![]() |
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
masinutele sunt super misto, maniacilor :D..bafta multa
|
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
:D abia astept :D
|
Re: dubmaniacks
scuzati-mi absenta indelungata !! am avut niste probleme , dar am revenit!!:D:D:D intre timp am vandut GSA-ul dar va promit cat de curand vor venii poze cu mk1 !!!
|
Re: dubmaniacks
felicitari pt initiativa
|
Re: dubmaniacks
9 Attachment(s)
Eu am scapat azi de 1.8 8v GTi.L-am vandut unui prieten din Suceava.La mine urmeaza altceva ... nu prea practicat in RO.
Momentan este foarte frig.Caldura din garaj nu face fata.Asa ca astept caldura.. Cateva poze de la Andrei : |
Re: dubmaniacks
:lol:
boule!!! :lol: |
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
Baietii, imi place foarte mult initiativa voastra, si masinile...sunt belea.. Faza e ca nu stiu de ce aveti atatea impresii, razak a sarit imediat cand si-a prezentat speedball masina.Nu mi se pare corect!Chiar daca are un club...poate fi acceptat in clubul acesta, Ruller e in clubul lui speedball, eu de asemenea,dar vad ca pe ruller l-ati acceptat in club... Mi se pare un gest urat din partea lui razak si dubmaniaks pentru speedball...Cunoasteti oamenii prima data, nu judecati fara sa stiti...Eu il cunosc pe speedball si pot spune ca e un baiat de nota 10, fara besini pe cap si alte alea...
Numai bine si respect si nu in ultimul rand La Multi Ani!!! |
Re: dubmaniacks
Quote:
EDIT : New avatar. "dubmaniacks" . |
Re: dubmaniacks
2 Attachment(s)
noi adaugiri...o sa creada lumea ca e topicul meu?
:lol: si sa stiti ca in realitate sunt timid... |
Re: dubmaniacks
Maine revin si eu cu un set de poze: bbs-urile & pragurile de GTi. Urmeaza suspensia :)
|
Re: dubmaniacks
ms sebi dar nu are rost sa vb cu oameni de genu, asta e fiecare a inteles ce a vrut:D take care all si poate ne vdm la vreun show
|
Re: dubmaniacks
Quote:
Cu alte cuvinte "chill down".Nu trebuie sa ne certam. Peace.8) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning