Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

bobovis 21-04-10 01:20

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Zana mea...:love:

Nemesh17 23-04-10 17:07

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Ma reprezinta pe mine intr-o Skoda Fabia.

Emy_bike 23-04-10 21:32

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3296867)
Numele meu:P:P:P

Mai bine iti puneai o copie de la buletin ;) sa nu uiti cum te cheama :))

Emy_bike 23-04-10 21:33

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
bikeu meu de DH ;)

marian92 23-04-10 21:40

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by Emy_bike (Post 3305086)
Mai bine iti puneai o copie de la buletin ;) sa nu uiti cum te cheama :))

E bine si asa:).

andreimp3 24-04-10 17:42

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la momentul cand am facut avatarul
reprezenta masinile tatalui meu dupa 2000...
adica ex dacia 1300 ex logan (dar mai am unul) indreptate cu fata in stanga... si cu fata in dreapta adica cum se invarte si acul ceasului (timpul) octavia care o aveam pana acum o luna si acum nu o mai am
cel mai exact o sa il schimb avatarul curand

DTH 24-04-10 17:57

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
păi my avatar ...reprezintă ....jucaria mea care are nevoie de un redresor momentan :lol:

capa` 24-04-10 19:39

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Visul meu !

nea_gogu_de_la_gaze 25-04-10 14:39

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un stil de viata(cine stie cunoaste)

cmdbass 26-04-10 07:34

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
al meu n-are nevoie de explicatii :lol: :D

Babutz 26-04-10 08:55

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
masina mea:)

eMH 26-04-10 11:32

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze (Post 3308902)
Un stil de viata(cine stie cunoaste)

Poţi să fii mai explicit?

DTH 26-04-10 12:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3311504)
Poţi să fii mai explicit?

Dacă vroia să fie mai explicit ...nu cred că îi era greu , dar cine cunoaşte avatarul lui ştie despre ce este vorba :D Mai bine te documentezi şi vezi la ce se referea ;)

Sasha 26-04-10 12:46

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
<---- arrogant face :twisted:

eMH 26-04-10 12:48

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3311644)
Dacă vroia să fie mai explicit ...nu cred că îi era greu , dar cine cunoaşte avatarul lui ştie despre ce este vorba :D Mai bine te documentezi şi vezi la ce se referea ;)

Şi ai tu impresia că nu m-aş fi domcumentat, dacă aş fi putut?
Fii bună, spune-mi de unde să încep. Ar trebui să caut pe Google "Un A cu nişte semicercuri in jurul lui" ??
Hai, ajută-mă!


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning