![]() |
I wonder :suspiciou :blink: why the world is such a mess :omfg: :pissed: :tears: and we fight each other :punch: :poke: when we could all just get along :hug: :bunch: :wave: and get together at a beer :drunk: and have some fun :boogy: :dance: :rockon: :pistoles: and kick some ass :bat: :boxing: :chainsaw: some \"pig\" ass :evil_laug :yes: :rah: hmm? :eyebrow: Peace! :peace:
PS:Not now darling I'm busy :paper: |
Quote:
In fine... Fara :blahblah: :anger: :punch: ca v-am :zombie: :headache: :bat: :evil: PS: nu prea ma pricep sa vorbesc prin \"moace\" :wink: |
Ghost
8) 8)(ne'a hondaru mergand linistit pe strada) :dizzy: :dizzy:(vazand o groapa pe care numai poate sa o evite) :anger: :anger: (dupa ce a intrat in ea) :boxing: :censored: :boxing: :censored: :shakefist :boxing:(zise el catre Basescu) (dupa ce a vazut ca nu sa bulit nimic la mashina) :drunk: :drunk:
PS:asta este tot ce am putut sa scot din mine la ora asta.... R3$p#c7 |
e marfa topicu asta.. :wink: nu mai pot de ras. :D . citiii toate mesajele de la prima pag.. pana la a`7a :paper:
nu`sh de ce nu` m`am uitat pana acum.. :?: am pierdut mult :( see`ya :rockon: |
hahaha sonnya nu esti pe creaca ta
|
posibil :)
|
(eu..) :chick: (citesc Pro Sportul ) :paper: ... (sunt fericita ca scrie despre viitorii campioni - Dinamo ) :peace: ...(ma intalnesc cu un stelist care ma indispune) :grandmar: ( sunt nervoasa) :punch: ( ii dau boxu`l ) :zombie: ( dar nu`i de ajuns parca) :twisted: ( ma gandesc sa` scap de el 4 ever ) :2gun: (nimik nu ma mai poate opri) :chainsaw: ( in final...) :headache:
|
:paper: :lol: :ballbounc :!: :idea: :writers_b :peace:
= am citit, am ras, m-am gandit sa postez si eu... si sunt bucuros. :arrow: data viitoare sper sa am mai multa imaginatie :wink: |
:lemon: :poke: :blahblah: :bat: :chainsaw: :pistoles: :censored: :2gun: :drunk:
|
am citit pe aici de fapt am belit ochiu` :) ca de citit nu prea ai :) e super marfa ... la ora asta chiar nu pot sa scot nimic.. insa sunt curios ce-a rut sa zica hondarul
|
va e frica :suspiciou de politie :pistoles: de nu mai vorbiti :hahano: ?!
eu :ciggy: am mers :pelvic_th cu un trabant :?: :!: cu 60 la ora :bong: spre h :tetter: .... acolo erau manelisti :ihearu: :grandmar: :zombie: care se spargeau in figuri :pelvic_th pe muzica lu acm :censored: ... am scos un pix :writers_b si lam bagat in ei :poke: ... apoi iam :chainsaw: :pistoles: :boxing: :nosebleed pana sau dat pe samba :pelvic_th ... asta pentru ca am fost la sala :workout: :D cine scrie un post folosinduse de toate smileyurile are o bere/cola.... |
un omulet frustrat :confused2 mergea cu femeia :chick: pe strada... deodata sar niste tipi dinto masina :pistoles: :2gun: :bat: ... si tipa la el : \" caii putere :woowoo: sau fumeia :crazy: ... omuletul frustrat :blink: se uita asa ciudat la ei si le zice :lemon: ,fapt care ia enervat pe baietii scandalagii :poke: :punch: ... femeia sta cum omuletul isi ia bataie , ia o pastila :chillpill si... tadaaaaaaaaaa...... devine \"femeia wonder woman \" :workout: ...si leo trage :pelvic_th tuturor pana la adanci batraneti :grandpa:
PS: fetelor, nu uitati sa luati pastila :chillpill :peace: :peace: :peace: :ciggy: :peace: :peace: :peace: |
stateam si ma :shock: la ce :blahblah: aici si am zis ce pu.. :censored: io nu pot sa scriu nimik si am stat si :writers_b imi venii .... :headfones eu muzica odata si :weee: am primit un telefon :blahblah: nimik interesant ... :chew: :ballbounc si deodata ce aud ..? :ihearu: urlau baietzii la mine sa mergem sa :headfones manele in pepsi ... :peace: de la geam ... :pissed: le zic k trebuiau sama anuntze mai devreme dar vin :lalala: pe scari ... abea ashteptam sa ajung la manele :) :rockon: stiam k o sa iasa mishto si k o sa ma :mrhappy: si k o sa :boogy: pe masa ... dar mai ales o sa ma :drunk: :drunk: si k o sa ajung acasa :confused2 si o sa am nevoie de :help: k sa urc scarile dar ... am zis ce mama draq si ei ma tot :poke: sa vin k daca nu ma :punch: si apoi ma :pistoles: si o sa ma trezesk cu :headache: de vai vai ... :holden: .. iar o sa fie maica`mea :suspiciou de dimineatza k am :drunk: mult .. dar .. am zis ce pis :censored: masii ... ce`o fii o fii :D
da end :) :lemon: |
|
hahah ce marfa sunt asta
byte my :lips: and close your :wink:s |
| All times are GMT +2. The time now is 12:45. |
- Copyright 2026 4Tuning