![]() |
Re: Machete in lucru: andrew 46
asteptam poze cand e gata :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
1 Attachment(s)
motorul la ferrari 456 gt:D
stiu ca poza e cam nasoala... nu aveam lumina buna....:x |
Re: Machete in lucru: andrew 46
foarte frumos a iesit!
felicitari! un tuning pe masura! |
Re: Machete in lucru: andrew 46
multumesc mult edy
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
frumos ! felicitari :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
10 Attachment(s)
gata:!:
ferrari 456 gt__bburago__1/18 e terminat dupa multa munca:???: |
Re: Machete in lucru: andrew 46
super frate....chiar ti a iesit....felicitarile mele....continua tot asa....;)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
suuperrrr ;):D:D
felicitari felicitari felicitari |
Re: Machete in lucru: andrew 46
multumesc
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
a iesit bine pana la urma,felicitarile mele;)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
a iesit bine ;) felicitari ce urmeaza la garaj ? :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
multumesc mult de aprecieri
la garaj urmeaza acel porsche 911 carrera gt3 de la bburago 1/18 care era prezentat mai sus l-am dezmembrat si am gasit pe net niste poze cu unul misto voi incerca sa iau niste idei de la el |
Re: Machete in lucru: andrew 46
3 Attachment(s)
am pus la ferrari folie fumurie pe geamuri:-)sper sa va placa
p.s.--in curand voi taia barile la porsche si ma voi apuca in forta de el.....8) |
Re: Machete in lucru: andrew 46
1 Attachment(s)
o poza mai misterioasa :lol: cu ferrari 456 gt8)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
6 Attachment(s)
am mai facut niste modificari la chevrolet
am sters petele de vopsea de pe bara fata care era un defect de fabricatie am mochetat porbagajul pentru ca era prea simplu si am vopsit partea exterioara a motorului pentru ai imbunatati aspectul primele 3 poze sunt cum era inainte iar celelalte cum arata acum |
| All times are GMT +2. The time now is 12:49. |
- Copyright 2026 4Tuning