![]() |
Re: Dacia Logan
cand ai avut oferta la 7000 n-ai dat-o.....acu ai ajuns la 5000......daca ai casco, poc :)
|
Re: Dacia Logan
nu dai nimic separat de pe ea??
|
Re: Dacia Logan
pai erau alte vremuri cand primeam 7000 Euro ... acum am lasat-o la pret de criza ...
@mvp : nu ... in principiu nu dau nimik separat de pe ea ... poate la oferte bune ma mai gandesc depinde de ce ai fi tu interesat |
Re: Dacia Logan
anunt valabil ! pret negociabil! rime :))
|
Re: Dacia Logan
5 Attachment(s)
poze noi
|
Re: Dacia Logan
5400 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
5350 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
5300 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
accept schimburi cu bmw e46 diesel ... ofer diferenta!
|
Re: Dacia Logan
dau golfu
baby_27serby |
Re: Dacia Logan
nu ms! bafta la vanzare
|
Re: Dacia Logan
5250 Euro!!!!!!
|
Re: Dacia Logan
5000 euro urgent!!!!!!
|
Re: Dacia Logan
uppp accept si schimburi !!!
|
Re: Dacia Logan
4990 Euro!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning