![]() |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Zana mea...:love:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Ma reprezinta pe mine intr-o Skoda Fabia.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
bikeu meu de DH ;)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la momentul cand am facut avatarul
reprezenta masinile tatalui meu dupa 2000... adica ex dacia 1300 ex logan (dar mai am unul) indreptate cu fata in stanga... si cu fata in dreapta adica cum se invarte si acul ceasului (timpul) octavia care o aveam pana acum o luna si acum nu o mai am cel mai exact o sa il schimb avatarul curand |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
păi my avatar ...reprezintă ....jucaria mea care are nevoie de un redresor momentan :lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Visul meu !
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un stil de viata(cine stie cunoaste)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
al meu n-are nevoie de explicatii :lol: :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
masina mea:)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
<---- arrogant face :twisted:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Fii bună, spune-mi de unde să încep. Ar trebui să caut pe Google "Un A cu nişte semicercuri in jurul lui" ?? Hai, ajută-mă! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning