Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

B 46 KTO 14-10-08 22:55

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
asteptam poze cand e gata :)

andrew 46 15-10-08 09:21

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
1 Attachment(s)
motorul la ferrari 456 gt:D

stiu ca poza e cam nasoala...
nu aveam lumina buna....:x

eddycdk 15-10-08 11:05

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
foarte frumos a iesit!
felicitari! un tuning pe masura!

andrew 46 15-10-08 19:43

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
multumesc mult edy

B 46 KTO 15-10-08 21:05

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
frumos ! felicitari :)

andrew 46 16-10-08 10:00

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
10 Attachment(s)
gata:!:
ferrari 456 gt__bburago__1/18
e terminat
dupa multa munca:???:

Darius DMS 16-10-08 19:33

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
super frate....chiar ti a iesit....felicitarile mele....continua tot asa....;)

W Y P 16-10-08 22:12

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
suuperrrr ;):D:D
felicitari
felicitari
felicitari

andrew 46 17-10-08 08:54

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
multumesc

rekin 17-10-08 21:40

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
a iesit bine pana la urma,felicitarile mele;)

B 46 KTO 17-10-08 22:07

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
a iesit bine ;) felicitari ce urmeaza la garaj ? :)

andrew 46 18-10-08 09:36

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
multumesc mult de aprecieri
la garaj urmeaza acel porsche 911 carrera gt3 de la bburago 1/18 care era prezentat mai sus
l-am dezmembrat
si am gasit pe net niste poze cu unul misto
voi incerca sa iau niste idei de la el

andrew 46 23-10-08 20:52

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
3 Attachment(s)
am pus la ferrari folie fumurie pe geamuri:-)sper sa va placa


p.s.--in curand voi taia barile la porsche si ma voi apuca in forta de el.....8)

andrew 46 27-10-08 08:45

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
1 Attachment(s)
o poza mai misterioasa :lol: cu ferrari 456 gt8)

andrew 46 29-10-08 18:06

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
6 Attachment(s)
am mai facut niste modificari la chevrolet
am sters petele de vopsea de pe bara fata care era un defect de fabricatie
am mochetat porbagajul pentru ca era prea simplu
si am vopsit partea exterioara a motorului pentru ai imbunatati aspectul

primele 3 poze sunt cum era inainte
iar celelalte cum arata acum


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning