Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Midnight Racers (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers.html)
-   -   INDEMANARE la PLOPENI - a 2-a editie,deja devine traditie... (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers/8813-indemanare-plopeni-2-editie-devine-traditie.html)

TOBA^ 24-10-05 03:09

noi am fost cu aproape o luna in plopeni si am vb cu primarul... despre organizarea cursei si tot ce trebuie...aprobari,jandarmi,salvare,etc... a spus ca nu sunt probleme ...nu au fost probleme ..primarul a rezolvat tot .... am avut si aprobare ,deodata a sunat cineva de la bucuresti si a zis ca la cursa de la plopeni mai trebuie o aprobare,care se va ridica din bucuresti... DE CE DIN BUCURESTI??????SI DE CE NU DIN JUDETUL PH????acest tel a fost primit la primarie...noi cand am ajuns primarul a zis ...,,NU SE MAI FACE NIMIC CA A VENIT DE SUS...,,atunci noi membri fondatori MR bucuresti si membri fondatori filiala ploiesti am propus o parcare... NU AVEA TREABA CU SOSEAUA....primarul a zis ,, DA asa e cel mai bine,, ///la scena unde se desfasura un spectacol mai erau 20 de spectatori,deci baza acolo noi eram pt ca toata lumea era langa noi si langa masini... am mers intr-o parcare imensa(cu primarul)...cand mai aveam putin sa da-m drumul a aparut un domn cu multe grade ,care a mers la Micutu direct... si a zis ca daca incepe cursa iese cu probleme ...am mers toti membri i fondatori si am vb ... dupa cateva minute noi am spus ca il intelegem si ca nu incepe nici o cursa si ca o sa mai stam putin si plecam... intrand in vorba cu acest domn gradat(nu stiu gardele dar era un domn politist mare in functie pe judetul PH) a spus ca asa a avut ordin de la bucuresti...la sfarsit a zis,, DACA INCEPEA ACEASTA CURSA ERA RAU SI DE TINE MICUTULE SI DE MINE,,iar ultima a fost foarte tare ...,,A VENIT PREA DE SUS CA SA SE TINA ACEASTA CURSA,,
CAM ASTA A FOST LA PLOPENI ANUL ASTA....

POATE LA ANUL O SA FACEM IURESH....

VA ROG HAY SA NU MAI DA-M CU PRESUPUSUL CA ALA A FACUT MANEVRA ... CA NU ALA CA CELALALT....SI CA LA PUS ALA PE ALA SA VB SA NU SE FACA NIMIC...

DACA ESTE CINEVA CARE FACE MANEVRE...ii multumim pt ca in mintea ta suntem ceva de invidiat si suntem importanti...numai asa poti sa ne faci rau...DAR ESTE GREU>>>CHIAR IMPOSIBIL ...PT CA Midnight Racers ESTE O PUTERE, ESTE MASONERIA SOSELELOR(vorba lu' Micutu)...

ESTI PREA mic PT. NOI...dusmanule(daca o exista)este posibil sa nu existe

Carla 24-10-05 09:07

1 Attachment(s)
Si chiar daca nu a fost sa fie.....noi ne-am simtit bine nu e asa?

Carla 24-10-05 09:09

1 Attachment(s)
:)

Carla 24-10-05 09:19

1 Attachment(s)
....

Carla 24-10-05 09:21

1 Attachment(s)
Masinile care veneau spre Plopeni.

Carla 24-10-05 09:22

1 Attachment(s)
.....

Carla 24-10-05 09:22

1 Attachment(s)
..

Carla 24-10-05 09:23

1 Attachment(s)
..

Carla 24-10-05 09:26

1 Attachment(s)
Poza asta spune multe.........

Carla 24-10-05 09:27

1 Attachment(s)
....

Carla 24-10-05 09:28

1 Attachment(s)
Toba.....

Carla 24-10-05 09:31

1 Attachment(s)
..

Carla 24-10-05 09:32

1 Attachment(s)
..

Carla 24-10-05 09:33

1 Attachment(s)
..

Carla 24-10-05 09:33

1 Attachment(s)
..


All times are GMT +2. The time now is 15:39.

- Copyright 2024 4Tuning