)
hai cu masina pe bucati si cu o trusa de scule si incercam sa facem un puzzel urias din ea :D

unu face si 15 pe langa el... dam cu banu si o sa iasa tarnafes mecanic :))

tarnafes 15-01-09 12:45

Re: Nissan Meet
 
Quote:

Originally Posted by Xerius (Post 1982833)
unu face si 15 pe langa el... dam cu banu si o sa iasa tarnafes mecanic :))

Nooo...il punem pe buzzy ca eu o sa beau bere :lol:

axela 15-01-09 23:47

Re: Nissan Meet
 
pai asa ne este vorba mai batrane ,,,unii cu munca altii cu bauta....nust ce sa fac unde sa ma duc ,imi este asa de greu ...ce sa aleg....munca bauta...munca bauta....merg cu batranu tarnafes...la un pahar de vorba:d

reshizzo_s13 16-01-09 07:35

Re: Nissan Meet
 
da dece ati ales intalnirea in martie?

BuzzYBalL 16-01-09 17:23

Re: Nissan Meet
 
Quote:

Originally Posted by tarnafes (Post 1983420)
Nooo...il punem pe buzzy ca eu o sa beau bere :lol:

care bre ca io sunt cizmar
pana una alta motoru ala ce face reusesti sa misti nissanu pana in martie ?????????

CJ-01-WOB 16-01-09 20:26

Re: Nissan Meet
 
martie / brasov ... nu e cam frig ??

axela 22-01-09 00:28

Re: Nissan Meet
 
eu propun o alta data....32 februarie..

88RED 22-01-09 18:58

Re: Nissan Meet
 
nu cred ca o sa conteze asa de mult cat de frig este, important e ca o sa fim in compania unor frumoase masini :D si speram cat mai multe

slv86 23-01-09 18:05

Re: Nissan Meet
 
salutare!

eu m-as baga la un meeting, daca nu e in bucuresti. in brasov mi se pare super rezonabil, chiar mi-as dori sa o punem de un club nissan, pt ca noi suntem cam rari prin romania :D

reshizzo_s13 23-01-09 19:27

Re: Nissan Meet
 
nu prea mai se misca ceva pe aici


All times are GMT +2. The time now is 07:40.

- Copyright 2024 4Tuning