Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Hai sa Vorbim numai prin \"moace\" (smiley face-ur (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/910-hai-vorbim-moace-smiley-ur.html)

BogdanCMS 10-05-04 00:01

I wonder :suspiciou :blink: why the world is such a mess :omfg: :pissed: :tears: and we fight each other :punch: :poke: when we could all just get along :hug: :bunch: :wave: and get together at a beer :drunk: and have some fun :boogy: :dance: :rockon: :pistoles: and kick some ass :bat: :boxing: :chainsaw: some \"pig\" ass :evil_laug :yes: :rah: hmm? :eyebrow: Peace! :peace:
PS:Not now darling I'm busy :paper:

Gabi 10-05-04 07:49

Quote:

Originally Posted by \"Gratzian\"
:raving: spune-o :lemon: cu poze, gabi
asta :censored: nu :punch:
korekt?

Cand te-au rugat baietii sa pui iconitze noi, n-ai vrut :)

In fine... Fara :blahblah: :anger: :punch: ca v-am :zombie: :headache: :bat: :evil:

PS: nu prea ma pricep sa vorbesc prin \"moace\" :wink:

Ghost 10-05-04 10:12

Ghost
 
8) 8)(ne'a hondaru mergand linistit pe strada) :dizzy: :dizzy:(vazand o groapa pe care numai poate sa o evite) :anger: :anger: (dupa ce a intrat in ea) :boxing: :censored: :boxing: :censored: :shakefist :boxing:(zise el catre Basescu) (dupa ce a vazut ca nu sa bulit nimic la mashina) :drunk: :drunk:

PS:asta este tot ce am putut sa scot din mine la ora asta....

R3$p#c7

sonnya 12-05-04 08:15

e marfa topicu asta.. :wink: nu mai pot de ras. :D . citiii toate mesajele de la prima pag.. pana la a`7a :paper:
nu`sh de ce nu` m`am uitat pana acum.. :?: am pierdut mult :(
see`ya :rockon:

Kitana 14-05-04 12:18

hahaha sonnya nu esti pe creaca ta

sonnya 14-05-04 13:01

posibil :)

sonnya 14-05-04 13:12

(eu..) :chick: (citesc Pro Sportul ) :paper: ... (sunt fericita ca scrie despre viitorii campioni - Dinamo ) :peace: ...(ma intalnesc cu un stelist care ma indispune) :grandmar: ( sunt nervoasa) :punch: ( ii dau boxu`l ) :zombie: ( dar nu`i de ajuns parca) :twisted: ( ma gandesc sa` scap de el 4 ever ) :2gun: (nimik nu ma mai poate opri) :chainsaw: ( in final...) :headache:

MAD 13-06-04 15:12

:paper: :lol: :ballbounc :!: :idea: :writers_b :peace:

= am citit, am ras, m-am gandit sa postez si eu... si sunt bucuros.

:arrow: data viitoare sper sa am mai multa imaginatie :wink:

Hondarul 14-06-04 10:09

:lemon: :poke: :blahblah: :bat: :chainsaw: :pistoles: :censored: :2gun: :drunk:

EvLSant0S 14-06-04 13:57

am citit pe aici de fapt am belit ochiu` :) ca de citit nu prea ai :) e super marfa ... la ora asta chiar nu pot sa scot nimic.. insa sunt curios ce-a rut sa zica hondarul

SpeedeR 07-07-04 23:10

va e frica :suspiciou de politie :pistoles: de nu mai vorbiti :hahano: ?!

eu :ciggy: am mers :pelvic_th cu un trabant :?: :!: cu 60 la ora :bong: spre h :tetter: .... acolo erau manelisti :ihearu: :grandmar: :zombie: care se spargeau in figuri :pelvic_th pe muzica lu acm :censored: ... am scos un pix :writers_b si lam bagat in ei :poke: ... apoi iam :chainsaw: :pistoles: :boxing: :nosebleed pana sau dat pe samba :pelvic_th ... asta pentru ca am fost la sala :workout:

:D

cine scrie un post folosinduse de toate smileyurile are o bere/cola....

SpeedeR 27-08-04 07:07

un omulet frustrat :confused2 mergea cu femeia :chick: pe strada... deodata sar niste tipi dinto masina :pistoles: :2gun: :bat: ... si tipa la el : \" caii putere :woowoo: sau fumeia :crazy: ... omuletul frustrat :blink: se uita asa ciudat la ei si le zice :lemon: ,fapt care ia enervat pe baietii scandalagii :poke: :punch: ... femeia sta cum omuletul isi ia bataie , ia o pastila :chillpill si... tadaaaaaaaaaa...... devine \"femeia wonder woman \" :workout: ...si leo trage :pelvic_th tuturor pana la adanci batraneti :grandpa:

PS: fetelor, nu uitati sa luati pastila :chillpill


:peace: :peace: :peace: :ciggy: :peace: :peace: :peace:

Psycho 27-08-04 09:52

stateam si ma :shock: la ce :blahblah: aici si am zis ce pu.. :censored: io nu pot sa scriu nimik si am stat si :writers_b imi venii .... :headfones eu muzica odata si :weee: am primit un telefon :blahblah: nimik interesant ... :chew: :ballbounc si deodata ce aud ..? :ihearu: urlau baietzii la mine sa mergem sa :headfones manele in pepsi ... :peace: de la geam ... :pissed: le zic k trebuiau sama anuntze mai devreme dar vin :lalala: pe scari ... abea ashteptam sa ajung la manele :) :rockon: stiam k o sa iasa mishto si k o sa ma :mrhappy: si k o sa :boogy: pe masa ... dar mai ales o sa ma :drunk: :drunk: si k o sa ajung acasa :confused2 si o sa am nevoie de :help: k sa urc scarile dar ... am zis ce mama draq si ei ma tot :poke: sa vin k daca nu ma :punch: si apoi ma :pistoles: si o sa ma trezesk cu :headache: de vai vai ... :holden: .. iar o sa fie maica`mea :suspiciou de dimineatza k am :drunk: mult .. dar .. am zis ce pis :censored: masii ... ce`o fii o fii :D


da end :) :lemon:

RoSonic 27-08-04 10:29

http://www.topdownloads.net/msn/images/1091890424.jpg
http://www.topdownloads.net/msn/images/1091890410.png
http://www.topdownloads.net/msn/images/1091890366.jpg
http://www.topdownloads.net/msn/images/1091889784.jpg

g-spott 27-08-04 10:40

hahah ce marfa sunt asta


byte my :lips: and close your :wink:s


All times are GMT +2. The time now is 12:45.

- Copyright 2026 4Tuning