![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
............ da pana la urma ma ajuta cineva cu farurile si cu lufturile (distanta dintre usi geamuri etc) |
Re: Tutoriale pentru 3dmax 6 & 7
ma dati-mi shi mie niste sfsturi cu 3ds max k sunt nou in program shi nu prea stiu sa il folosesc.pt inceput cum fac shi eu un prag?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
da-i chamfer
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
poate te ajuta asta
ps.nu mai merge sa editez:D |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
wow!! lol pana acum nu am stiut cum se face :))))) mersi adiiiiii.........
eu faceam alt rahat |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mersi ad1 o sa imi fie de ajutormai e ceva putetzi sa ma ajutati cu vopsitu
|
9 Attachment(s)
niste setari simple pt vopsea,dar destul de eficienta
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
o tu mare ad1!!!
Da' dak vreau sa iluminez dintr-o parte...cum se face asta? adik dak am un bec sus, jos...nu conteaza...:D |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
pui un spot,undeva de-asupra masinii,intr'o parte
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
si daca nu te superi poti sa imi mspui cum fac jantele sa straluceasca asa ca cele de pe loganu lu ombladon
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
incearca asa: materialul fa-l negru si da-i reflexia la 100...si ar trebui sa-ti iasa crom...
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
atat de simplu era si io nu mi-am dat seama :(
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
cum deschideti voi bleuprintsurile in 3ds max??? k nu-mi dau seama?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
faci un plan,apesi pe m,alegi un slot(o sfera),la diffuse (apesi pe acel patratzel)si selectezi bitmap.cautzi blueprintul,dai' ok si pui mapa pe plan
|
disc frana
10 Attachment(s)
mini tut
(o posibilitate de a creea un disc de frana) |
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning